Kategorijos
Informacija pirkėjui

BDSM ir fetišas

BDSM ir fetišas intriguoja daugybę porų. Šis intymaus gyvenimo prieskonis, vis dar subtiliai pridengtas tabu šydu, yra geidžiamas ir laukiamas kone kiekviename miegamajame, jei ne visas, nuo pradžios iki pabaigos, tai bent jau dalimis. Fetišo žaidimai sunkiai apsieitų be įvairiausių aksesuarų – veikiausiai kaip tik atributikoje ir slypi didžioji dalis jų žavesio.

BDSM ir fetišas ne visuomet reiškia šiurkščius, skausmą keliančius žaidimus: pavyzdžiui, akių raištis ar latekso korsetas kur kas dažniau intriguoja nei baugina. Kitaip tariant, čia apstu detalių, kurios sukuria geidulingą atmosferą vien savo vizualiniais efektais. Netrūksta ir tokių šiai sričiai priskiriamų žaislų, kurių poveikis veikiau švelnus nei keliantis skausmą. Ir vis dėlto BDSM ir fetišus praktikuojančių žmonių seksas turi ypatingo magiško dramatizmo, kurio nepabandžius sunku suvokti, kokią reikšmę tai gali turėti jūsų tarpusavio traukai ir aistros chemijai.

Fetišui skirtų sekso žaislų yra pačių įvairiausių, jų pasirinkimas priklauso nuo to, kuo norėtumėte užsiimti: ar Jums labiau prie širdies vadinamasis vanilinis, ar šiurkštesnis seksas?
Žinoma, prieš leidžiantis į intriguojančius erotinius nuotykius, visuomet verta labiau pasidomėti tuo, ką ketinate daryti, kad išvengtumėte nemalonių netikėtumų. Pamėginkime pasidairyti po erotinių prekių lentynas ir išsiaiškinti, kokie žaislai Jums bus tinkamiausi, kam jie naudojami, kokius geriausia išsirinkti ir apskritai, ar BDSM ir fetišas yra Jums.

Suvaržymas

BDSM ir fetišas neatsiejamas nuo suvaržymo, todėl daugiausiai produktų, esančių rinkoje, ir yra skirta būtent jam. Antrankiai, antkakliai, suvaržymo juostos ir virvės, akių raiščiai, burnos kaiščiai... Visi šie daiktai tikriausiai jau guli Jūsų komodos stalčiuje miegamajame, jeigu jums patinka žaisti dominuojančio ir nuolankiojo žaidimus. Tačiau į ką svarbu atkreipti dėmesį, jei tokius aksesuarus rinksitės pirmą kartą?

Žinoma, pirmasis ir svarbiausias kriterijus čia yra saugumas. Nepirkite antkaklio ar grandinės gyvūnų prekių parduotuvėse, nes galite rimtai susižeisti. Nejuokaujama – iš tiesų pasitaiko porų, kurios tokiais būdais bando sutaupyti ar išvengti apsilankymo erotinių prekių parduotuvėje. Žibalo į ugnį šliūkštelėjo ir įsimintina detalė iš knygos „50 pilkų atspalvių“, kai Kristianas Grėjus ėjo pirkti virvės į ūkinių prekių parduotuvę, o vėliau ją panaudojo aistringiems žaidimams.

Norėtųsi perspėti: geriau nemėginkite to kartoti namie. Specializuotose erotinių prekių parduotuvėse pirkti suvaržymo įnagiai yra švelnūs, turi paminkštinimus iš vidinės pusės, kad nebūtų didelės trinties su oda ir sekso malonumas nepavirstų skausmingu išgyvenimu. Sekso žaidimams sukurti žaislai taip pat turi apsaugos mechanizmus. Tai reiškia, kad prireikus žaislą patys galėsite nusiimti. Žinoma, neturėtumėte pamiršti ir saugos žodžio, į kurį abu partneriai privalo reaguoti. Jeigu neturite galimybės kalbėti, tuomet tai turėtų būti saugos gestas, kuris reikštų, kad tuojau pat turite liautis.

Antrankiai, antkakliai, pančiai

Antrankiai dažniausiai yra gaminami iš minkštų medžiagų, viduje turi porolono paminkštinimus. Būna ir metalinių, sunkesnių. Savo prekę ras ir išsiilgusieji ekstremalių pojūčių. Medžiaginiai antrankiai užsegami limpančiomis daugkartinio naudojimo juostomis, metaliniai gali būti užrakinami, bet pastarieji visuomet turės specialų mechanizmą, kuris leis juos atsirakinti patiems.

Jeigu mėgstate lengvą ir malonų prisilietimą, galite pasirinkti ypač saugius ir minkštus iš latekso pagamintus antrankius. Jie yra tamprūs, tačiau vis dėlto reikėtų atkreipti dėmesį į antrankių ir jūsų rankų apimtis. Antrankiai taip pat gali būti skirti ne tik rankoms, bet ir kulkšnims. Pagrindinis skirtumas tarp šių sekso žaislų – tai paminkštinimas ir apimtys, kadangi kojoms skirti pančiai dažniausiai yra didesni.

O gal Jums norisi suvaržyti savo antrąją pusę kiek neįprasčiau? Gamintojai siūlo ir specialius antkaklius, kurie taip pat yra reguliuojamo dydžio ir įvairaus dizaino, todėl tikrai išsirinksite tai, kas Jums patiks labiausiai. Beje, čia labai svarbu paisyti suvaržymo reikalavimų, todėl prieš uždėdami antkaklį patikrinkite ar tikrai tarp jo ir partnerio odos galite lengvai įkišti bent jau du pirštus.

Suvaržymui galima rinktis ir kitokių priemonių – pavyzdžiui, juostų ar virvių. Bet ir čia nepersistenkite, visuomet palikite šiek tiek laisvos vietos narpliojant rankas ar kojas, kad tarp pančių lengvai tilptų bent du pirštai. Suvaržymui skirtos juostos ypatingos tuo, kad limpa tik pačios prie savęs, todėl nepažeis odos. Tiesa, jos yra skirtos tik vienkartiniam naudojimui. Virvės yra naudojamos panašiai kaip ir juosta, tačiau prieš jas naudojant reikia pasidomėti mazgų technikomis, kad atrišti virvę būtų lengva, jeigu partneris prašo sustoti ar išsinarplioti norite patys. Taigi šį suvaržymo žaisliuką reikėtų rinktis jau patyrusiems.

Atimkite kalbos dovaną ir regą – kaukės ir burnos kaiščiai

Jeigu norite iš partnerio atimti vieną jo juslių ar kalbos dovaną, tam yra skirti burnos kaiščiai, akių raiščiai ir kaukės, uždengiančios tik akis ar net ir visą veidą. Rinktis galite ne tik iš tokių kaukių, kurios pritvirtinamos gumele, bet ir akių raiščių, gaminamų iš itin švelnių medžiagų, bei viso veido kaukių, užmaunamų tiesiog ant galvos. Kai kurios veido kaukės uždengia visą veidą, kitos turi ertmes burnai ir akims, todėl tokio tipo kaukės gali būti komplektuojamos su burnos kaiščiais.

Burnos kaiščius galite rinktis taip pat pagal tai, kas Jus vilioja labiau: pavyzdžiui, kai kurie kaiščiai turi įmontuotus dildo ar karoliukus, taigi suteikia galimybę dominuojantį partnerį patenkinti burna. Intriguoja, tiesa? Burnos kaiščių pasirinkimas – taip pat gana platus. Vieni jų turi į burną kišamą kamuoliuką, o kiti – kandiklį. Dirželių, kuriais tvirtinami kaiščiai, taip pat būna įvairių: virvelės tipo, užsegamų kaip diržas ir kt. Kamuoliukų skersmuo irgi skiriasi – kad sekso žaidimų metu būdami pražiota burna vis tiek jaustumėtės pakankamai patogiai. Jeigu net ir mažesnio skersmens kamuoliukas Jums pasirodys per didelis, galėsite rinktis kandiklius, kurie puikiai tiks pradedantiesiems.

Saldi bausmė su bizūnais ir botagėliais

Susigundžiusiems pažaisti kitais pojūčiais, galima pasiūlyti botagėlių, bizūnų, tapšnoklių ar liniuočių. BDSM ir fetišas nebūtinai turi būti stiprus ar skausmingas. Akių kaukė, antrankiai ir plunksnų botagėlis puikiai atliks savo gundantį darbą. Taip, iš tiesų savo partnerį galite kutenti! Plunksnų botagėliai yra nedidelės šluotelės, pritvirtintos prie koto. Švelnūs plunksnų galiukai maloniai stimuliuos erogenines zonas ir sužadins geismą. Tiesa, neapsirikite įsivaizduodami, kad žaidimas su plunksnomis yra visiškai nekaltas – čia taip pat privalote gerbti sutartą saugos žodį, nes kai kurie žmonės yra labai jautrūs kutenimui.

Šiek tiek aistringesniam ir šiurkštesniam seksui galėsite rinktis botagėlius, bizūnus ir plakimo mentes. Botagėliai yra gaminami iš natūralios ar dirbtinės odos arba virvelių, todėl galėsite pasirinkti labiau Jus viliojantį variantą. Odiniai botagėliai yra sunkesni, tvirtesni, todėl labiau tiks pažengusiems. Žinoma, iš pradžių derėtų rinktis ir plonesnį, ne per daug virvelių turintį botagą.
Bizūnai ir plakimo mentės tiks šiek tiek kitokiems pojūčiams skatinti. Šie žaislai taip pat gaminami iš natūralios ir dirbtinės odos, kartais – ir silikono. Mentelę primenanti forma jau iš karto nurodo, kad visas pliaukštelėjimo stiprumas bus orientuotas į vieną vietą ir nebus paskirstytas, kaip botago. Pradžiai rekomenduojama rinktis iš minkštesnių medžiagų pagamintus bizūnus ir mentes.

Jeigu esate susižavėję vaidmenų žaidimais, galite įsigyti ir populiarias liniuotes, pagamintas iš natūralios medienos. Už ką prasikalto Jūsų mokinys? Galbūt pliaukštelėjimas liniuote per užpakaliuką bus tinkamiausia bausmė?

Įaudrinkite savo erogenines zonos – specialios pompos ir spaustukai

Vienas mėgstamiausių tiek vyrams, tiek ir moterims skirtų aksesuarų – spenelių spaustukai. Paprasto ar įmantraus dizaino spenelių spaustukai skirti vienos jautriausių erogeninių zonų – spenelių – stimuliacijai. Paprasčiausiai suspauskite spenelio viršūnėlę spaustuku. Taip kuriam laikui bus sustabdytas kraujo tekėjimas į šią vietą. Nuėmę spaustukus, pajusite nepakartojamą jausmą, nes kraujas plūstelės į spenelius, taip paversdamas juos itin stangriais ir geidžiamais liesti. Moterys gali panašaus efekto pasiekti ir su krūtų pompomis, kurios leis pritekėti daugiau kraujo į krūtis, taip jas sustangrindamos ir padidindamos.

Šie sekso žaislai gali tapti vienu iš pikantiškiausių jūsų BDSM nuotykių ir įnešti daug nepakartojamų pojūčių į miegamąjį. Tačiau jeigu trokštate išties ekstremalių pojūčių, tuomet galite žengti į šiek tiek pavojingesnį, bet dar daugiau naujų, neįprastų pojūčių žadantį gydytojo ir paciento žaidimų pasaulį, kur jaudinančiu elementu tampa medicinos instrumentai. Tai daug išmanymo ir praktikos reikalaujanti sritis, todėl ji nerekomenduojama, jei BDSM ir fetišas Jums yra nauja sritis. Bet jei jau turite pakankamai patirties ir degate noru nerti dar giliau, medicininiai instrumentai gali būti būtent tai, ko ieškote. Visi jie gaminami iš sterilių, medicinoje naudojamų metalų. Galėsite pasirinkti tiek analinį, tiek vaginalinį skėtiklį, o gal partnerio pojūčius ir nervinius atsakus norėsite patikrinti Vartenbergo ratukais? Spygliukai maloniai važinėsis Jūsų oda ir žadins nepakartojamas emocijas. Vyrams ekstremalų malonumą sukels metaliniai penio žiedai kartu su penio kaiščiais. Nepamirškite, kad besinaudodami šiais instrumentais būtinai turėtumėte naudoti lubrikantą, kadangi jis suteiks taip reikalingos drėgmės ir apsaugos nuo trinties su kūno audiniais.

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis