Moters klitoris – seksualinio malonumo pumpuras

Moters klitoris – seksualinio malonumo pumpuras Moters klitoris – seksualinio malonumo pumpuras

Atrodytų gyvename XXI amžiuje, kai žmonės nebetiki mitais ir nebesivadovauja stereotipais. Tačiau vienas stereotipas gajus iki šių dienų. Tai moters orgazmas. Tiksliau sakant – moters klitoris ir orgazmas. Iki šiol vis dar bijoma garsiai įvardinti, kad labai maža dalis moterų orgazmą patiria per vaginalinį seksą. Seksologų atlikti tyrimai rodo, kad nuo 50 iki 75 proc. moterų maksimaliam susijaudinimui būtinas klitorio stimuliavimas. Bet apie viską nuo pradžių. Kas yra klitoris ir kur gyvena, tas paslaptingasis moters malonumo taškelis?

Klitoris ir mitai apie jį 

Medicinos istorijoje klitoris buvo „atrastas“ vos prieš 560 metų. Kodėl sakome, vos? Ogi todėl, kad žinant, kiek tūkstantmečių tęsiasi žmogaus kūno sandaros tyrinėjimas, šis laikotarpis labai jau trumpas. Bet ir per šiuos kelis šimtus metų buvo spėta apie jį pamiršti, ignoruoti, vėl atrasti, ir vėl pamiršti. Kurį laiką moterims net buvo vykdomas apipjaustymas, vadinamas klitoridektomijos procedūra. Mokslo vyrai tikėjo, kad chirurginis klitorio pašalinimas gali padėti moterims išgyti nuo isterijos, beprotystės ir epilepsijos.

Ar tai tiesa, sunku pasakyti, bet džiugina tai, kad nūdienos visuomenė vis labiau valosi nuo nepagrįstų prietarų, stereotipų ir mitų. Apie klitorį taip pat.

Kas yra klitoris?

Klitoris – iš tiesų didelis ir sudėtingas organas. Skirtingai, nei daugelis įsivaizduoja. Deja, bet net ne kiekviena moteris gali parodyti, kur jis yra, ir ką su juo galima nuveikti.

Didžioji dalis žmonių klitorį įsivaizduoja kaip mažytį, virš moters mažųjų lytinių lūpų susijungimo esantį žirnelį. Tačiau šis organas kur kas didesnis ir sudėtingesnės struktūros, o paviršiuje matoma tik nedidelė dalis – jo galvutė. Nuo, kurios tęsiasi išsišakojimas, pasidalinantis į dvi dalis ir gaubiantis makštį. Trumpai tariant, bendras klitorio dydis gali svyruoti nuo 7 iki 12 cm. Tad kalbant apie šio magiško organo struktūrą, vaizdžiai galima pateikti ledkalnio pavyzdį, kai paviršiuje matoma tik mažytė jo dalis, kai tuo tarpu didžioji masė slepiasi gelmėje.

O kaip gi jį surasti?

Kad jau išsiaiškinome, kas yra klitoris, galima leistis į jo paieškas. Išskėskite šlaunis ir atsargiai praskleiskite didžiąsias bei mažąsias lytines lūpas. Toje vietoje, kur jos suauga viršuje, rasite mažytę klostę. Tai dar ne klitoris, tai jo apyvarpė. Pakėlus apyvarpę į viršų, pamatysite mažą rausvą iškilumą, panašų į mažą neprinokusį serbentą. Štai šis „serbentas“ ir yra klitoris. Ir norite tikėkite, norite ne, tai yra vienintelis žmogaus kūne esantis organas, kurio pagrindinė ir vienintelė paskirtis – teikti malonumą savo šeimininkei. Argi ne tobulas organas?

Tai reiškia, kad visos moterys, net ir tos, kurios lytinių santykių metu iki tol nejuto orgazmo, liečiant klitorį jaučia geidulingus pojūčius. Glamonėjant klitorį, moteris susijaudina gerokai greičiau ir gana greitai būna pasiruošusi intymiam artumui. Beje, svarbu žinoti ir tai, kad kiekvienas klitoris turi savo erogenines zonas, kurias jaudrinant susijaudinimas palaipsniui auga. Užtenka vos 2–3 milimetrų į vieną ar kitą pusę ir rezultatas gali jus apstulbinti!

Apie klitorio erogenines zonas skaitykite kitoje publikacijoje. O nekantriausius kviečiame užsukti į mūsų el. parduotuvę įsigyti intymių prekių ir malonumų zonas atrasti patiems.

Išsirinkite sekso reikmenis skirtus klitorio stimuliacijai

Visi klitorio stimuliatoriai

Sekantis Santuoka ir pasimatymai? O kodėl gi ne!
Ankstesnis Klitorio erogeninės zonos

Prekė įdėta į krepšelį

Pirkinių krepšelis

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis