G taško sekso reikmenys

G taško sekso reikmenys G taško sekso reikmenys

Nors žmonės seksu užsiima jau daugybę amžių, iki pat šių dienų mokslinių ekspertų nuomonės dėl G taško egzistavimo išsiskiria. Yra teigiančių, kad G taškas nėra tam tikra vieta ar seksualinį malonumą sukeliantis „stebuklingas mygtukas“, bet veikiau jautraus audinio zona, kuri vieniems gali būti jautresnė, o kitiems – mažiau jautri. Atlikti tyrimai parodė, kad nors anatomiškai G tašką užfiksuoti sudėtinga, stimuliuojant priekinę makšties sienelės dalį, daugelis tyrimo dalyvių juto padidėjusį jautrumą.

Kaip ten iš tiesų yra nežinia, bet nemaža dalis žmonių teigia, kad stimuliuodami G tašką patiria malonumą, susijaudinimą ir net orgazmą. Taigi sekso žaislų gamintojai netruko atsiliepti į šį poreikį ir sukūrė G taško žaislus, kurie suteiktų tokią stimuliaciją.

Kodėl žmonėms patinka G taško sekso priemonės? 

Nors sakoma, kad G taško stimuliavimas suteikia gilų viso kūno orgazmą, jį gali būti sunku pasiekti, o pasiekus prireikti tam tikrų judesių. Taško G žaislai gaminami tokių formų, kad lengvai pasiektų šį „stebuklingąjį orgazmo mygtuką“. Jie gali būti papildyti vibravimo funkcija ar skirtingomis tekstūromis, pvz., su iškilimais arba įdubimais, kurie pagerina seksualinį pojūtį. 

G taško stimuliaciją kiekvienas jaučia skirtingai. Ir nors ne visi teigia, kad ja mėgaujasi, daugelis šį pojūtį apibūdina kaip gilesnį, intensyvesnį. Kai į stimuliuojamus audinius priplūsta kraujo, juntamas tarsi šilumos pulsavimas, kuris galiausiai virsta orgazmu. O sekso priemonės gali padėti pasiekti G tašką ir jį stimuliuoti.

Kuo skiriasi G taško sekso priemonės ir dildo? 

Daugelį sekso priemonių, vadinamų dildo, galima naudoti ne tik pagal jų tiesioginę paskirtį, bet ir G taško stimuliacijai. Tačiau sekso priemonės, kurios patenka į specialią taško G stimuliavimo kategoriją, yra specialiai sukurti naudoti G taške, todėl ne visi jie tinkami kitiems tikslams.

G taškui būdingos priemonės dažnai yra išlenkti arba sukurti taip, kad pasiektų ir stimuliuotų būtent šią sritį. Kai kurie jų – tai paprasti prietaisai ir net gali atrodyti kaip tipiškas dildo. Kiti – tai vibratoriai, kuriuos galima naudoti viduje arba išorėje. O treti skirti pulsuoti ar stumti, bet ne vibruoti.

Kaip saugiai išbandyti G taško sekso reikmenis? 

G taško sekso reikmenis galima naudoti atskirai arba su partneriu. Kai kuriems žmonėms sekso reikmenis naudoti lengviau, kai nors vienas iš partnerių jau susijaudinęs. Susijaudinimas paaštrina pojūčius. Taip pat su žaislais lengviau eksperimentuoti naudojant lubrikantą.

Prieš išbandant sekso priemonę skirtą G taškui, naudinga jį pirmiausia susirasti rankomis. Moters „stebuklingasis mygtukas“ randasi makštyje. Atsargiai įkiškite pirštą (apie 2–6 cm) į makštį ir sulenkite jį link bambos. Atkreipkite dėmesį, kaip jaučiate makšties sienelę – G taškas gali jaustis patinęs, kietas, nelygus, išbrinkęs ar kempinėtas, lyginant su likusia makšties sritimi. Vyriškasis G taškas yra prostata, kuri aptinkama pasistūmėjus kelis centimetrus tiesiąja žarna ir čiuopiant pilvo kryptimi.

Jei jau suradote šį jautrų audinį, galite išbandyti G taško sekso priemonę. Tam tikros pozicijos gali padėti lengviau pasiekti G tašką. Pavyzdžiui, „šuniuko“ poza arba žaislo įkišimas iš užpakalio. Kadangi taškas G nėra per toli nuo makšties bei išangės kanalo, trumpesni stūmimai ir pastovus slėgis gali padėti stimuliuoti šią sritį.

Neišsigąskite, jei taško G nepavyks atrasti iš pirmo karto. Kai kuriems žmonėms prireikia šiek tiek laiko, kol jį randa ir išsiaiškina, kas veikia, tinka ir patinka. Gali nutikti net ir taip, kad G taško stimuliavimas skirtas ne jums ar jūsų partneriui. Kiekvieno žmogaus kūnas yra unikalus ir kiekvienam reikia skirtingos stimuliacijos formos, kad pasiektų malonumą.

Visi G taško vibratoriai

Sekantis Ups... Penis iškrėtė „pokštą“? Padėti gali specialūs žaisliukai
Ankstesnis Prisilietimo magija

Prekė įdėta į krepšelį

Pirkinių krepšelis

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis