Intymus moterų masažas

Intymus moterų masažas Intymus moterų masažas

Ne visuomet jaudinančios patirtys susijusios tik su seksu. Daugelis porų suranda įvairiausių būdų kaip sujaudinti vienam kitą, tačiau ne visiems jie yra priimtini. Intymus moterų masažas iš tiesų pamalonins bet kurią damą. Šis masažas pasižymi technikų įvairove, todėl, be abejonės, kiekviena atras (o gal būtent Jūs jai padėsite atrasti) tai, kas labiausiai svaigina lovoje.

Masažo neturėtumėte iš karto pradėti nuo intymių zonų. Kuo daugiau atsipalaidavimo ir susijaudinimo Jūsų partnerė patirs prieš tai – tuo geriau. Todėl galite ją pamaloninti atpalaiduojamuoju viso kūno masažu ar erogeninių zonų masažu ir tik tada leistis žemiau juostos.

Pradžiai – švelniau

Visiems žinoma, kad moterys yra itin jautrios, todėl tiek intymus moterų masažas turi prasidėti lėtai ir švelniai. Uždėkite vieną ranką ant širdies, o kita apgaubkite vaginą. Žvelgdami partnerei į akis, kartu kelis kartus giliai įkvėpkite ir iškvėpkite. Tai sujungs Jus ir leis partnerei įgauti visišką pasitikėjimą ne tik Jumis, bet ir tuo, ką darote. Ramiai, nejudindami, keletą sekundžių palaikykite rankas ant partnerės kūno kaip nurodyta.

Vis dar išlaikydami rankas tose pat vietose imkite švelniai stimuliuoti partnerės genitalijas, judindami plaštaką taip, kad sukurtumėte lengvas bangas – pirmiausiai lenkite pirštus, tuomet delną. Galite šį judesį tęsti porą minučių. Jis pažadins aplink vaginą esančius audinius, paskatins kraujo pritekėjimą į šią sritį. Kita technika skirta suaktyvinti nervų galūnėles, kurių tiek vyro, tiek moters genitalijose gausu. Imkite lengvai tapšnoti pirštais ar pliaukšėti delnu per makštį. Tačiau nedarykite to per stipriai – paklauskite partnerės koks judesio intensyvumas jai suteikia daugiausiai pojūčių ir kaip turėtumėte stimuliuoti vaginą. Galbūt ji norės, kad judintumėte ne visus pirštus kartu, o atskirai arba tik vieną pirštą. Tik kalbėdamiesi išsiaiškinsite, kas Jūsų partnerei labiausiai patinka, o juk šį masažą ir darote tam, kad išsiaiškintumėte, kas jaudina Jūsų antrąją pusę.

Stimuliacija vibracijomis

Vėl apgaubkite makšties zoną ranka ir lengvai spausdami imkite judinti delną. Jūsų partnerė turėtų jausti malonias vibracijas. Vėl pasiteiraukite savo partnerės kaip stipriai turėtumėte spausti ir kaip greitai judinti plaštaką, kad suteiktumėte jai daugiausiai pojūčių. Kitas masažo būdas skirtas jau ne visai vaginos sričiai, bet išorinėms lytinėms lūpoms. Iš pradžių masažuokite vieną pusę, o paskui kitą. Suimkite vieną išorinių lytinių lūpų (nykščiu iš vidinės pusės, o smiliumi iš išorės) ir imkite nestipriai trinti vieną pirštą leisdami žemyn, o kitą keldami aukštyn. Įsivaizduokite, kad tarp pirštų ridinėjate nedidelį minkštą kamuoliuką, tuomet šį judesį įsivaizduoti bus daug paprasčiau. Galite išorinę lytinę lūpą ir šiek tiek patempti į viršų. Skirtingi pojūčiai atkeliauja išbandant ne tik skirtingas technikas, bet ir kintantį intensyvumą. Kartais ši kaita gali suteikti dar nejaustą pasitenkinimą.

Drėgmė

Kitas žingsnis yra drėkinimas. Moterų vagina yra itin jautri vieta, todėl tęsiant šį masažą jas sudrėkinti būtina. Dėl jautrumo drėkinimui siūloma naudoti vandens pagrindo lubrikantą ir vengti masažinių aliejų. Galima rinktis iš įvairių dvejopą funkciją turinčių vandens pagrindo lubrikantų – jie skirti naudoti ne tik sekso metu, bet ir masažui. Lengvai delnu paskirstykite pasirinktą lubrikantą makšties paviršiuje. Tuomet abiejų rankų pirštais apglėbkite lytines lūpas iš vienos ir kitos pusės ir imkite trinti jas viena į kitą, nespausdami per stipriai. Taip netiesiogiai bus stimuliuojamas klitoris, todėl pakartoję šį judesį keletą kartų imsite jausti kaip aukščiau esanti vaginos dalis ima kaisti – į ją plūs vis daugiau kraujo. Klitoris yra per jautrus, kad jį būtų galima stimuliuoti iškart, todėl būtent ši technika pradžioje partnerei suteiks maloniausius pojūčius. Galite nustoti trinti išorines lytines lūpas ir tiesiog palaikykite jas suspaudę kartu. Galite jas suglausti ir atleisti ir vėl imti trinti vieną į kitą. Improvizuokite! Keiskite intensyvumą ir stiprumą, Jūsų partnerei tai patiks.

Klitorio masažas

Klitoris savo struktūra yra labai panašus į vyro penį. Jis turi galvutę, pagrindą ir „kūną“, o jo stimuliacija moteriai yra tokia pat jaudinanti kaip vyrui – penio. Todėl analizuodami ir tyrinėdami partnerės kūną jokiu būdu nepraleiskite klitorio. Jį stimuliuoti galite viduriniuoju pirštu vos liesdami odos paviršių braukdami aukštyn ar žemyn. Priklausomai nuo to, kas patinka Jūsų partnerei, koreguokite judesio stiprumą ir kryptį. Atradę klitorio „kūną“ lengvai suimkite pirštais ir masažuokite tempdami aukštyn ir žemyn. Galite klitorį suimti ir ne pirštų galais, bet tarpupirščiu. Taip pakeisite suspaudimo kampą, o tai gali suteikti visiškai kitokių pojūčių. Ši technika primena penio masažą, todėl galite numanyti, kokią jaudinančią palaimą jaus Jūsų partnerė. Leiskite jai išreikšti savo pojūčius atsidusimais, judesiais, ypač judinant dubens sritį. Jeigu Jūsų partnerė to nori, lieskite jos kūną: krūtis, kojas, pilvą – taip ją galite sujaudinti dar labiau.

Klitorį laikykite suėmę rodomuoju pirštu ir nykščiu ir imkite masažuoti priešingomis kryptimis, imituodami judesį, tarsi rankenėle ieškotumėte tinkamo radijo dažnio. Šis masažo būdas tiks moterims, kurių klitoris yra mažesnis. Norėdami sukelti daugiau susijaudinimo, galite lengvai pūsti šiltą orą į vaginos sitį. Pojūčiai išaugs, nes pučiamas oras stimuliuos receptorius, reaguojančius į temperatūrą ir partnerė atsidėkos Jums ne mažiau karštu žvilgsniu.

Kitas būdas masažuoti klitorį – piršto pagalvėle švelniai tapšnoti klitorio galvutę. Dėl judesio intensyvumo leiskite nuspręsti partnerei. Jeigu ji jaučiasi nepatogiai, sakydama ko norėtų ar ką turėtumėte daryti, tiesiog keiskite judesio greitį ir intensyvumą ir stebėkite jos reakcijas – taip patys išsiaiškinsite, kas labiausiai ją jaudina ir sukelia daugiausiai malonių pojūčių. Tinkama klitorio stimuliacija išties sujaudins Jūsų partnerę.

Stimuliacija iš vidaus

Net jeigu Jūsų partnerė yra pakankami susijaudinusi, ji gali būti ne visiškai pasiruošusi vidinei vaginos stimuliacijai. Norėdami įsitikinti, ar galite įeiti į vidų, paprašykite atverti duris. Uždėkite vieną savo pirštą ant makšties angos, tačiau nekiškite jo į vidų. Paklauskite partnerės ar ji nori, kad stimuliuotumėte ją iš vidaus. Jeigu ji sutinka, švelniai palengva veskite pirštą į makštį Jūsų partnerei sutraukinėjant apatinius pilvo raumenis – tai palengvins įėjimą.

G + A

Pirštą kiškite į makštį, pasukę delną į lubas. Tai leis G tašką stimuliuoti piršto pagalvėle. G taškas slepiasi viršutinėje makšties dalyje, maždaug penkių centimetrų gylyje, todėl turėtumėte jį nesunkiai surasti. Jums padės Jūsų partnerė, kuri gali nupasakoti pojūčius, Jums esant viduje. Atradę G tašką imkite jį švelniai trinti piršto pagalvėle. Būkite labai atsargūs ir atidūs. Jeigu Jūsų partnerė norės stipresnės stimuliacijos – ji tai pasakys. Masažuojant G tašką, Jūsų partnerei gali kilti nedidelis noras šlapintis ar šioks toks skausmas. Kalbėkite su ja ir prašykite nupasakoti tai, ką jaučia, ir patikinkite, kad šie pojūčiai, jeigu nėra itin nemalonūs, visiškai natūralūs, todėl galite tęsti stimuliaciją.

Įėję šiek tiek giliau, gimdos kaklelio prieigose, viršutinėje makšties sienelėje pasieksite A tašką. Jo stimuliacija paskatins natūralią lubrikaciją, suteiks daugiau drėgmės, todėl pojūčiai taps aštresni, gilesni. Masažą galite tęsti judėdami nuo A taško prie G ir taip toliau aukštyn ir žemyn. Jūsų partnerė tikrai neliks nusivylusi teikiamais pojūčiais. Abiejų taškų stimuliacija vienu metu gali sukelti moters ejakuliaciją.

Triguba stimuliacija

intymus moterų masažas gali būti ir maksimaliai malonus, nes vienu metu bus stimuliuojamos net trys vietos – A ir G taškas bei klitoris. Jeigu Jūsų partnerė pasiruošusi, galite įvesti antrąjį pirštą į jos makštį. Viduriniu pirštu stimuliuokite A tašką, o rodomuoju – G. Abu pirštus judinkite sinchroniškai. Tuo tarpu klitorį stimuliuokite nykščiu. Parinkite maloniausią partnerei techniką ir jos intensyvumą. Darydami masažą nevenkite ir kitų partnerės kūne esančių erogeninių zonų – lyžtelkite spenelius ar ranka patrinkite krūtis. Aplinka akimirksniu ims kaisti ir jumyse nubus dar daugiau geismo.

Iš išorės ir iš vidaus

Kita stimuliacijos technika yra skirta išskirtinai klitorio masažui. Viduje esančiais pirštais suformuokite V raidę ir švelniai spauskite viršutinę makšties sienelę ties klitoriu. Laisva ranka išorėje dviem pirštais suimkite klitorio pagrindą ir imkite trinti maloniausiu Jūsų partnerei būdu. Stenkitės, kad pirštai viduje ir išorėje apglėbtų visą klitorį. Stimuliacija yra veiksmingiausia tuomet, kai partnerė yra visiškai atsipalaidavusi ir padeda Jums bendraudama ir pasakydama kas jai maloniausia. Gal kartu atrasite naują būdą, kuris jai teiks neapsakomą malonumą? Ieškokite ir tyrinėkite kartu – nė neabejokite, jog atrasite kažką nauja ir malonaus.

Pabaiga, kokios norite

Vis dar laikydami pirštus viduje sustokite ir leiskite partnerei sutraukti raumenis, taip, kad jie apglėbtų Jūsų pirštus. Uždėkite vieną ranką ant partnerės širdies ir kartu kelis kartus giliai įkvėpkite. Liepkite partnerei sulaikyti kvėpavimą ir iškvėpti dejuojant. Ši technika paskirstys seksualinę energiją visame kūne, sužadins jausmus. Palaikykite savo partnerę, galite dejuoti kartu su ja. Baigdami masažą po truputėlį traukite pirštus iš makšties ir uždėkite ranką ant vaginos, kaip ir masažo pradžioje. Netraukite pirštų staiga, leiskite partnerei pačiai jus po truputį išstumti. Svarbiausia yra neskubėti. Leiskite partnerei toliau daryti tai, ko jai norisi labiausiai – glamonių, o gal akto? Tačiau kad ir kas tai bebūtų, po šio masažo abu jausitės nepakartojamai.

Sekantis Intymus vyrų masažas
Ankstesnis Analinis seksas

Prekė įdėta į krepšelį

Pirkinių krepšelis

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis