Kaip išsirinkti prezervatyvus?

Kaip išsirinkti prezervatyvus? Kaip išsirinkti prezervatyvus?

Prezervatyvai yra ne tik populiariausia apsaugos nuo nėštumo prekė, tačiau ir viena iš geriausių priemonių apsaugai nuo lytiniu keliu plintančių ligų. Štai kodėl jaunuoliai, vaikų neplanuojantys asmenys ar tie, kurie turi daugiau nei vieną sekso partnerį, turėtų naudoti prezervatyvus. O jų pasirinkimas labai platus, todėl tikrai atrasite tinkamiausius.

Jei renkatės pirmuosius savo prezervatyvus, tikėtina, kad jų pasiūla gali kiek sugluminti. Stebėtis nereikėtų, nes net ir tie, kurie dažnai šias priemones naudoja, kartais pasimeta jų gausoje. Todėl pateikiame patarimų, padėsiančių išsirinkti tinkamiausius prezervatyvus.

Kaip išsirinkti prezervatyvą?

Dydis

Tai vienas iš reikšmingiausių aspektų saugumo kontekste. Labai svarbu naudoti tik idealiai tinkančio dydžio prezervatyvus. Per maži spaus, ir kels diskomfortą, negana to, padidėja plyšimo rizika. Jei prezervatyvas bus per didelis, jis neatliks savo funkcijos tinkamai ir gali nusimauti. Tad pirkite tik jūsų dydžio priemones. Jei ieškote pirmųjų savo prezervatyvų ir dydžio dar nežinote, skaitykite informaciją, pateiktą ant pakuotės. Gali būti, kad teks įsigyti kelių skirtingų dydžių prezervatyvus ir pažiūrėti, kurie bus tinkamesni.

Paprastai standartiniai prezervatyvai tiks, jei varpos apimtis yra nuo 110 iki 120 mm, o ilgis siekia nuo 180 iki 205 mm. Jei matmenys kiti, atitinkamai reikia dairytis mažesnių arba didesnių prezervatyvų.

Medžiaga

Tiek dėl saugumo, tiek patogumo ir poveikio odai renkantis bet kokias sekso prekes labai svarbu įvertinti, iš kokių medžiagų jos pagamintos. Prezervatyvai, žinoma, ne išimtis. Rasite daug pagamintų iš latekso. Tai bus išties labai geras pasirinkimas, mat medžiaga natūrali, puikiai tinka sąlyčiui su oda. Tačiau turėkite omenyje, jog kai kurie žmonės turi alergiją lateksui – ji gali pasireikšti ir vyrams, ir moterims. Tad jei panaudojus prezervatyvą jaučiate perštėjimą, niežulį ar kitokį diskomfortą, lytinių organų srityje pastebite bėrimą, net jei ašaroja akys ar užgula nosis, išsiaiškinkite, ar nesate alergiški lateksui.

Storis

Prezervatyvai skiriasi ir storiu – jie gali būti itin ploni, įprastinio storio ir stori. Plonyčiai bus apie 0,05–0,06 mm storio ir leis mėgautis jaudinančiu malonumu. Didelė tikimybė, kad tokio prezervatyvo nė nejusite (puikiai tiks tiems, kurie su prezervatyvu yra mažiau jautrūs, negali mėgautis malonumu). Įprastinio storio prezervatyvai bus maždaug 0,07–0,09 mm ir jie tiks daugeliu atvejų, todėl jei nenorite leistis į kraštutinumus, šis populiarus variantas tiks. Stori prezervatyvai bus apie 0,1 mm storio ir užtikrins labai gerą apsaugą.

Ar reikalingi papildomi privalumai?

Svarstydami, kokius prezervatyvus įsigyti, įvertinkite tai, ar jums užteks standartinio varianto, ar norite ir papildomų privalumų, pavyzdžiui, išskirtinės tekstūros ar kvapo.

  • Grublėtas prezervatyvo paviršius kaip reikiant padidins malonumo lygį.
  • Kvapą turintis bus malonus oralinio sekso akcentas.
  • Aromatizuoti prezervatyvai bus geras variantas ir tada, jei erzina latekso kvapas. Nors jis nėra aštrus, o vos juntamas, bet kai kuriems tai gali kelti diskomfortą.

O galbūt norite kuo didesnės apsaugos nuo nėštumo? Tuomet rinkitės storesnius prezervatyvus, dengtus spermicidiniu tepalu.

Taip pat galite rinktis šildančius arba šaldančius prezervatyvus – priklausomai nuo to, kokius pojūčius mėgstate jūs ir partnerė (-is).

Sekso tipas

Visų prezervatyvų kertinė paskirtis yra apsauga nuo nėštumo ir lytinių ligų. Tačiau visgi jie kažkiek skiriasi ir pagal tai, kokiam sekso tipui yra tinkamiausi. Tad jei užsiimsite vaginaliniu seksu, tai galite rinktis iš visos plačios prezervatyvų gausos. O štai jei propaguojate ir analinį, geriau žvalgytis storesnių, kurie atlaikys intensyvesnę trintį. Paprastai analiniam seksui skirtieji yra ir daugiau lubrikuoti, kas labai svarbu. Oraliniam seksui itin tiks skanūs prezervatyvai, t. y. ne valgomi, tačiau turintys malonų skonį, kurį galite rinktis pagal savo simpatijas.

Kokybė

Kadangi prezervatyvų naudojimas tiesiogiai susijęs su šeimos planavimu bei jūsų sveikata, rekomenduojame pirkti tik iš patikimų pardavėjų ir nesusigundyti įtartinai žema kaina.

Išsirinkite prezervatyvus

Visi prezervatyvai

Prezervatyvų istorija: ar žinote, kaip jie atsirado?

Įdomu tai, kad šiandien kiekvienais metais pasaulyje sunaudojama net 6–9 milijardai prezervatyvų! Dažnas nė nesusimąsto, kokie jie buvo anksčiau, nes mėgaujamės šių dienų teikiamos galimybėmis.

O prezervatyvų istorija gana sena, siekianti net 1 000 m. pr. Kr. Ir nuopelnai už tai tenka egiptiečiams. Daug vėliau prezervatyvai pirmą kartą buvo panaudoti Europoje, o jų naudą įrodė italai, kur buvo sukurtas lininis penio apvalkalas ir atliktas tyrimas su daugiau kaip tūkstančiu vyru, kurio metu įrodyta, jog nė vienas iš tiriamųjų, naudojusių šį išradimą, neužsikrėtė sifiliu.

Vėliau prezervatyvai gaminti iš gyvūnų žarnų, dar vėliau ir iš gumos. Tobulinant produktą juos imta gaminti iš kaučiuko latekso, kuris dominuoja ir dabar.

Sekantis Ką daryti, jeigu santykiai tapo nuobodūs?
Ankstesnis 8 puikūs filmai jūsų aistringam pasimatymui
Esanti informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų, bei naudojami slapukai.
Spausdami „Taip, sutinku“ patvirtinkite, kad esate pilnametis asmuo ir sutinkate su slapukų naudojimu.
Jūs galite pasirinkti kuriuos slapukų tipus leidžiate slapukų nustatymuose. Daugiau apie slapukų naudojimą sužinokite mūsų privatumo politikoje.

Prekė įdėta į krepšelį

Pirkinių krepšelis

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis