Vibratoriai

Moksliškai įrodyta, kad moterys, kurios reguliariai užsiima masturbacija, geriau pažįsta savo kūną, žino savo poreikius, taigi lengviau pasiekia orgazmą nei tos, kurios seksualinių žaidimų be partnerio neįsivaizduoja. Ne paslaptis, kad ieškant didesnio malonumo ir erotinių solo partijų įvairovės į pagalbą dažniausiai pasitelkiami sekso žaislai. Ir čia akivaizdūs lyderiai – vibratoriai.

Prieš 15-20 metų šie daikčiukai išties buvo skirti būtent moterims. Šiandien juos mielai renkasi ir seksualinių pojūčių įvairovės pasiilgusios poros, skirtingi modeliai ir funkcijų įvairovė užtikrina efektyvią abiejų partnerių stimuliaciją ir leidžia patirti ypač intensyvių orgazmų tiek jam, tiek jai.

Medžiagos

Populiariausia medžiaga, iš kurios gaminami vibratoriai – silikonas. Tai sterili, universaliai pritaikoma ir retai kada alergijas sukelianti medžiaga. Išskirtinė silikono savybė – tai, kad jis palaiko gana pastovią temperatūrą, todėl jį naudoti erotiniams žaidimams itin patogu. Tačiau silikono kokybė gali būti labai įvairi. Brangesni vibratoriai dažniausiai būna pagaminti iš geresnės kokybės – nelipnaus, švelnaus, malonaus paliesti silikono. Pigesnis ir mažiau kokybiškas silikonas yra gruoblėtesnis, jo paviršius nėra toks lygus, iš jo pagaminti erotiniai žaislai gali turėti matomas ir juntamas sujungimo linijas – o toks subtilus niuansas gali būti lemiamas jūsų pojūčiams. Todėl perkant erotinę prekę leistis į kompromisus dėl kokybės tikrai neverta.

Kita populiari medžiaga, iš kurios gaminami vibratoriai – metalas. Jis taip pat sterilus, lengvai prižiūrimas. Metalą dažniausiai renkasi stipresnių ir aštresnių pojūčių išsiilgę žmonės, nes iš jo pagaminti vibratoriai yra pastebimai sunkesni, jais sklindančios vibracijos yra intensyvesnės.
Savotiškas antonimas metaliniams žaislams – iš gelinės medžiagos pagaminti vibratoriai. Jie minkštesni už metalinius ir silikoninius, todėl idealiai tinka tiems, kas ieško švelnumo ir subtilumo. Tiesa, kuo minkštesnė medžiaga, tuo daugiau priežiūros ji reikalauja ir tuo greičiau susidėvi. Taigi jei nusprendėte įsigyti tokį žaisliuką, nepamirškite ir specialiai jam skirtos valymo priemonės, kuri nepažeis paviršiaus ir leis ilgiau bei saugiau naudotis savo mėgstamu erotinių žaidimų priedu.

Panašiomis savybėmis pasižymi ir Fanta Flesh medžiaga. Ji buvo sukurta tam, kad imituotų tikrą žmogaus kūną, suteikia realaus įsiskverbimo pojūtį, todėl ypač yra populiari gaminant vyrų masturbatorius. Iš šios medžiagos pagamintiems moteriškiems vibratoriams taip pat reikės papildomos priežiūros (visų pirma – specialios pudros, kuri neleis žaislams sulipti), tačiau jeigu trokštate kuo realesnių pojūčių – nenusivilsite.

Viena pigiausių medžiagų, iš kurių gaminami vibratoriai – plastikas. Tiesa, tai nereiškia, kad ji prasčiausia: iš plastiko pagamintą vibratorių paprasta prižiūrėti, lengva naudoti, taigi iš kokybiško plastiko pagaminti sekso žaislai gali padovanoti daugybę nepakartojamų intymaus malonumo akimirkų!

Dydis – labai svarbu

Rinkdamiesi vibratorių, būtinai atkreipkite dėmesį į jo dydį. Savaime suprantama, jeigu rinksitės vibratorių išorinei stimuliacijai, dydis neturi lemiamos reikšmės, bet vidiniam naudojimui tai – labai svarbu. Vaginaliniam seksui dažniausiai naudojami kiek didesni vibratoriai, o analiniam seksui skirti daikčiukai – daug plonesni. Nors ši taisyklė nėra absoliuti ir tai nereiškia, kad visi vaginaliniai vibratoriai būtinai dideli, o analiniai – tik maži.

Populiariausių, standartinių vibratorių skersmuo yra maždaug 3,5-4 cm. Tačiau ši skalė gali svyruoti. Vieni mažiausių vibratorių, ypač tinkami pradedančiosioms, yra vos 1 cm skersmens, o pažengusios gali pasirinkti netgi kiek didesnius nei 6 cm skersmens daikčiukus. Vaginizmu besiskundžiančios moterys gali įsigyti vos 6 mm skersmens dilatorių, kuris gali tapti puikia gydymo pradžia.

Vis dėlto renkantis vibratorių dažniausiai pirma akimis išmatuojamas jo ilgis. Čia alternatyvų – dar daugiau, nei renkantis storį. Standartiniais laikomi vibratoriai, kurių ilgis – nuo 15 iki 18 centimetrų. Tai dalies, kuri skirta įsiskverbimui, ilgis. Jei vibratorių matuosite su rankena – centimetrų, be abejo, bus daugiau. Gamintojai dažniausiai nurodo tiek bendrą prekės ilgį, tiek įsiskverbimui skirtą ilgį, taigi renkantis prekę problemų kilti neturėtų.

Itin dideliais laikomi 30 cm įsiskverbimo ilgį siekiantys vibratoriai, mažiausieji gali siekti vos 5 centimetrus.

Klitoriniai ir G taško vibratoriai

Daug kas mano, kad svarbiausias kriterijus renkantis vibratorių – jo vibracijų įvairovė, bet tai netiesa. Antras parametras, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį po vibratoriaus dydžio – jo forma. Būtent nuo formos ir priklausys, kiek ir kokių funkcijų geras vibratorius gali atlikti. Klasikiniai vibratoriai yra visiškai tiesūs, savo forma imituoja penį. Šie vibratoriai daugiausiai yra skirti pasitenkinti vaginaliniu būdu, tačiau galima juos naudoti ir išoriškai – klitoriui stimuliuoti. Tiesa, taip naudojami jie veikiausiai nesuteiks tokio malonumo, kaip specialiai klitoriui skirti žaisliukai.

Vibratoriai, turintys aiškiai išreikštą ir užlenktą galvutę, skirti G taško stimuliacijai, taigi yra sukurti tam, kad suteiktų moterims išskirtinį, patį stipriausią orgazmą.

Sparčiai populiarėja vibratoriai, intriguojančiai pavadinti „kiškučiais“. Vaizdžiai tariant, jie vienu metu nusitaiko į du kiškius – stimuliuoja ir vaginą, ir klitorį. Šie vibratoriai turi dvi atšakas, kurių viena nukreipiama į vaginą, o kita, trumpesnė, lieka išorėje ir stimuliuoja klitorį. Gana dažnai trumpesniajai atšakai yra pasirenkama kiškučio forma, o jo vibruojančios ausytės itin maloniai kutena klitorį. Taip moteriai yra suteikiamas dvigubas vibracijos malonumas.

Vibruojantys masažuokliai ir kiaušinėliai

Klitoris – viena jautriausių moters kūno vietų, ir būtent jam stimuliuoti yra sukurta daugybė sekso žaislų, tarp jų – populiarieji masažuokliai. Jų didelė ir apvali galvutė buvo sukurta kūno masažui. Juk nėra nieko malonesnio, nei švelnios vibracijos kojose ar nugaroje po sunkios darbo dienos. Tačiau nusivylusios namų šeimininkės šį daiktą labai greitai pritaikė visiškai kitoms reikmėms. Masažuokliai puikiai tiks ir toms, kurios svajoja patirti vibracijų sukeltą malonumą kartu su partneriu. Tokiais masažuokliais galima stimuliuoti klitorį tada, kai partneris jau yra įsiskverbęs. Tiesa, derėtų nepamiršti, kad šie masažuokliai yra skirti tik išoriniam naudojimui. Nors kai kurie jų turi keičiamus antgalius, kurie mėgstamą masažuoklį pavers ir vibratoriumi, tačiau antgalių forma yra visiškai kita, todėl ir masažuoklis įgyja kitą paskirtį.

Klitorio stimuliacijai puikiai tinka ir vibruojančios kulkos bei kiaušinėliai. Kulkos yra itin mažos ir dažniausiai naudojamos sekso žaisluose kaip papildomos vibracijos suteikiantis elementas. Tiesa, tai netrukdo daikto naudoti ir vieno. Kiaušinėliai – daug didesni. Jie gali būti 5–10 cm ilgio ir maždaug 3–3,5 cm skersmens. Tai ovalios ar apvalios formos sekso žaisliukai, kurie tinka tiek išorinei, tiek vaginalinei stimuliacijai. Dauguma jų yra laidu ar beviele jungtimi sujungti su valdymo pulteliu, kuris kiaušinėlį įjungia, išjungia, leidžia reguliuoti vibracijų pobūdį bei intensyvumą. Šie sekso žaisliukai yra tylūs ir kompaktiški, todėl bus puikus pasirinkimas kelionei ar tiesiog mėgstančioms diskretiškumą.

Vibratoriai poroms ir analiniam seksui

Vibratoriai, priešingai paplitusiai nuomonei, yra skirti ne vien moterims, ir ne vien vaginalinei stimuliacijai, nors pastarasis jų naudojimo būdas yra pats populiariausias. Daugybė moterų vibratorius naudoja ir vienos, ir kartu su partneriais, kad galėtų patirti intensyvesnį malonumą sekso metu. Taigi dabar vis daugiau įvairių vibratorių yra gaminami poroms. Pavyzdžiui, vibratoriai, veikiantys nuotoliniu būdu. Vyras turi masturbatorių, o moteris vibratorių, kurie prijungti prie tinklo veikia sinchroniškai – taip, kad kiekvienas partneris, net nebūdamas šalia, jaustų, ką daro kitas. Yra vibratorių, kurie leidžia poroms dalintis vibracijomis – taip, kad jas jaustų ir vienas, ir kitas. Tokio tipo vibratoriai yra U raidės ar panašios formos. Vienas galas įvedamas į makštį (suteikiama galimybė stimuliuoti G tašką), o kitas iš išorės stimuliuoja klitorį. Kadangi į makštį įeinantis galas yra pakankamai plonas, tuo pat metu įsiskverbti gali ir vyras, todėl kartu bus stimuliuojamas ir jo penis. Vienas įdomesnių variantų, taip pat skirtų poroms – prisilietimu valdoma stimuliacija. Pakaks ant rankos pirštų užsimauti nedidelius antgalius, kurie vos prisilietus stimuliuos norimas vieteles. Galite tokio pobūdžio vibratorių naudoti ir su partneriu, ir vieni, šis žaisliukas – universalus, tinka netgi pradedantiesiems.

Populiarėjant analiniam seksui, auga ir analinių žaislų paklausa, tarp kurių vieni perkamiausių yra analiniai vibratoriai. Analiniai vibratoriai, kaip minėta, yra mažesni bei siauresni. Šios savybės leidžia žaislais naudotis nesusižeidžiant ir nepervertinant savo galimybių. Analiniai vibratoriai dažniausiai yra tiesūs, tačiau kai kurie gal turėti į vieną pusę palinkusią galvutę, skirtą G taško ar vyro prostatos stimuliacijai. Moterims skirti vibratoriai taip pat gali turėti karoliukų ar penio pavidalo analinę atšaką. Sukurti ir trigubą stimuliaciją – vaginalinę, klitorinę bei analinę – užtikrinantys vibratoriai. Norite pasilepinti maksimaliai intensyviais pojūčiais? Vadinasi, šie daikčiukai – kaip tik jums!

Vibracijos ir pulsacijos

Kiekviena moteris mėgaujasi seksu vis kitaip. Vienoms norisi daugiau intensyvumo, kitos – atvirkščiai, trokšta švelnumo. O kartais – pakaitomis: tai vieno, tai kito. Būtent todėl dauguma vibratorių yra pritaikyti įvairiems poreikiams. Jie vibruoja ne tik silpniau ar stipriau, tačiau turi ir įvairias vibracijų programas, iš kurių galima išsirinkti tas, kurios labiausiai patinka. Jei jūs ieškote įvairovės, visų pirma turėtumėte rinktis vibratorių, kuris turi skirtingų greičių intensyvumo funkciją. Taip galėsite reguliuoti intensyvumą, priklausomai nuo to, ko jums labiau norėsis. Vibracijos programos taip pat labai svarbios. Ir nenuostabu, kad kuo daugiau galimybių – tuo didesnė vibratoriaus kaina. Taigi jei teikiate pirmenybę įvairovei ir funkcionalumui, šioje vietoje taupyti neverta!

Beje, ne visi vibratoriai yra vibruojantys... Nustebote? Tuojau viską paaiškinsime. Kai kurie vibratoriai ne vibruoja, o pulsuoja, todėl dar yra vadinami pulsatoriais. Šie sekso žaislai suteikia maksimalų malonumą, nes visiškai imituoja penio judesius. Pakanka įsidėti tokį puslatorių į makštį ir leisti rankoms ilsėtis – visas darbas bus atliktas už jus. Tačiau jeigu dar tik pradedate pažintį su erotinėmis prekėmis, pirmiausia rekomenduojama išmėginti vibruojančius žaisliukus. Na, o toms, kurios jau yra įsigijusioms savo pirmąjį vibratorių, pulsatorius yra vienas geriausių pasirinkimų ateičiai.

Priežiūra

Vibratorių priežiūra ir naudojimo rekomendacijos daugeliu atvejų priklauso nuo to, iš kokios medžiagos jie pagaminti. Visas medžiagas, galima valyti su vandeniu ir antibakteriniu muilu, tačiau čia reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad ne visi vibratoriai yra atsparūs vandeniui, todėl valydami turėtumėte stengtis, kad vandens nepatektų ties elementų jungtimis.

Jei norite, kad jūsų naudojami sekso žaislai ilgiau išliktų ne tik švarūs, bet ir kaip nauji – valykite juos specialiai tam skirtais dezinfekuojančiais ir lengvai aromatizuojančiais valikliais – tegul malonumas prasideda nuo tobulos švaros!

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis