Vibratoriai

Vibratoriai Vibratoriai

Vibratorius – tai ne tik sekso žaislas, skirtas seksualinei stimuliacijai, bet ir priemonė, padedanti stiprinti seksualinę sveikatą. Šie sekso žaislai gali padėti padidinti seksualinį malonumą ir patirti intensyvesnį orgazmą. Vibratorius nuspalvins ryškesnėmis spalvomis Jūsų privačią masturbacijos sesiją ir pridės pikantiškų prieskonių poros žaidimų metu. Nors vibratorius yra vienas populiariausių sekso žaislų, tačiau išsirinkti sau tinkamą nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Pradėjus labiau gilintis, Jus gali apstulbinti tipų, formų, dizainų, spalvų, medžiagų, dydžių ir funkcijų įvairovė.

Išsiaiškinkite, ko norite

Renkantis vibratorių, pirmiausia reikėtų atsakyti į du klausimus.

 • Kaip naudosite vibratorių? Mėgausitės vibratoriumi tik lovoje ar norėsite žaidimus perkelti ir į vonią? O galbūt ieškote intriguojančio sekso žaisliuko, kurį galėtumėte naudoti ir viešumoje? Jei dažnai keliaujate, ar norėtumėte, jog vibratorius taptų Jūsų kelionių palydovu? Naudosite jį viena (-as) ar kartu su antrąja puse? Norėtumėte tokio, kurį galėtų valdyti Jūsų antroji pusė net ir per atstumą?
 • Kokia stimuliacija Jums patinka? Įskverbimai ir G taško masažas Jums atneša intensyviausius orgazmus? O galbūt labiau patinka išorinių erogeninių zonų, tokių kaip klitoris, lytinės lūpos, speneliai ir pan. stimuliacija? O gal einate iš proto, kai jaudinamas tiek G taškas, tiek klitoris kartu? Ar mėgaujatės labiau koncentruota vibracija, ar patinka plačiau sklindantys virpesiai?

Labai svarbu suprasti, kad kas patinka vieniems, kitiems gali visiškai netikti. Nėra universalaus vibratoriaus, kuris patiktų visiems, kiekvienas žmogus yra skirtingas ir į stimuliavimą gali reaguoti savaip. Būtent dėl skirtingų poreikių ir pomėgių sekso žaislų rinkoje yra tiek daug įvairių tipų, rūšių ir dizainų vibratorių. Paprasčiausias kelias atrasti sau tobuliausią sekso žaislą – eksperimentuoti.

Vibratoriaus forma

Vibratoriaus forma ir jo paviršius gali būti lemiamas rodiklis patiriant orgazmą.

 • Tekstūra/paviršius. Jei Jums patinka intensyvesnė stimuliacija, tuomet reikėtų rinktis nelygiu, gumbeliais, taškeliais, grioveliais ir įvairiais stimuliuojančiais iškilumais padengtus sekso žaislus, jei mėgstate švelnumą, tuomet rinkitės glotniu, lygiu paviršiumi padengtus vibratorius, kuriuos bus itin malonu tiek liesti, tiek justi savyje.
 • Forma. Kiekvienas vibratoriaus formos išlenkimas yra sukurtas ne šiaip sau ir gali būti skirtas skirtingai stimuliacijai: efektyvesniam G taško masažui, P taško stimuliacijai, klitorio jaudinimui, tarpvietės malonumui, vaginos ar analinės srities sienelių intensyvesniam stimuliavimui ir pan. Lenktas, banguotas ar visiškai tiesus korpusas, išraiškingas, ovalus ar smailėjantis galiukas yra sukurti skirtingiems erogeniniams taškams jaudinti.

Vibratorių tipai

Vibratoriai gali būti įskverbiami, išoriniai ir kombinacija tarp išorinės, ir vidinės stimuliacijos, pvz., vienu metu gali būti jaudinamos dvi ar net trys erogeninės zonos: klitoris, G taškas ir analinė sritis.

Įskverbiami vibratoriai

Šie vibratoriai patiks tiems, kas mėgaujasi vaginaliniais ar analiniais įskverbimais, G ar P taško masažu.

 • Klasikiniai vibratoriai – tai tiesaus korpuso, dažniausiai lygiu, glotniu paviršiumi sekso žaislai. Sekso žaislo galiukas gali būti smailėjantis arba ovalus, didžiausią įtaką šis skirtumas turi erogeninių zonų stimuliacijai: smailas galiukas jaudins ten, kur bus nutaikytas, ovalus – malonins ir ten, kur buvo taikytasi, ir plotą aplink. Paprastas dizainas tinkamas tiek vaginaliniam, tiek analiniam įskverbimui ar išorinei erogeninių zonų stimuliacijai. Klasikinis vibratorius – puikus pasirinkimas besirenkantiems pirmąjį savo sekso žaislą.
 • Tikroviški. Tikroviški vibratoriai taip vadinami, nes atrodo itin realistiškai ir imituoja vyrišką pasididžiavimą. Dažniausiai šie sekso žaislai yra pagaminti iš minkštos gumos, kuri primena žmogaus odą, tad ne tik jų išvaizda (venų raštai, išreikšta galvutė, tikroviškos sėklidės), bet ir suteikiamas pojūtis bus realistiškas. Tikroviškų vibratorių apimtys gali svyruoti nuo itin mažų, iki įspūdingų XXL dydžių.
 • G taško vibratoriai. G taško vibratorius, kaip ir sako jo pavadinimas, skirtas G taško masažui. Dėl savo lenkto korpuso ir aptakios, išraiškingos galvutės jis padės ne tik atrasti šį stebuklingąjį tašką, bet ir patirti jaudinantį orgazmą.
 • Pulsatoriai skiriasi nuo vibratorių tuo, kad jie ne vibruoja, o pulsuoja. Tai tikroviškiausiai penio judesius atkartojantys sekso žaislai. Pulsatoriaus viduje dažniausiai yra ne motoras, būdingas vibratoriams, o magnetai, kurie ir priverčia sekso žaislą judėti pirmyn-atgal. Vienas iš didžiausių pulsatorių privalumų yra tai, kad galėsite mėgautis laisvomis rankomis, o sekso žaisliukas visą darbą atliks už Jus.
 • Vibruojantys kiaušinėliai. Vibruojantys kiaušinėliai – tai nedideli, dažniausiai ovalios formos sekso žaislai, su uodegėle. Kiaušinėliai skirti moterims, vidinei stimuliacijai, bet gali būti naudojami ir kaip vibruojančios kulkos – išoriniam kitų erogeninių zonų jaudinimui. Šie sekso žaislai gali būti padengti stimuliuojančia tekstūra efektyvesniam jaudinimui pasiekti. Dažniausiai vibruojantys kiaušinėliai yra valdomi nuotolinio valdymo pulteliu ar išmaniąja programėle, todėl tai idealus sekso žaislas mėgautis juo viešumoje. Vibruojantys kiaušinėliai puikus pasirinkimas moterims, besirūpinančioms savo seksualine sveikata, nes su jais galima atlikti ir Kėgelio pratimus.
 • Analiniai vibratoriai savo forma dažniausiai primena klasikinius vibratorius, tačiau gali būti ir lenkto korpuso su išreikštu galiuku – P taško masažui, karoliukų ar įvairių praplatėjimų ir susiaurėjimų dizaino. Dauguma jų turi platų pagrindą, kuris užtikrina saugumą, jog sekso žaislas neįslys per giliai. Dažniausiai šie vibratoriai yra šiek tiek mažesnio skersmens (1-3,5 cm) nei vaginaliniam įsiskverbimui skirti sekso žaislai. Tačiau tai nebūtinai taisyklė, nes patyrę analinio sekso mėgėjai, gali mėgautis kur kas didesniais ir įspūdingesniais žaisliukais.

Išoriniai vibratoriai

Skirti išorinei stimuliacijai, dauguma jų yra nedideli, diskretiški, todėl idealiai tinka kelionėms.

 • Vibruojančios kulkos. Tai nedidelis, dažniausiai iki 10 cm ilgio sekso žaislas, skirtas išorinei klitorio, spenelių, tarpvietės ir kt. stimuliacijai. Vibruojanti kulka puikus pasirinkimas kelionėms, nes ji yra kompaktiško dydžio, o kai kurios jų yra itin diskretiško dizaino (pvz., lūpų dažų).
 • Klitoriniai vibratoriai. Klitoriniai vibratoriai dažniausiai yra nedideli, tylūs ir diskretiški. Jie gali būti įvairiausių formų: smailėjančiu ar nukirstu galiuku, su ausytėmis, nedideliu rutuliuku, stimuliuojančiu klitorio pumpurą, apgaubiantys visą klitorį ir sritį aplink jį. Klitoriniai vibratoriai skirti pasiekti intensyvų klitorinį orgazmą, tačiau gali būti naudojami ir kitoms erogeninėms zonoms jaudinti.
 • Antpirščiai. Antpirštis savo paskirtimi yra panašus į vibruojančias kulkas, tik jis yra maunamas ant piršo, tad jo valdymas dar paprastesnis ir ergonomiškesnis. Antpirščiai taip pat gali būti įvairiausių formų ir dizaino, kai kuriuos galima įskverbti į vidų ir masažuoti moters G tašką ar vyro P tašką.
 • Vibruojančios kelnaitės ir dėvimi vibratoriai. Dėvimi vibratoriai skirti žaismingoms, drąsioms, norinčioms išmėginti ką nors intriguojančio, poroms. Dažniausiai tai nedideli, vibruojančias kulkas primenantys žaislai, kurių vieta moters kelnaitėse. Taip prigludę, jie stimuliuoja klitorį. Žinoma, yra ir tokių dėvimų vibratorių, kurie turi įskverbiamąją dalį ir taip laikosi moters vaginoje. Dauguma dėvimų vibratorių yra valdomi nuotolinio valdymo pulteliu ar išmaniosiomis programėlėmis – taip vienas partneris gali valdyti kito partnerio malonumą, nesvarbu, kur esate: namuose, svečiuose, restorane ar kitoje viešoje vietoje.
 • Vibruojantys masažuokliai. Magic Wand – tai besisukančią ar intensyviai vibruojančią galvutę ir patogią, ilgą rankeną turintys sekso žaislai. Tai masažuokliai, tinkantys tiek viso kūno masažui, tiek išorinei erogeninių zonų stimuliacijai, ypatingai – klitorio. Magic Wand masažuokliai pasižymi galingais motorais ir intensyviomis vibracijomis.
 • Vakuuminiai stimuliatoriai. Šie stimuliatoriai patiks toms, kurios nemėgsta intensyvių vibracijų ir tiesioginio prisilietimo prie klitorio. Vakuuminis stimuliatorius savo galvute apgaubia klitorį ir sukuria pulsuojantį vakuumą. Dauguma moterų sako, kad būtent šių sekso žaislų dėka pajuto savo pirmuosius orgazmus.
 • Oraliniai simuliatoriai – tai oralinio sekso pojūčius suteikiantys sekso žaislai. Jie gali būti įvairiausių dydžių ir formų, bet dažniausiai tai nedideli, kompaktiški ir diskretiški sekso žaislai. Oralinio sekso pojūčius sukelia įvairūs liežuvėliai ar judantys rutuliukai. Šie sekso žaislai idealiai tinka įvairioms erogeninėms zonoms stimuliuoti: speneliams, klitoriui ir kt.

Vibratoriai, stimuliuojantys kelias erogenines zonas

 • Vibratoriai kiškučiai. Vibratorius kiškutis – tai iš dviejų dalių sudarytas vibratorius, kurio viena dalis įskverbiama į makštį, kita, trumpesnioji, priglaudžiama prie klitorio. Sekso žaislas vienu metu suteikia Jums malonius įsiskverbimus ir stimuliuoja klitorį. Įskverbiamoji dalis gali būti įvairiausių formų: tiek tiesi it klasikinis vibratorius, tiek lenkta, su aptakia galvute it G taško vibratorius. Vibratoriaus kiškučio įskverbiamoje dalyje gali būti įtaisytos kelios eilės besisukančių karoliukų, kurie ypatingai efektyviai stimuliuoja vaginos sieneles ir taip suteikia stulbinantį pasitenkinimą. Klitoriui stimuliuoti skirta atšaka taip pat gali būti skirtingo dizaino: imituoti kiškučio ausytes ar kitokį gyvūną, būti smailėjanti ir nutaikyta tiesiai į klitorį arba atvirkščiai – aptaki ir nutaikyta ne tik į klitorį, bet ir sritį aplink jį. Negana to, vibratoriai kiškučiai gali turėti dar vieną įskverbiamąją dalį, skirtą analinei sričiai. Ši dalis gali būti įvairiausio dizaino – nuo klasikinio, lygaus paviršiaus iki karoliukų ar aptakių rutuliukų formos.
 • Porų vibratoriai. Nors beveik bet koks sekso žaislas gali būti naudojamas poroje, tačiau poros žaidimams yra sukurtų unikalių formų sekso žaislai. Dažniausiai tai U formos vibratoriai, kurių viena dalis įskverbiama į makštį, kita priglunda prie klitorio. Vyras įsiskverbdamas peniu į moterį, taip pat jus vibracijas.

Vibratoriaus dydis

Dydis ypatingai aktualus, kai kalbama apie įskverbiamus vibratorius. Jei tai pirmasis Jūsų vibratorius, tuomet geriau rinkitės mažesnį. Prie didesnio visada suspėsite pereiti. Žinoma, jeigu rinksitės vibratorių išorinei stimuliacijai, dydis neturi lemiamos reikšmės, bet vaginaliniam ar analiniam įskverbimui tai – vienas iš svarbiausių kriterijų. Renkantis įskverbiamą vibratorių Jums aktualūs du rodikliai: įskverbiamas ilgis ir skersmuo.

 • Standartinis įskverbiamos vibratoriaus dalies ilgis yra nuo 12 iki 16 centimetrų. Tai optimalus dydis tiek besirenkantiems pirmąjį savo vibratorių, tiek jau turintiems ne vieną sekso žaislą savo kolekcijoje. Gamintojai dažnai nurodo naudojamą vibratoriaus ilgį ir bendrą ilgį su rankena. Aktualiausias yra naudojamas ilgis, nes šis parametras nurodo, kiek giliai galėsite įskverbti sekso žaislą. Jei planuojate vibratorių imti į keliones, tuomet Jums aktualus ir visas vibratoriaus dydis, nes kompaktišką ir diskretišką sekso žaislą daug patogiau transportuoti. Norintiems ekstremalių pojūčių, gamintojai siūlo nuo 25 ir daugiau centimetrų naudojamo ilgio vibratorius.
 • Kai kalbame apie vibratoriaus dydį, lemiamą reikšmę turi ne jo ilgis, o skersmuo. Populiariausių, net ir pradedančioms kuo puikiausiai tinkančių, vibratorių skersmuo yra nuo 3 iki 4 cm skersmens. Svarbu, kad vibratorius suteiktų jaudinantį užpildymo jausmą, todėl kiekvienam žmogui šis skaičius gali šiek tiek skirtis. Pažengę vartotojai gali mėgautis 6 ir daugiau centimetrų skersmenio sekso žaislais. Įprastai vaginaliniam įskverbimui naudojami didesnės apimties vibratoriai, o analiniam mažesnės – nuo 1 iki 3,5 cm. Nors ši taisyklė nėra absoliuti ir tai nereiškia, kad visi vaginaliniai vibratoriai būtinai didesni, o analiniai – tik maži.

Vibratorių medžiagos

Perkant iš patikimų pardavėjų dėl medžiagų, iš kurių pagamintas vibratorius, galite nesibaiminti. Renkantis vibratorių atkreipkite dėmesį į medžiagų, iš kurių gaminami vibratoriai, savybes, nes kuo sekso žaislas kietesnis, tuo stipriau bus juntama vibracija, o kuo minkštesnis, tuo stimuliacija tampa subtilesnė ir švelnesnė.

Silikonas

Viena iš populiariausių medžiagų, iš kurių gaminami vibratoriai – silikonas. Tai sterili, universaliai pritaikoma ir retai kada alergijas sukelianti medžiaga. Sekso žaislams dažniausiai naudojamas aukštos kokybės medicininis silikonas, kuris yra visiškai saugus Jūsų kūnui. Iš silikono pagaminti sekso žaislai lengvai prižiūrimi, tik atkreipkite dėmesį, jog su jais nerekomenduojama naudoti silikono pagrindo lubrikantų.

Vibratoriai gali būti dengti silikonu arba pagaminti iš jo:

 • Silikoninis vibratorius. Šie vibratoriai pasižymi lankstumu, prisitaikymu prie Jūsų kūno pozos, todėl visada pasieks ir jaudins reikiamus kūno taškus.
 • Padengtas silikonu vibratorius. Padengti silikonu vibratoriai gali būti visiškai kieti ir nelankstūs arba paviršiuje būti minkšti ir šiek tiek lenktis. Tokie sekso žaislai pasižymi itin stipriomis, tiesiai į taikinį nutaikytomis, galingomis vibracijomis.

Plastikas

Viena pigiausių medžiagų, iš kurių gaminami vibratoriai – plastikas. Tiesa, tai nereiškia, kad ji prasčiausia: iš plastiko pagamintas vibratorius gali suteikti itin tikslią stimuliaciją ir stiprias, aštrias vibracijas.

 • ABS plastikas. Iš ABS plastiko pagaminti vibratoriai neturi jokio kvapo, jie tinkami ir alergiškiems žmonėms. Plastikiniai sekso žaislai yra tvirti, glotnaus ir švelnaus paviršiaus, todėl jų priežiūra yra gana paprasta, negana to, su iš ABS plastiko pagamintais vibratoriais galima naudoti bet kokio tipo lubrikantą. Plastikiniai sekso žaislai vibracijas perduoda stipriau, bet taip pat jie gali kelti ir didesnį triukšmą.
 • PVC plastikas. PVC plastikas gali būti įvairaus minkštumo – nuo želinės konsistencijos iki visiško kietumo. Vibratoriai, pagaminti iš PVC plastiko dažniausiai yra minkšti, realistiškai atvaizduoja žmogaus odą. Šių sekso žaislų priežiūra yra kiek sudėtingesnė – juos reikia ne tik kruopščiai nuplauti su vandeniu ir muilu, bet ir rekomenduojama jiems gerai išdžiūvus apibarstyti sekso žaislams skirta pudra.

TPE guma

Gana populiari medžiaga, iš kurios gaminami vibratoriai – guma. Ji pasižymi minkštumu, lankstumu ir universalumu. Vibratoriai gali būti guminiai ir padengti guma, atitinkamai vieni bus minkštesni ir lankstesni, kiti – kietesni. Viena populiariausių gumų, skirtų vibratoriams gaminti, yra TPE. Ji patvari ir pakankamai kieta, kad perduotų intensyvias vibracijas. Viena geriausių šios gumos savybių, kad iš jos pagaminti sekso žaislai gali būti lankstūs ir lengvai prisitaiko prie žmogaus anatomijos.

Stiklas ir metalas

Tai lengvai prižiūrimos ir vienos iš higieniškiausių medžiagų. Su vibratoriumi, pagamintu iš metalo ar stiklo, galite išbandyti ir temperatūrų žaidimus: panardinus į šaltą ar karštą vandenį, šis žaisliukas suteiks skirtingus pojūčius.

Vibracija ir kitos funkcijos

 • Vibracija. Vibracija gali būti labai skirtinga: ji gali jaudinti tik paviršinius Jūsų odos sluoksnius, juos virpindama išoriškai, taip pat gali suteikti giluminę vibraciją, kuri nuvilnija į pačius giliausius erogeninių zonų sluoksnius ir jaudina ypatingai stipriai ir giliai. Žmonės yra labai individualūs ir jiems patinka skirtingi dalykai, vieniems užtenka lengvo virpesio ir norisi subtilaus švelnumo, stipresnė vibracija jiems gali sukelti erzulį ar net skausmą, o kitiems, atvirkščiai – reikia intensyvumo ir kūną drebinančių vibracijų. Dažnai žmonės vibracija mėgaujasi pakaitomis: pradeda švelniai, ramiai, lėtai ir ritmingai, o finišuoja intensyviai, stipriai ir galingai. Būtent todėl dauguma vibratorių yra pritaikyti įvairiems poreikiams. Jie vibruoja ne tik silpniau ar stipriau, bet turi ir įvairias vibracijos programas, iš kurių galima išsirinkti tas, kurios labiausiai jaudina.
 • Pulsacija. Pulsacija visiškai skiriasi nuo vibracijos, tai labai unikali funkcija, kuri suteikia maksimalų malonumą, nes vibratorius, turintis pulsacijos funkciją, realistiškai imituoja penio judesius. Tai giluminis judesys, kuomet sekso žaislas pulsuoja pirmyn-atgal ir taip suteikia išskirtinius pojūčius.
 • Frikcija. Frikcija gali pasirodyti panaši į pulsacijos funkciją, tačiau jos iš esmės skiriasi. Pulsuojantis sekso žaislas pats iš savęs juda ir sukelia giluminius pirmyn-atgal judesius, o frikcijos funkciją turintis vibratorius juda aukštyn-žemyn ir, dažniausiai kildamas aukštyn, pailgėja keliais centimetrais.
 • Garso bangų pulsacija. Garso bangų pulsacijos funkcija yra skirta jautriausiai moters kūno vietai – klitoriui. Garso bangų impulsai švelniai, bet giliai ir intensyviai stimuliuoja klitorį, o sekso žaislui prie jautrios erogeninės vietos net nereikia prisiliesti.
 • Vakuumas. Kalbant apie vibratorius, vakuumo funkcija dažniausiai naudojama klitoriniams vibratoriams ar klitorinėje atšakoje. Vakuumo pagalba kraujas suplūsta į karščiausią Jūsų erogeninį tašką ir jis tampa dar jautresnis prisilietimams ir stimuliacijai.
 • Elektrostimuliacija. Elektrostimuliacija skirta ypač aštrių potyrių trokštantiems vartotojams. Gilyn besiskverbiantys elektros impulsai pasiekia tas nervų šakneles ir sutraukinėja tuos raumenų sluoksnius, kurių žmogui ar įprastam sekso žaislui jaudinti nepavyktų.
 • Šildymo funkcija. Šildymo funkcija nuostabi tuo, kad nepatirsite nemalonaus šalto žaislo prisilietimo prie Jūsų odos. Jums nebereikės vibratoriaus šildyti delnuose ar šiltame vandenyje ir laukti, kol jį bus malonu liesti. Be to, aukštesnė temperatūra greičiau atpalaiduoja, suaktyvina kraujotaką į intymias vietas, o tai gali padėti pasiekti intensyvesnius orgazmus. Šildymo funkciją turintys vibratoriai įšyla iki malonios kūno temperatūros, kai kurie šiek tiek daugiau.
 • Besisukanti galvutė ir korpusas. Besisukanti galvutė/korpusas – tai funkcija, kurios metu intensyviau jaudinamas G taškas ir vaginos ar analinės srities sienelės. Tai itin efektyvi stimuliacija, kai norite intensyvaus G taško masažo.
 • Rutuliukų stimuliacija. Viena iš itin malonius pojūčius suteikiančių funkcijų – vieno ar kelių rutuliukų judėjimas vibratoriaus įskverbiamojoje ar klitorinėje dalyje. Mažas karoliukas (ar keli) ritmiškai juda aukštyn žemyn, taip papildomai masažuodamas jautriausias Jūsų kūno vietas.

Motorų skaičius ir galingumas

Renkantis vibratorių atkreipkite dėmesį, kiek motorų (ir kokio galingumo) jis turi. Galingas motoras suteiks galingesnes, intensyvesnes, stipresnes vibracijas. Kai vibratorius stimuliuoja daugiau nei vieną erogeninę zoną, tuomet geriausia, kai jis turi kelis motorus – taip galėsite mėgautis net ir galingiausiomis vibracijomis visu pajėgumu kiekvienoje vibratoriaus atšakoje. Atkreipkite dėmesį ir į tai, ar motorai valdomi atskirai, nes taip galėsite nusistatyti galingumą individualiai, pavyzdžiui, G taško srityje intensyviau, o klitorio – švelniau.

Triukšmo lygis

Atminkite, kuo galingesnis vibratoriaus motoras, tuo jis gali skleisti intensyvesnius garsus. Kai kuriems žmonėms tai netrukdo, bet jei norite diskretiškumo, tuomet triukšmo lygio rodiklis Jums labai svarbus. Geri, kokybiški vibratoriai, net ir su galingu motoru, neskleis didelio triukšmo, todėl investuoti į brangesnį sekso žaislą tikrai verta.

Įkraunamas ar su elementais?

Dar vienas svarbus rodiklis renkantis vibratorių – tai jo maitinimo tipas: įkraunamas ar veikiantis su elementais.

 • Galingi vibratoriai dažniausiai yra įkraunami. Įkrovimo tipas gali skirtis: vibratoriai gali būti įkraunami iš elektros lizdo, USB jungtimi, magnetine USB jungtimi, įkrovimo dėklu ir kt. būdais. Įkraunamų vibratorių pliusas – ilgiau veikia, nebereikia rūpintis elementais.
 • Vis dėlto dar daug, net ir prabangių vibratorių maitinami elementais. Elementų kiekis ir rūšis gali skirtis, todėl reikėtų žiūrėti, ką nurodo gamintojas. Maitinamų elementais vibratorių pliusas – įdėję elementus, malonumu galėsite mėgautis iškart, nereikės laukti, kol Jūsų mėgstamas sekso žaislas įsikraus. Tik visuomet turite turėti atsarginius elementus, nes šie pasibaigia pačiu netikėčiausiu momentu!

Valdymo ypatumai

Labai svarbu, kad vibratorius būtų ergonomiško dizaino ir intuityvaus valdymo.

 • valdymas mygtukais. Labai svarbus mygtukų išdėstymas, jų dydis, aiški ir suprantama instrukcija, ką kuris mygtukas daro. Jei valdymas yra nepatogus, intymaus žaidimo metu į mygtukus reikia žiūrėti, kad paspaustumėte tinkamą, tuomet galite suirzti ir sunkiau pasiekti trokštamą pasitenkinimą. Geriausia, kai vibratorius turi vieną ar kelis mygtukus su aiškiomis jų funkcijomis, o juos spausti galite patogiausioje ir maloniausioje pozoje net užsimerkę.
 • valdymo pulteliai ir išmaniosios programėlės - alternatyva ant rankenos išdėstytiems mygtukams. Jei sekso žaislas yra išmanusis, tuomet jį valdyti galėsite tiesiog savo mobiliuoju telefonu. Nuotolinio valdymo pultelis ar išmanioji programėlė suteikia daugiau patogumo, bet ji ypač praverčia, kai norisi įnešti pikantiškumo į porų žaidimus – perdavę pultelį antrajai pusei, galėsite mėgautis netikėtomis vibracijos bangomis ir jų kombinacijomis.

Dizainas

Skonis draugų neturi. Taip yra ir su vibratoriais, jei vienam patiks tikroviško penio dizaino vibratorius, kitas juo gali pasibaisėti. Vibratoriaus dizainas ir išvaizda tikrai neturėtų nukeliauti į paskutinę vietą, išsirinktas sekso žaislas Jums turi patikti. Juk atsipalaiduoti ir susijaudinti bus daug lengviau, kai paimsite į rankas vaizduotę maloniai nuteikiantį sekso žaisliuką nei tokį, kuriuo galite mėgautis tik užsimerkę.

Lubrikantas

Lubrikantas rekomenduojamas naudojant tiek išorinei, tiek vidinei stimuliacijai skirtus vibratorius. Jis sumažina trintį, palengvina įsiskverbimą ir padidina malonumo intensyvumą. Tik atkreipkite dėmesį, kad su silikoniniais sekso žaislais negalima naudoti silikono pagrindo lubrikantų, mat jie gali pažeisti sekso žaislo paviršių. Taip pat jei su vibratoriumi naudojate prezervatyvus, tuomet nenaudokite aliejaus pagrindo lubrikanto, nes šis gali suardyti prezervatyvo paviršių. Vienas universaliausių pasirinkimų – vandens pagrindo lubrikantas. Plačiau apie lubrikantus ir jų naudojimą galite pasiskaityti gide apie lubrikantus.

Priežiūra

Sekso žaislų higiena ir švara yra ypatingai svarbi. Atkreipkite dėmesį, ar vibratoriaus paviršius yra vientisas, ar neturi siūlių, ertmių ir kitokių sujungimų, kuriuose gali kauptis bakterijos. Tai nereiškia, kad ne vientiso paviršiaus sekso žaislas yra nesaugus, tiesiog tokio žaislo priežiūra yra sudėtingesnė – po kiekvieno naudojimo turėsite jį kruopščiai išvalyti ir dezinfekuoti.

Daugumą vibratorių pakanka nuplauti šiltu vandeniu ir muilu, tačiau apie konkretaus sekso žaislo priežiūrą visuomet skaitykite ant jo pakuotės arba instrukcijose. Prieš pakišdami vibratorių po vandens srove, įsitikinkite, ar jis atsparus vandeniui. Atsparų vandeniui sekso žaislą drąsiai galite plauti vandeniu ir muilu, tik prieš tai nepamirškite jo išjungti.

Valant neatsparų vandeniui vibratorių dažniausiai reikia saugoti tik valdymo mechanizmo vietą, o patį korpusą plauti galite ir po vandens srove. Jei sekso žaislo neįmanoma nuplauti vandeniu taip, kad jis nepakenktų valdymo mechanizmui, tuomet rekomenduojama jį kruopščiai nuvalyti drėgna šluoste, numuiluoti ir tuomet vėl švariai nuvalyti drėgna šluoste. Tokį sekso žaislą galite ir nupurkšti nenuplaunamu sekso žaislams skirtu valikliu, kuris turi dezinfekuojančių savybių.

Daugumai guminių vibratorių po nuplovimo ar nuvalymo drėgna šluoste rekomenduojama dar ir apibarstyti juos sekso žaislams skirta pudra, kuri padės ilgiau išlaikyti gumos savybes, apsaugos nuo įtrūkimų ir pan.

Laikymas

Visiškai higienai užtikrinti, rekomenduojama sekso žaislus laikyti specialiuose dėkluose, maišeliuose ar dėžutėse, taip, kad vienas sekso žaislas nesiliestų su kitu. Skirtingų medžiagų sekso žaislai ilgainiui gali suardyti vienas kito paviršių. Pasirūpinkite ir kad kiti elektroniniai prietaisai nebūtų saugomi greta Jūsų vibratoriaus. Taip pat vibratorius rekomenduojama saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, todėl atvirai juos laikyti, pavyzdžiui, ant naktinio stalelio nereikėtų. Jei turite daugiau nei vieną sekso žaislą, galbūt vertėtų pagalvoti apie specialiai jiems skirtas dėžes su užraktu? Tokią intymią dėžę galėsite pakišti po lova, be to, jos netikėtai neatidarys vaikai.

Kaina

Vibratoriaus kaina priklauso nuo daugybės faktorių: nuo gamintojo, nuo medžiagų, iš kurių jis pagamintas, nuo motoro galingumo, vibracijų ir kitų funkcijų įvairovės, ergonomiškumo, ar tai įkraunamas, ar veikiantis su elementais sekso žaislas ir t.t. Galingas, bet tylus? Žinoma, toks kainuos daugiau nei galingas ir garsus. Pirkdami vibratorių turėtumėte įvertinti individualius savo pomėgius, pavyzdžiui, galbūt gyvenate name, be vaikų ir vibratoriaus keliamas triukšmas Jums ne bėda. Užtenka pakeisti vibracijos intensyvumą ar reikia ir skirtingų vibracijos ritmų? Partneris dažnai būna išvykęs, todėl reikia išmanaus sekso žaislo? O galbūt jį naudosite tik solo žaidimų sesijoms. Reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kad nors pigesnis sekso žaislas taip pat gali suteikti pasitenkinimą, tačiau jo tarnavimo laikas gali būti trumpesnis nei brangesnio sekso žaislo.

Sekantis Didelis penis: privalumai ir trūkumai
Ankstesnis Analinio sekso reikmenys

Prekė įdėta į krepšelį

Pirkinių krepšelis

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis