Prostatos masažas

Prostatos masažas Prostatos masažas

Žmogaus kūne apstu taškų, kuriuos stimuliuojant teikiamas ne tik malonumas, bet ir visokeriopa nauda sveikatai. Tiesa, ne visiems jiems skiriamas vienodas dėmesys. Kaip tik tokiame pažinimo užribyje neretai atsiduria itin svarbi vyrų sveikatai ir seksualiniam pajėgumui prostata ir prostatos masažas. Beveik visi vyrai žino, kur ji yra, tačiau tik nedaugelis ryžtasi susipažinti su ja artimiau fizine prasme.

Prostata – karštas taškas kūno žemėlapyje

Prostata dar vadinama vyriškuoju G tašku. Šis graikinio riešuto dydžio organas yra priekinėje analinio kanalo sienelėje, ji atsakinga už vyro erekciją, orgazmą ir ejakuliaciją.

Prostatos masažas nėra šių dienų išradimas, jis naudotas šimtmečiais, įvairiose kultūrose, siekiant normalizuoti prostatos veiklą, gydant seksualinę disfunkciją ir, žinoma, užtikrinant vyrams ilgalaikį seksualinį malonumą. Prostatos stimuliavimo tikslas – paskatinti kraujo pritekėjimą į šią jautrią sritį ir taip geriau aprūpinti deguonimi bei maistinėmis medžiagomis.

Viena efektyviausių priemonių, kuri prostatos masažą paverčia malonia ir patogia procedūra – prostatos masažuokliai. Tiesa, medicininėmis prekėmis jų nepavadinsi. Prostatos masažuokliai dažniausiai būna skirti seksualiniam malonumui sustiprinti, naudojami kaip sekso žaislai, o teigiamas poveikis sveikatai įvardijamas veikiau kaip teigiamas šalutinis efektas. Taigi šie masažuokliai ne tik suteiks ypatingų seksualinių malonumų, bet ir padės įveikti seksualinę disfunkciją bei taps puikia profilaktine priemone nuo erekcijos sutrikimų bei prostatos ligų.

Prostatos masažas su masažuokliu

Dauguma prostatos masažuoklių turi ne tik lenktą kaištį, skirtą įsiskverbimui į analinę angą, bet ir ergonomišką pagrindą, kuris įsiskverbimo metu liečia ir stimuliuoja tarpvietę, bei patogią rankenėlę, leidžiančią atlikti manipuliacijas ranka. Vieni jų gali būti naudojami ir kaip analiniai kaiščiai, paįvairinant analinius žaidimus, kiti turi vibracijos funkcijas, kurios leidžia maksimaliai atsipalaiduoti ir mėgautis masažu komfortiškai, be ypatingų pastangų.

Kai kurie prostatos masažuokliai skirti tiek vyrams, tiek moterims: vyrams – analiniam įsiskverbimui, moterims – vaginaliniam, stimuliuojant G tašką. Dar stipresnių pojūčių patirsite įsigiję masažuoklį, į kurio vidų dedama vibruojanti kulka.

Išskirtinai vyrams sukurti prostatos masažuokliai gali turėti ir penio žiedą – taip pasiekiama maksimaliai intensyvių pojūčių įprastinio sekso metu, stimuliuojamos iš karto trys erogeninės zonos: penis, tarpvietė ir prostata. Ir, žinoma, sustiprinama erekcija.

Kaip atlikti prostatos masažą?

Masturbacijos procesas absoliučiai daugumai vyrų atrodo paprastas ir savaime suprantamas. Tuo tarpu vien mintis apie tai, jog kažkoks daiktas gali skverbtis į jų analinį kanalą, atrodo jei ne visiškai nepriimtinas, tai bent jau keistas. Tačiau neabejotina nauda tiek seksualinei funkcijai, tiek sveikatai bendrąja prasme tokia didelė, kad abejones, ar tai kaip nors nepakenks Jūsų vyriškumui, derėtų visiškai atmesti. Prostatos masažas kaip tik stimuliuoja vyro lytinių organų veiklą bei stiprina seksualinį pajėgumą. Todėl pabandyti – tikrai verta.

1 žingsnis: Atsipalaiduokite. Išmokti atsipalaiduoti ir sukoncentruoti mintis į fizinius kūno pojūčius – viena pagrindinių sąlygų sėkmingam prostatos masažui. Taigi pradėkite kvėpuoti lėtai, giliai, pajuskite, kaip su kiekvienu įkvėpimu į Jūsų kūną priplūsta daugiau deguonies. Atsigulkite, stebėkite, kaip kilnojasi Jūsų diafragma. Susikoncentruokite į kiekvieną savo raumenį ir pasistenkite išmesti iš galvos visas išankstines nuostatas apie vyrų seksualumą ir tai, kas „vyriška“, o kas – ne. Toks atsipalaidavimas būtinas ne tik psichologiškai, bet ir fiziškai: padeda atsipalaiduoti Jūsų raumenims, taigi masažą galėsite pradėti lengviau, be papildomo diskomforto ir įtampos kūne.

2 žingsnis: Sužadinkite save. Šio etapo esmė – daryti viską, kas Jus užveda, bet neliesti jautriausios vietos – penio. Stenkitės sužadinti visą kūną, lieskite ten, kur jaučiate, kad Jums malonu, taip pat ir analinę zoną. Tai paskatins kraujo pritekėjimą į šią vietą ir paruoš masažui, apšildys penį, kapšelį, analinę angą bei apskritai apatinę pilvo dalį. Galite pojūčius sustiprinti erotiniu filmu, jei tik jis padės atsipalaiduoti. Svarbiausia – nepradėkite masažo pernelyg susijaudinęs ar nepakankamai susijaudinęs: abiem atvejais tai ne į naudą. Per didelis susijaudinimas verčia skubėti, taigi galite praleisti, ignoruoti tam tikrus subtilius signalus. Per mažai susijaudinęs galite pristigti energijos ir nepakankamai susikoncentruoti į tai, ką darote. Labai svarbu pasirūpinti ramia aplinka ir skirti pakankamai daug laiko šiems privatiems eksperimentams.

3 žingsnis: Įveskite prostatos masažuoklį. Atsigulkite ant šono, keliai šiek tiek sulenkti. Ir analinę angą, ir masažuoklį sutepkite lubrikantu. Lėtai įveskite masažuoklį į anusą, kvėpuokite ramiai, giliai ir stenkitės su kiekvienu iškvėpimu visiškai atpalaiduoti sfinkterį. Patogiai įstatykite masažuoklį į analinį kanalą. Stabtelėkite, leiskite savo kūnui apsiprasti su naujais pojūčiais. Nelieskite penio, stenkitės išlikti patogioje pozoje, kad penis papildomai nesitrintų į lovą ar Jūsų koją. Penio stimuliacija atitrauktų Jus nuo pagrindinio tikslo – susikoncentruoti į pojūčius prostatos srityje, analiniame kanale, tarpvietėje ir apatinėje pilvo dalyje.

4 žingsnis: Apsipraskite. Apie 15 minučių skirkite apsipratimui su pojūčiais, kad prostatos masažuoklis yra Jūsų viduje. Atsipalaiduokite, kvėpuokite giliai, iš pilvo, ir tuo pačiu tęskite erotinę kūno ir minčių stimuliaciją, tik nesilieskite prie penio. Galite šiek tiek pajudinti masažuoklį, iš pradžių patyrinėkite, koks jo pakreipimo kampas Jums kelia mažiausiai diskomforto, vėliau – pamėginkite suvokti, kur jam liečiantis pradedate jausti malonumą.

5 žingsnis: Pradėkite lengvus sutraukimus. Kai tik išmoksite atidžiau patyrinėti savo naujuosius fizinius pojūčius, tikriausiai pajusite, kaip padidėjo Jūsų prostata ir ėmė labiau spausti žaislą. Prostata padidėja nuo to, kad į šią sritį priteka daugiau kraujo. Dabar – pats metas pridėti ir papildomą stimuliaciją – raumenų sutraukimus. Kad masažuoklis Jūsų viduje ne tik tūnotų, bet ir judėtų, pamėginkite įkvėpdamas sutraukti analinius raumenis. Jei iki šiol nesate praktikavę analinių sekso žaislų, gali būti, kad Jūsų netreniruoti raumenys ir taip nevalingai susitraukinės, ir šiuo atveju tai yra gerai, nes taip irgi bus stimuliuojama prostata. Kaitaliokite susitraukimų stiprumą, dažnumą, intensyvumą, ir stebėkite, kurie pojūčiai teikia daugiausia malonumo. Išlaikant sfinkterio įtampą organizmas pats natūraliai sukelia virpesius, kurie efektyviai stimuliuoja prostatą. Atlikite tokius judesius, kurie teikia daugiausia malonumo, išlaikykite erotinę stimuliaciją, atsipalaiduokite ir žaiskite su savimi, kol pajusite ritmą.

6 žingsnis: Eikite toliau. Gulint ant šono – viena patogiausių pozų visu kūnu pajusti orgazmą. Bet nebūtinai vienintelė. Pamėginkite masažuoti prostatą klūpėdamas ant kelių ar atsigulęs kita poza, įsidėmėkite kūno pojūčius, kada jie stipriausi, maloniausi. Nepamirškite tolygiai kvėpuoti, susikoncentruoti tik ties tuo, ką jaučiate apatinėje pilvo dalyje ir dubens srityje.

7 žingsnis: Dar vienas taškas. Akupresūros praktikoje nuo seno žinomas taškas, susijęs su prostata, peniu, kapšeliu ir analine anga. Šis taškas yra Jūsų tarpvietėje. Tiksli jo vieta gali būti labai individuali, bet dažniausiai tai nedidelė zona ties pačiu tarpvietės centru, tarp analinės angos ir kapšelio. Kad sėkmingai ją rastumėte, mintimis nuveskite liniją nuo Jūsų prostatos žemyn, link kūno išorės, ir spaudykite šią vietą pirštu, kol pajusite, kad tam tikrame taške pojūčiai suintensyvėja. Štai jis! Pats savaime šis kūno lopinėlis nėra koks nors stebuklingas malonumų taškas, tačiau prostatos masažą sujungus su tarpvietės stimuliacija, efektas gali būti labai stiprus ir netikėtai malonus.

8 žingsnis: Vieno karto negana. Išmėginkite įvairius judesius, pozas, paskaitinėkite kitų vyrų įspūdžius forumuose. Nereikia aklai pasikliauti kitų įspūdžiais, turėtumėte suvokti, kad kiekvieno žmogaus patirtis – savita ir unikali, bet vis dėlto galite rasti Jums puikiai tinkančių idėjų, patarimų. Jei pirmas prostatos masažas nesuteikė malonumo tuojau pat – nenuleiskite rankų, bandykite dar ir dar. Reikiamų žinių Jūs jau turite – belieka išmokti, kaip jas maksimaliai išnaudoti savo sveikatai ir seksualinei energijai sustiprinti.

Sekantis Moteriška ejakuliacija
Ankstesnis BDSM pradžiamokslis

Prekė įdėta į krepšelį

Pirkinių krepšelis

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis