Moterų masturbacija

Moterų masturbacija Moterų masturbacija

Nuostabus seksas prasideda nuo Jūsų! Pradėkite pažindamos savo kūną. Galbūt net neįsivaizduojate kiek paslapčių slypi jame. Nesvarbu ar jau gyvenate intymų gyvenimą ar dar tik ruošiatės pirmajam savo kartui, ištyrinėjusios intymiausias kūno vietas galėsite jaustis užtikrintos miegamajame ir išmoksite labiau mylėti savo kūną. Moterų masturbacija – tai raktas į savo seksualumo pažinimą.

Moterų masturbacija daugeliui vis dar yra tabu. Moters seksualumas ir teisė į asmeninį gyvenimą buvo tiesiogine to žodžio prasme sugniaužta vyrų kumštyje ne vieną šimtmetį iki feminizmo revoliucijos XX amžiaus viduryje. Šiandien moterys vis dar po truputį iš šių gniaužtų laisvinasi, nors atrodo, kad moteris dar niekuomet nesijautė labiau nepriklausoma nei dabar. Tiesa, visos laisvės kurias ji įgijo yra išsakomos garsiai ir aiškiai, todėl apie masturbaciją kalbėti taip pat yra itin svarbu.

Nuo ko derėtų pradėti?

Pirmiausia, ką turėtumėte daryti, tai intymiau susidraugauti su savo kūnu. Nors kūnas yra su mumis visą mūsų gyvenimą, daugelis moterų yra kupinos kompleksų ir nemoka pamilti savo kūno tokio, koks jis yra. Atsistokite prieš veidrodį ir žvelkite į save. Palieskite save – veidą, plaukus, kaklą, pečius. Net neįsivaizduojate kiek erogeninių zonų slypi mūsų kūne. Vienas jų nubudins lengvi prisilietimai, kitas galbūt jau esate atradusios anksčiau. Svarbus gilus žvilgsnis į save, pasistenkite įžvelgti sau pačiai žavingiausius bruožus ar kūno dalis, kuriomis esate patenkinta. Galbūt tai akys, klubai ar netgi pėdos? Kiekvienas teigiamas žvilgsnis į save Jums įkvėps daugiau pasitikėjimo ir meilės sau.

Moters anatomija

Kai jausitės pakankamai jaukiai, galite imtis tyrinėti ir savo vaginą. Išorinė vaginos dalis yra vadinama vulva ir ją sudaro išoriniai lytiniai organai. Galite į ją tyrinėti tiesiog pasiėmusios nedidelį veidrodėlį. Ją iš išorės gaubia didžiosios lytinės lūpos. Tai riebalinio audinio pripildytos odos raukšlės, kurios susijungia apačioje ir viršuje. Didžiosios lytinės lūpos gali visiškai arba iš dalies uždengti tai, kas slypi giliau po jomis. Didžiąsias lytines lūpas atpažinsite iš spalvos, kuri išorėje dažniausiai būna tokia pat kaip ir visos odos, o viduje – rusva arba rausva. Praskleidusios didžiąsias lytines lūpas aiškiai pamatysite mažąsias lytines lūpas. Jos yra daug siauresnės ir itin švelnios. Jeigu didžiosios lytinės lūpos gali būti apaugusios plaukeliais, ant mažųjų lytinių lūpų jų nebūna. Jos yra nusėtos liaukučių, gaminančių išskirtinį sekretą, todėl mažosios lytinės lūpos yra sudrėkusios.

Toje vietoje, kur viršuje susijungia mažosios lytinės lūpos, yra klitoris arba varputė. Tai bene pati jautriausia vieta visame moters organizme, kadangi čia yra netgi daugiau nei 8 tūkst. nervinių galūnėlių – panašiai kaip vyro penio galvutėje. Taigi įsivaizduokite koks jautrus yra šis nedidelis taškelis – ne be reikalo dauguma moterų gali patirti vien tik klitorinį orgazmą ir sekso metu. Klitorį iš viršaus dengia odos maišelis, kurį nuslinkusios į viršų galėsite pamatyti patį klitorį. Visų moterų klitoriai, kaip ir pati vulva yra skirtingi. Vieni jų gali būti mažesni, kiti didesni. Jautrumas taip pat skiriasi. Po mažosiomis lytinėmis lūpomis, kiek žemiau klitorio yra šlaplės anga, kuri yra itin mažytė ir labai jautri, todėl derėtų vengti bet kokių daiktų patekimo į ją. Panagrinėjusios save, dar žemiau atrasite makšties angą, kuri yra pagrindinis organas sekso metu.

Išmanydamos savo anatomiją galėsite daug lengviau tyrinėti savo kūną, todėl galite jau pradėti!

Moterų masturbacijos technikos: ranka ir vibratorius

Pradedančiosioms patariama pirmiausiai savo kūną pažinti pačioms ir masturbaciją atlikti ranka. Pažengusios gali rinktis iš pačių įvairiausių masturbacijai skirtų sekso žaislų. Pradėti galite išsirinkusios Jums patinkantį lubrikantą. Pradžiai puikiai tiks vandens pagrindo lubrikantas, kadangi jis yra artimiausias natūraliai kūno drėgmei. Tačiau lubrikanto gali prireikti ne visoms. Jeigu natūraliai greitai sudrėkstate, gali pakakti tik šiokios tokios išorinės vulvos stimuliacijos delnu, kad pakankamai sudrėktumėte.

Stenkitės atsipalaiduoti ir fantazuoti apie Jums malonius dalykus. Lengvai pirštais lieskite savo didžiąsias lūpas, uždėkite ant savo genitalijų delną ir pajuskite sklindančią šilumą. Galite šiek tiek paspausti ar intensyviau patrinti. Nepamirškite savo anatomijos – skirkite dėmesio ir didžiosioms ir mažosioms lūpoms. Jas galite švelniai ar kiek stipriau trinti pirštais, netgi patempti. Kai kurias moteris labiau jaudina švelnesni, o kai kurias – šiurkštesni prisilietimai. Todėl nebijokite išbandyti įvairių technikų, nes galbūt viena jų bus daug malonesnė už kitą. Jums gali patikti ir augantis intensyvumas, todėl nesilaikykite vis to paties greičio ar spaudimo.

Klitorio stimuliacija

Ilgainiui imsite suprasti ko nori Jūsų kūnas. Kai jau šiek tiek apšilsite, galite slinkti savo pirštus prie klitorio. Jis šiuo metu dėl susijaudinimo gali būti kiek padidėjęs, kaip ir kiti išoriniai lytiniai organai, nes į juos ima plūsti daugiau kraujo. Klitoris šią akimirką gali būti itin sujautrėjęs, todėl tiesioginė jo stimuliacija kai kurioms gali būti visiškai nemaloni ir to nederėtų išsigąsti. Klitorį galima stimuliuoti ir netiesiogiai. Masažuokite jį dviem pirštais iš šonų ar stimuliuokite per jį dengiantį odos maišelį, išvengdamos tiesioginio kontakto. Galite klitorį stumti ar tempti į vieną pusę ar jaudinti save nustumdamos ir vėl į viršų pakeldamos klitorį dengiančią odą. Tokio tipo stimuliacija primins vyro penio odos užsmaukimą ir nusmaukimą.

Tarpvietės stimuliacija

Jaudinkite save žaisdamos pirštais ties makšties anga, tarpviete (zona, esančia tarp makšties angos ir analinės angos) ar analine anga. Pastaroji vieta gali sukelti Jums dar neatrastus pojūčius. Pabandykite švelniai ją paliesti ir pirštu švelniai paspausti analinę angą. Įsiskverbimas čia gali būti neapsakomai malonus, tačiau šią zoną verta tyrinėti itin atsargiai ir po truputį. Po kurio laiko pajausite, kad analinis įsiskverbimas gali suteikti nepakartojamų malonumų.

G taško stimuliacija

Kai jausitės visiškai pasiruošusios veskite savo pirštą (o gal kelis jų) į savo makštį. Stenkitės pajusti kokia nepakartojama ir švelni yra Jūsų vidaus organų tekstūra. Pamėginkite atrasti savo G tašką. Jis slepiasi viršutinėje priekinėje makšties sienelėje maždaug 5–8 centimetrų gylyje. Jį atskirsite iš ypatingos tekstūros. Piršto pagalvėle apčiuopsite visiškai kitokią, gruoblėtą paviršių. Tai ir yra Jūsų G taškas. Nevertėtų išgyventi, jeigu jo stimuliacija iš pradžių Jums neteiks ypatingų malonumų. Tai reikli zona ir ilgainiui ją išmoksite stimuliuoti tinkamai, atrasdamos tai, kas maloniausia Jums. Čia reikėtų turėti omenyje, kad G taškui reikalinga kiek stipresnė stimuliacija. Kartu galite taip pat kombinuoti ir G taško bei klitorio stimuliaciją. Daugeliui moterų tai atneša nepakartojamus pojūčius.

Pradedančiosios vis tik daugiau dėmesio turėtų skirti klitorio stimuliacijai, nes ši vieta beveik 100% atneša malonumus visoms. Skirdamos daugiau laiko masturbacijai ilgainiui imsite ne tik save geriau pažinti, bet ir jaustis laisviau miegamajame, tačiau gebėsite ir lengviau atsipalaiduoti ir atsikratyti slegiančios kasdienybės. Tai tarsi tam tikras meditacijos būdas!

Moterų masturbacija su sekso žaislais

Kai jau pakankamai gerai nusimanysite savo anatomiją, be abejonės privalote į savo masturbacijos patirtis įnešti šio to naujo! Rinkitės iš galybės sekso žaislų: šimtmečius skaičiuojančių jau klasika tapusių dildo, vibratorių, analinių kaiščių ar karoliukų. Moterų masturbacija Jums taps tikrai vienu didžiausių malonumų, kurį galite pačios suteikti sau. Žaislus galite rinktis realistiškus, o gal norėtumėte modernaus dizaino „Lelo“, jau vyrų masturbacijos rinką užkariavusio „Tenga“ ar prabangiojo „Swan“? Gamintojai siūlo įvairiausias tekstūras ir spalvas. Kartais netgi iš pirmo žvilgsnio neatspėsite kas tai, tokie daiktai yra itin diskretiški ir neprivalėsite jų visuomet slėpti giliausiuose stalčiuose nuo pašalinių akių.

Jeigu jausite, kad Jums patinka tvirtesni žaislai, galite rinktis metalinius ar stiklinius, o jeigu norite lengvesnio prisilietimo gal Jus sudomins gelinės medžiagos ar silikonas? Masturbacija gali įtraukti ir analinius malonumus. Ar žinojote, kad daugelis moterų pirmą kartą orgazmą patyrė būtent analiniu būdu? Taip, iėjimas pro dažnai šiandien uždraustas duris gali tapti nepakartojamu. Todėl pasidomėjusios sekso žaisliukų rinka galėsite išsirinkti ko reikia Jums nesvarbu ar tai būtų G taško stimuliacija siekiant ejakuliacijos, klitorio malonumas ar stimuliacija iš analinės angos vidaus.

Kaip mano organizmas reaguoja ir ką reikėtų žinoti?

Moterys, kurios masturbuojasi, teigia, kad tai padeda nusikratyti įtampos, suteikia daug malonumo. Tai laikas, skiriamas išimtinai sau, nes moterys per kasdienius darbus ir rutiną dėmesio sau rodo vis mažiau ir mažiau. Moterų masturbacija taip pat palengvina galvos, menstruacijų skausmus ir yra puikus būdas išsiaiškinti, kas Jus „užveda“ seksui.

Tam, kad atsipalaiduotų ir galėtų pasinerti į masturbacijos malonumus, kai kurios įsivaizduoja kokia poza ar kokiu būdu norėtų pasimylėti, kitos įsivaizduoja netgi ne save, o kitus, galbūt netgi nepažįstamus, žmones. Fantazijų būna daug ir įvairių, todėl užteks paprasčiausiai užsimerkti ir pasinerti į tokias fantazijas, kurios Jus jaudina labiausiai.

Moterys, priklausomai nuo to ar turi intensyvų seksualinį gyvenimą ir santykius su partneriu, gali masturbuotis nuo keleto kartų per savaitę ar netgi per dieną, o kai kurios – kartą per mėnesį. Grafiko nėra – masturbacija skirta Jūsų malonumui. Galite taip pat susidurti su klausimu „kiek laiko užtruksiu masturbuodamasi, kol pasieksiu orgazmą?“. Čia tikslaus atsakymo rasti taip pat nepavyks, nes moterys, pažįstančios savo kūną gerai žino, kas jas sujaudina, todėl po ilgesnės masturbacijos praktikos galbūt orgazmą pasieksite daug greičiau, o galbūt Jūsų organizmui reikia laiko, kad galėtumėte patirti malonumą ir masturbuositės 20 minučių ar pusvalandį. Tai yra visiškai normalu, svarbiausia, kad jaustumėte pasitenkinimą tuo, ką darote.

Kaip padėti sau?

Kai kurias moteris prie greitesnio orgazmo priveda papildoma stimuliacija. Jeigu žinote erogenines zonas savo kūne, kurių lietimas ar masažas Jums padeda greičiau pasiekti didįjį O ir jį paversti dar intensyvesniu, pasinaudokite tuo. Kai jaučiate, kad tuoj patirsite orgazmą galite imti švelniai glamonėti savo spenelius ar ranka glostyti šlaunis ar užpakaliuką. Darykite tai, ko Jums norisi labiausiai ir atrasite išties netikėtų savo kūno reakcijų – malonumas bus neapsakomas.

Masturbacijai moterys dažniausiai renkasi joms įprastą ir malonią aplinką, kurioje gali atsipalaiduoti ir žino, kad joms nebus trukdoma. Tiesa, kartais tai nutinka visiškai neįprastose vietose, nes mus užvaldo jaudinančios mintys. Galbūt pirmą kartą išbandyti masturbacijos tualete nereikėtų, tačiau kartais tokios neįprastos vietos gali nuteikti dar erotiškiau. Tačiau daugelis moterų pripažįsta, nors ir yra masturbavęsi netradicinėse vietose, kad užtikrintai ir geriausiai jaučiasi savo miegamojo lovoje. Galbūt kai kurioms reikės ir šiek tiek romantikos – prigesintos šviesos ar malonaus masažinės žvakės aromato tvyrančio kambaryje. Tad, jeigu nutarėte laiko skirti sau, išnaudokite jį vien tik savo malonumui.

Daugelis psichologų ir seksologų šiandien sutaria, kad moterų masturbacija ir savęs pažinimas yra labai svarbus. Tik pažindamos save geriau galėsite peržengti visuomenės sukurtus barjerus ir mėgautis malonumais su savo partneriu. Meilė kitam, juk prasideda nuo meilės sau pačioms.

Sekantis Vyrų masturbacija
Ankstesnis Jojikės poza

Prekė įdėta į krepšelį

Pirkinių krepšelis

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis