Analinis seksas

Analinis seksas Analinis seksas

Nepaisant to, kad apie analinį seksą galima rasti šūsnį informacijos internete ir netgi populiariuose gyvenimo būdo ar net mados žurnaluose moterims ir vyrams, ši sekso rūšis yra vis dar apipinta daugeliu mitų. Tai, žinoma, suprantama, nes dar ir šiandien mūsų šalyje daug žmonių vengia garsiai kalbėti apie seksą, nors su tuo susijęs kiekvieno mūsų gyvenimas. Todėl šįkart ir kalbame apie vieną populiariausių (taip, nenustebkite – analinis seksas yra išties populiarus tiek tarp homoseksualių, tiek tarp heteroseksualių porelių) seksualinių praktikų.

Priešingai nei įsivyravusi nuomonė, analinis seksas tikrai nebuvo sugalvotas gėjų porelių ir juolab ne porno filmų režisierių. Galbūt pastarieji ir padėjo analiniams malonumams išpopuliarėti tiek, kad šie taptų eilinio žmogaus seksualinio gyvenimo dalimi, tačiau tikrai „neišrado“ analinės sueities. Tiesa, kalbėti apie „išradimą“ netgi ir žinant, kad pirmieji analiniai aktai įamžinti ant senovės graikų amforų, yra sunku. Istorijos vingiuose galime atrasti įvairiausių įdomybių apie analinį seksą, tačiau faktas, kad analiniu būdu žmonės tenkino vieni kitus dar 500 metų prieš mūsų erą, išlieka faktu.

Analiniai santykiai, tiek anksčiau, tiek ir dabar nebuvo propaguojami vien tik tarp tos pačios lyties atstovų. Jais užsiima ir heteroseksualios porelės. Daugelis susigundo analinį seksą išbandyti trokšdami naujų ir netradicinių pojūčių. Stimuliacija iš tiesų absoliučiai skiriasi nuo vaginalinės, todėl, jeigu viską pirmą kartą atliksite teisingai, analiniu seksu tikrai nenusivilsite. Svarbiausia suprasti, kad analinis seksas malonumą turi teikti abiems partneriams, taip pat kaip ir vaginaliniai santykiai. Todėl, jeigu abu sutarėte, kad norite išbandyti kažką naujo, tereikėtų žinoti kaip ir nuo ko pradėti.

Kaip pasiūlyti analinį seksą savo partneriui?

Jeigu ruošiatės sueičiai su partneriu, pirmiausiai turėtumėte abu pasikalbėti. Galbūt mėgstate siurprizus, tačiau šis netikėtas įsibrovimas į itin intymią vietelę visiškai netikėtai gali tapti ne nauju atradimu lovoje, bet veikiau panašėti į išprievartavimą. To išvengsite paprasčiausiai pasikalbėję ir nusprendę ar abu to norite ir kada. Žinoma, prabilti apie tai ko dar nesate bandę, ypač jeigu su savo antrąja puse mažai kalbate apie seksualinį gyvenimą, bus labai sudėtinga.

Tinkamas laikas ir priėjimas prie temos čia gali daryti stebuklus. Užsiminkite apie analinį seksą subtiliai, tačiau nesistenkite eiti aplink ir išsiaiškinkite ar partneriui ši idėja iš tiesų yra priimtina. Analinių santykių turite norėti abu, todėl jeigu pirmą kartą išgirdote „ne“, nesupykite ir nesistenkite prievarta iš to žmogaus kažko reikalauti. Dažnai, ypač partnerės moterys, sutinka pasinerti į analinius malonumus tik dėl to, kad to nori vyras. Leiskite partneriui ilgesnį laiką pabrandinti idėją apie analinį seksą ir daugiau tuo pasidomėti. Patikėkite, po kurio laiko tikrai galite sulaukti teigiamo atsakymo. Išgirdę išsvajotąjį „taip“ ir atsidūrę patikimo partnerio glėbyje iš tiesų patirsite tai, apie ką net nesvajojote. Vis tik neturėtumėte tą pat akimirką visko išbandyti, kadangi pasiruošimas analiniam seksui reikalauja laiko ir žinių.

Pirmasis kartas

Labai svarbu išsamiai išsiaiškinti, kaip reikėtų viską atlikti pirmą kartą, todėl, kuo daugiau kokybiškos medžiagos perskaitysite apie analinį seksą, tuo mažiau klausimų kils ir tuo „skanesnis“ bus pirmasis blynas. Turite nuspręsti kuris Jūsų bus aktyvusis partneris, o kuris mėgausis analine stimuliacija, o gal mėgausitės abu? Bet kuriuo atveju, ruošdamiesi analiniam seksui, turite gerai išmanyti keletą dalykų.

Anatomija

Analinis seksas prasideda nuo analinės angos pažinimo, nes būtent su šia vieta ir yra susijęs visas veiksmas. Analinė anga yra ypatingai jautri. Jos sienelės itin plonos, o jų paviršius išvagotas begalės nervų galūnėlių. Būtent dėl šios priežasties analinis seksas yra labai jausmingas, tačiau turi būti atliekamas itin atsargiai, su didele priežiūra, kad išvengtumėte bet kokių sužeidimų.

Analinė anga yra sudaryta taip, kad viskas, kas patenka į ją, būtų išstumiama lauk. Viduje yra du raumeniniai žiedai, kuriems susitraukiant yra kontroliuojami visi analinės angos procesai. Jiems susitraukus, į vidų nepateksite, tačiau išmokę atsipalaiduoti galėsite leistis į neištirtą ir naują sekso sritį. Tiesa, būtent dėl aukščiau išvardytų priežasčių, pirmosios analinės patirtys gali sukelti kiek trikdantį pojūtį ir netgi norą tuštintis. Dėl to jaudintis visiškai nereikėtų, nes šie pojūčiai, kaip minėta, yra natūralūs. Skverbdamiesi vidun, turėtumėte viską daryti labai lėtai ir pamažu. Tai leis Jūsų partneriui priprasti prie dar nejaustų stimuliacijų ir neleis išsigąsti pačių pirmų patirčių.

Vyrų ir moterų analinė stimuliacija, nors yra daug kuo panaši, tačiau gali suteikti skirtingų pojūčių dėl anatomijos. Žinoma, malonumą suteikia ne tik pačios analinės angos stimuliavimas, bet ir moters ar vyro viduje esančių organų stimuliacija. Vyrus stimuliuojant iš vidaus, yra dirginamos ne tik nervų galūnėlės esančios išangėje – nukreipus stimuliaciją tinkama kryptimi bus masažuojama prostata. Tokia stimuliacija gali netgi leisti patirti orgazmą ir ejakuliaciją.

Moterims per analinę angą galite netiesiogiai stimuliuoti G tašką, o jeigu tuo pat metu bus trinamas klitoris, galite iš tiesų pasiekti malonumų viršūnę. Kai kurios moterys, užsiimančios analiniu seksu, taip pat teigia, kad joms būtent ši stimuliacija yra pati maloniausia ir padeda patirti stipriausius orgazmus. Todėl norėdami suteikti nepakartojamų patirčių savo partneriui, tikrai neprašausite išbandydami analinį seksą.

Higiena ir pasiruošimas

Dažniausiai tai, ko labiausiai baiminamasi, net ir nusprendus užsiimti analiniu seksu, tai nešvarumai. Daugelis suplanuoja analinį seksą ir netgi vengia valgyti visą parą ar ilgiau. Taip daryti tikrai nereikėtų, nes analinė anga yra tikrai švari, priešingai nei manoma. Jeigu vis tik jaučiatės nepakankamai užtikrinti, badauti vis tiek nereikėtų, tačiau galite porą dienų prieš pasilaikyti paprastos dietos – nevalgykite labai riebaus maisto ir venkite pernelyg sočių valgių. Tačiau tam, kad viskas įvyktų švariai, pakaks keletą valandų prieš seksą pasidaryti analinį dušą ir būsite pasiruošę.

Analinis dušas yra itin paprasta procedūra. Tai analinės angos praplovimas vandeniu. Tą padarysite įsigiję specialią pompą, kurią pripildę šilto vandens ir antgalį sutepę lubrikantu lengvai įvesite į analinę angą ir galėsite praplauti vidų. Nelaikykite vandens savyje, leiskite jam laisvai išbėgti, kartu su visais nešvarumais. Tai darykite keletą valandų prieš seksą – Jūsų organizmas apsipras su patirtais pojūčiais ir vėliau nepatirs streso analinio sekso metu. Jeigu su partneriu planuojate pasimėgauti tik analiniu oraliniu seksu į vidų nesiskverbiant, pakaks tik švariai apsiprausti muilu ir vandeniu. Plaukelius, esančius aplink analinę angą labai lengvai pašalinsite skustuvu, todėl tokio apsivalymo tikrai pakaks. Žinoma, niekas nėra apsaugotas nuo nedidelių nemalonumų analinio sekso metu, todėl galite įsigyti ir latekso paklodę, kuri taip pat padės išvengti ir lubrikanto paliktų pėdsakų ant Jūsų patalynės.

Lubrikantas

Moterys natūraliai sudrėksta vaginalinių santykių metu, tačiau analinė anga, priešingai nei vagina, natūraliai nedrėksta, todėl būtinas analinio sekso atributas yra lubrikantas. Svarbiausia, kad pasirinktas lubrikantas būtų tinkamas Jūsų sekso žaidimams. Vadinasi, jeigu naudojate silikoninius žaislus, turėtumėte rinktis vandens pagrindo lubrikantą, nes silikoninis paprasčiausiai sugadins Jūsų sekso žaisliuką. Naudojant žaislus, taip pat reikėtų vengti hibridinio lubrikanto. Vandens pagrindo lubrikantai jau tiks naudoti ir su sekso žaislais. Jie bekvapiai, tinka alergiškiems žmonėms ir yra labai lengvai nuplaunami. Tiesa, tokio lubrikanto analinio sekso metu sunaudosite daugiau, nei silikoninio, nes jis greičiau susigeria.

Analinio sekso metu derėtų vengti ir nujautrinanačių lubrikantų ar purškalų. Nejausdami ką darote ir kas yra daroma su Jumis, galite tik susižaloti. Analinė anga yra labai jautri, todėl nedidelis ribų peržengimas gali sukelti skausmą ar pažeisti audinius. Jeigu nieko nejausite, negalėsite kontroliuoti sekso eigos. Jeigu vis tik sueities metu jausite skausmą, reikėtų kuriam laikui sustoti ir vėl analinę angą patepti lubrikantu, tačiau jeigu skausmas nesiliaus, jauskitės laisvai ir bet kuriuo metu sustabdykite aktą.

Pasiruošimas pirmajam kartui

Turite žinoti kaip dera tinkamai pradėti analinį seksą pirmąjį kartą. Prieš tenkindami savo partnerį, jį sujaudinkite – stenkitės pasinaudoti Jums jau žinomomis technikomis, kurios tikrai įaudrins Jūsų antrąją pusę. Patikėkite, taip geriau atsipalaiduosite abu. Pirmiausiai reikėtų sudrėkinti analinę angą lubrikantu. Iš išorės tai galite padaryti paprasčiausiai patepdami pirštais, o vidaus sudrėkinimui galite naudoti lubrikanto švirkštus. Paprasčiausiai į švirkštą pritraukite lubrikanto ir, įvedę jo galą į analinę angą, sušvirkškite. Taip būsite užtikrinti, kad trintis bus kuo mažesnė ir viskas vyks sklandžiai. Pradžiai savo partnerį galite pamaloninti bučiuodami ar laižydami analinę angą. Vėliau galite imti pamažu į vidų skverbtis pirštais. Jeigu nenorite kišti pirštų vidun, galite naudotis latekso pirštinėmis. Daugelis moterų čia susiduria su kita problema – ilgais nagučiais. Nesijaudinkite, jų nusikirpti tikrai nereikės. Kad nesužalotumėte partnerio, į kiekvieną latekso pirštinės piršto galą įdėkite po vatos gumulėlį. Kai užsimausite pirštinę, aštrių nagų nebesijaus.

Pirmojo karto technika

Įsiskverbdami pirštu jį judinkite labai lengvai pirmyn ir atgal. Kai kuriems gali pakakti tiesiog paprasčiausio įsiskverbimo ir joks judesys nebus reikalingas. Todėl pradėkite nuo nedidelių eksperimentų, kad išsiaiškintumėte, kas Jums patinka. Kiti didžiausią malonumą patiria kartu su masturbacija. Jeigu esate įsigiję analinio sekso žaislų, pavyzdžiui, nedidelio diametro analinių kaiščių, galite naudoti ir juos. Švelnus paplekšnojimas per užpakaliuką, įstačius kaištį, gali iš tiesų sukelti nepakartojamų pojūčių. Pačioje pradžioje įsiskverbimas turėtų būti visiškai nežymus, leidžiantis apsiprasti su teikiamais pojūčiais. Bendraukite su savo partneriu ir klauskite kas jam ar jai yra maloniausia. Niekuomet nieko nedarykite per prievartą ir tikrai atrasite tai, kas labiausiai jaudins Jus abu.

Jeigu Jūs mėgausitės analiniu malonumu, tuomet turėtumėte žinoti, kad visuomet esate atsakingi už save ir ypač analiniame sekse nereikėtų nuslėpti jokių nemalonių pojūčių, nes jeigu bus pažeisti vidiniai analinės angos audiniai, galite pasigauti infekciją ir netgi užkrėsti partnerį. Prieš įsiskverbimą, paprašykite, kad partneris daugiau laiko skirtų įvairiems žaidimams ir viską toliau darytų labai švelniai ir lėtai. Analiniu seksu porno filmuose užsiima jau patyrę žmonės, tai darantys ne pirmą kartą. Be to, porno filmuose nematome glamonių ir žaidimų dalies.

Įsiskverbimas taip pat reikalauja didelio atsipalaidavimo, todėl reikėtų giliai ir ritmingai kvėpuoti. Jeigu Jums bus lengviau, paprašykite, kad partneris tai darytų kartu su Jumis. Kai sugebėsite atsipalaiduoti, tikrai suprasite, kad baimintis neverta ir kad analinis seksas suteikia tik malonumą.

Tinkamiausios pozos

Anatomiškai analinė anga yra visiškai kitoje kūno vietoje nei genitalijos. Todėl natūralu, kad kai kurios analinio sekso pozos yra daug patogesnės ir malonesnės abiems partneriams. Žinoma, kiekviena pora atras tokią pozą, kuri bus pati priimtiniausia, tačiau sekso ekspertai rekomenduoja kelias pozas, kurios ypač tiks pradedantiesiems.

Šuniuko poza

Partneris, į kurį skverbiamasi turėtų atsistoti keturiomis, taip, kad rankos ar alkūnės ir keliai tvirtai remtųsi į pagrindą – grindis ar lovą. Partneris, kuris skverbiasi vidun turėtų būti už klūpančiojo ir taip pat gali klūpoti ar stovėti šalia lovos ant žemės, jeigu jo partneris yra ant lovos. Penis ar strap-on su pritvirtintu dildo, priklausomai nuo to, kuo skverbiatės, turėtų būti tame pačiame lygyje kaip ir partnerio analinė anga.

Žirklės ar šaukštelis

Šios pozos dažnai naudojamos ir užsiimant vaginaliniu seksu. Abu partneriai guli ant šono ir tas, kuris skverbiasi yra nugaroje. Šaukštelio pozai pakaks paprasčiausiai sulenkti kojas, o žirklėms partneris, į kurį skverbiamasi turėtų praskėsti kojas ir vieną koją perkelti atgal, per partnerį ar kišti ją tarp partnerio kojų. Šios pozos geros tuo, kad abu partneriai visiškai gali kontroliuoti seksą – įsiskverbimo gylį ir stimuliacijos intensyvumą.

Misionierius

Dažniausia ir turbūt įprasčiausia poza, kuomet vienas partneris guli ant nugaros, praskėtęs kojas, kad kitas, esantis viršuje, turėtų gerą prieigą. Analiniam seksui patartina po gulinčiojo partnerio užpakaliuku pakišti porą pagalvių, kad partneris labiau atsipalaiduotų ir būtų lengviau pasiekti analinę angą įsiskverbimui.

Analiniai žaisliukai

Jeigu sėkmingai praeisite pirmąjį išbandymą ir nuspręsite, kad analinis seksas yra būtent tai, ko ieškojote, sužinosite, kad jis iš tiesų gali būti daug įvairesnis nei iki šiol įsivaizdavote. Nors pačioje pradžioje rekomenduojama į vidų skverbtis pirštais, tačiau didesniems pojūčiams patirti yra sukurta visa galybė sekso žaisliukų: analiniai karoliukai, kaiščiai ir netgi specialūs analiniai dildo ir vibratoriai. Bene visus galite rinktis iš vibruojančių ir ne. Taigi, jeigu jau esate įgiję šiek tiek praktikos, tikriausiai norėsite pajudėti ir toliau, išbandydami erotinius žaisliukus. Vienas ypatingesnių, tiek vaginalinei, tiek analinei sueičiai skirtų žaislų yra strap-on – jis leis moteriai pasijusti vyro kailyje ir pažvelgti į tradicinį aktą iš visiškai kitos perspektyvos. Užsidėkite ant savo juosmens diržą, pasirinkite analinei sueičiai tinkamą dildo ir Jūs jau pasiruošusios. Galite atrasti netgi dvigubą ar trigubą malonumą abiems partneriams suteikiančius strap-on. Pasirinkimas priklausys tik nuo Jūsų patirties ir asmeninių poreikių.

Pradedantieji be jokios abejonės gali išbandyti analinius kaiščius. Šis žaisliukas gali būti naudojamas ir pasiruošimui seksui su partneriu, ir savo kūno analizei. Jeigu norite išbandyti analinį seksą, tačiau net neįsivaizduojate kokių pojūčių tikėtis, galite pažaisti solo žaidimus su analiniu kaiščiu. Pasirinkite nedidelio diametro, pradedantiesiems skirtus kaiščius. Galimas vibracijos pasirinkimas suteiks papildomo malonumo. Didinkite kaiščių dydį ar pasirinkite pripučiamus. Nustebsite kokios yra Jūsų kūno galimybės. Tačiau nepamirškite atsargumo ir pajutę net nedidelį skausmą iškart sustokite ir įsitikinkite, kad nepažeidėte audinių. Kaip ir visuose sekso žaidimuose, taip ir analiniame sekse, svarbiausias Jūsų komfortas ir saugumas.

Kaip įveikti baimes?

Vienas populiariausių mitų apie analinį seksą – skausmas. Daugelis tų, kurie net ir yra susigundę išbandyti analinį seksą, bijo šios naujos patirties, nes yra įsitikinę, kad skaudės. Na, su jais neverta ginčytis. Taip, skaudėti gali, jeigu analinis seksas pradės tam visiškai nepasiruošus ir manant, kad viskas įvyksta taip pat lengvai, kaip rodoma porno filmuose. Todėl geras ir profesionalus pasiruošimas analiniam seksui yra pati svarbiausia dalis. Tiesa, šios baimės sunkiai atsikratysite, jeigu jaučiatės nepakankamai artimi su savo partneriu, tačiau, jeigu galite be jokios baimės atsiduoti šiam žmogui, tuomet ir analinis seksas neturėtų kelti jokių nepatogumų. Jeigu vis tik jaudinatės, svarbiausia pasidalinti savo nerimu ir pasikalbėti. Galite netgi kartu peržiūrėti mokomuosius filmus apie analinį seksą ar pasiskaityti straipsnių apie tai, kaip tinkamai derėtų pradėti.

Analiniu seksu žmonės užsiiminėja jau daugiau nei pusantro tūkstančio metų. Per tą laiką daug kas buvo išsiaiškinta apie žmogaus anatomiją ir sukurta galybė priemonių palengvinančių analinį seksą ir paverčiančiu jį daug įdomesniu, originalesniu ir be abejonės saugesniu Jums.

Taigi, pasinerkite į analinio sekso pasaulį ir palaipsniui atraskite jo teikiamus malonumus. Jeigu pradėsite po truputį, sekso spalvos Jums išryškės iš naujo. Kai jau abu būsite šiek tiek apšilę kojas, leiskite pasireikšti savo fantazijai. Analinis seksas gali būti paįvairintas jam skirtais žaisliukais, tad nešykštėkite malonumo vienas kitam. Analiniame sekse labai svarbus tarpusavio supratimas ir pasitikėjimas, todėl, jeigu žinote, kad Jūsų poroje yra abu šie dalykai, galite drąsiai keliauti į dar nepažintą sekso pasaulį.

Sekantis Intymus moterų masažas
Ankstesnis Vyrų masturbacija

Prekė įdėta į krepšelį

Pirkinių krepšelis

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis