Klitorio erogeninės zonos

Klitorio erogeninės zonos Klitorio erogeninės zonos

Publikacijoje prieš tai jus supažindinome su klitoriu, kur jį rasti ir kokia jo paskirtis moters kūne. Jau minėjome, bet dar primename, kad pagrindinė klitorio paskirtis – teikti malonumą savo šeimininkei. Net pats žodis „klitoris“ atsirado Senovės Graikijoje ir reiškia raktą. Į malonumą, saldumą ir palaimą. O tą palaimą atrakinti, kad moteris kibirkščiuotų iš malonumo, padės pažintis su erogeninėmis šio stebuklingojo organo zonomis.

Kur yra klitorio erogeninės zonos?

Klitoris – tai moteriškas penis, tad ir elgtis su juo reikia taip pat švelniai. Taigi suradę jo jautrias zonas, kelionę link malonumo pradėkite nuo švelnių ir lengvų prisilietimų:

  • galvutės viršuje ir vidinėje apyvarpės dalyje;
  • apvedant pirštu aplink visą klitorio galvutę;
  • prie pat gaktikaulio – taške, kur kūnas išsišakoja į kojas;
  • kairiajame ir dešiniajame grioveliuose tarp apyvarpės ir didžiųjų lytinių lūpų. 

Klitoriui reikia pastovių glamonių 

Atradus klitorio erogenines zonas, svarbu jas tinkamai stimuliuoti ir skirti šiam veiksmui pakankamai laiko. Kartais net iki 15 min. Bet kas tos minutės, lyginant su palaimos viršūne, kurią pasieks tinkamai sujaudinta moteris. Seksologai išskiria 3 būdus, kurie padės lengvai įaudrinti klitorį:

  • greitai ir nesustodami judinkite pirštą, lengvais judesiais liesdami klitorio galiuką. Šiuo būdu susijaudinimas pasiekiamas per itin trumpą laiką;
  • vienu pirštu lengvai ir be pertraukos jaudinkite klitorį, o kitą kiškite į vaginos įėjimą. Tokie pirštų judesiai primena kabliuko prisilietimus. Jie nėra greiti, bet gilesni ir sukelia didesnį partnerės susijaudinimą;
  • neliesdami galiuko, švelniai vedžiokite pirštu aplink klitorį ir jo srityje. Judėti pradėkite šiek tiek žemiau klitorio, tada kilkite į viršų link jo vidinės sienelės, keliaukite aplink ir leiskitės žemyn kita klitorio sienele.

Stimuliuoti klitorį galima ne tik pirštais, bet ir specialiais stimuliatoriais, vibratoriais, kurie leidžia papildomai stimuliuoti klitorį.

Beje, nors skirtingai nei vyrai, moterys gali patirti daugybinį orgazmą, vis tik derėtų nepamiršti, kad klitorio galimybės nėra beribės. Tiesa, kad stimuliuojant šį stebuklingą organą galima pasiekti maksimalų susijaudinimą, tačiau jei stimuliavimas bus tęsiamas iškart po orgazmo, gali atsirasti skausmingi diskomforto pojūčiai.

Išsirinkite sau klitorio stimuliatorių - vibratorių

Visi klitorio vibratoriai

Sekantis Moters klitoris – seksualinio malonumo pumpuras
Ankstesnis Kaip iš naujo įsimylėti partnerį?

Prekė įdėta į krepšelį

Pirkinių krepšelis

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis