Erotinis masažas

Erotinis masažas Erotinis masažas

Masažas nuo neatmenamų laikų yra vertinamas kaip organizmui visokeriopai naudinga atpalaiduojanti ir netgi gydanti terapija. Ko gero, nerastume pasaulyje žmogaus, kuriam nepatiktų masažas – jei ne viso kūno, tai bent jau kurios nors vienos kūno vietos. Masažas gali būti ne tik vienas efektyviausių būdų atsipalaiduoti, bet ir tobula, pirmapradžius instinktus ir jausmus sužadinanti meilės žaidimų preliudija. Pasitelkus fantaziją, erotinis masažas tikrai pamalonins antrąją pusę!

Masažo aliejus – būtinas atributas

Kad visi masažo judesiai būtų sklandūs, o masažuoklis, jūsų rankos ar kitos kūno vietos mylimo žmogaus kūnu judėtų švelniai, glotniai, suteikdamos ne šiurkščios vilnos, o šilko ar aksomo prisilietimus, masažo aliejus – būtinas. Iš gausaus šių priemonių asortimento galite rinktis tokį, kuris labiausiai pamalonins jūsų uoslės receptorius – dauguma masažo aliejų yra praturtinti įvairiais kvapais: gėlių, vaisių, prieskonių ir kitais. Na, o jei tikitės masažo su laiminga pabaiga – atkreipkite dėmesį į masažo aliejų su feromonais – lytinį potraukį žadinančiomis medžiagomis.
Žmonėms, kurie itin jautrūs kvapams, taip pat alergiškiems žmonėms, geriausia rinktis bekvapius masažo aliejus ir iš pradžių juos išbandyti ant nedidelio odos ploto.

Prieš naudojant masažo aliejų, jį reikėtų pašildyti iki kūno temperatūros – būtent toks teiks daugiausia komforto. Aliejų galima pašildyti tarp delnų (šis triukas tinka masažuojant nedidelius kūno plotus) arba šilto (bet ne karšto!) vandens vonelėje.

Kita vertus, aliejaus temperatūrų skirtumas gali tapti ir jūsų meilės žaidimų dalimi – tokiu atveju galite kaitalioti ir vėsaus, ir kiek šiltesnio, 38-40 laipsnių temperatūros aliejaus prisilietimus.

Žvakių romantika kitaip

Jei reikėtų įvardyti interjero aksesuarą, kuris jūsų meilės žaidimų fonui suteikia daugiausia romantikos, tai neabejotinai būtų žvakė. O ar žinojote, kad kai kurios žvakės yra ne tik interjero detalė, bet ir puiki priemonė masažui? Uždegta masažinė žvakė sušildys namus, pavers juos jaukiais ir kvapniais, o nuo liepsnos tirpstantis ir patogiai nupiltas jos paviršiuje susikaupęs masažinis aliejus pravers jūsų atpalaiduojančiam prisilietimų seansui.

Visos masažo žvakės yra gaminamos iš natūralių medžiagų, todėl oda tokio masažo metu bus maitinama ir puoselėjama.

Daugumos masažo žvakių sudėtyje yra eterinių aliejų, kurie veikia raminamai ir atpalaiduojamai, todėl prisilietimai lepins jūsų kūnus, o kvapai - sielą.
Tiesa, intymiems masažams, kuomet masažuojamos genitalijos, masažinių žvakių ar aliejų naudoti nepatartina, kadangi pažeidžiamas natūralus pH ir sudaroma terpė veistis bakterijoms. Intymių vietų sudrėkinimui pati tinkamiausia priemonė yra lubrikantas.

Rytietiškas Nuru masažas

Kokį masažą atlikti mylimam žmogui? Jei nesate susipažinę su įvairiomis masažo technikomis, veikiausiai teks pasikliauti savo fantazija – ir to tikrai užteks! Tačiau yra ir tokių masažo rūšių, kurios, atrodo, sukurtos specialiai dviems vienas kitą mylintiems žmonėms. Viena jų – iš Tolimųjų Rytų pas mus atkeliavusi Nuru masažo technika. Tai dar visiškai neseniai pradėjęs populiarėti erotinis masažas kūnu į kūną, kurį atliekant sukuriamas itin stiprus intymus ryšys tarp masažuotojo ir masažuojamojo. Šis masažas atliekamas naudojant specialų Nuru masažo gelį, kurio prireiks tikrai daug – tiek, kad padengtų abiejų partnerių kūnus.

Pasiruošdami masažui, šilto vandens vonelėje iki kūno temperatūros sušildykite masažo gelį, supilkite jį į specialų Nuru masažui skirtą dubenį, sumaišykite su atitinkamu kiekiu vandens ir tuomet pamažu pilkite ant partnerio, masažuodami jį ar ją rankomis, kojomis, o paskui – ir visu kūnu. Netruksite pajusti, kad tai – ne tik puikiai atpalaiduojantys judesiai, bet ir erotiškas žaidimas.

Erotinis masažas

Nuru masažo gelis yra skystas ir glitus – būtent tokia konsistencija leidžia užtikrinti efektyviausia slydimą. Jis pagamintas iš natūralių medžiagų.

Kad Nuru masažu mėgautumėtės dar labiau atsipalaidavę, rekomenduojama įsigyti vadinamąją „linksmybių patalynę“ – paklodę ar pagalvių užvalkalus, kurie pagaminti iš tvirto PVC plastiko. Jie taip pat apsaugos Jūsų miegamojo baldus bei patalynę.

Erotinis masažas ne tik rankomis

Masažo technikas efektyviai paįvairinti padės ir įvairiausi masažuokliai – jų galite rinktis įvairių dydžių, skersmens, skirtingo galingumo. Erotiniai masažuokliai yra skirti tik išoriniam naudojimui, tačiau kai kurie jų turi keičiamus antgalius, pritaikytus ne tik išorei, bet ir vidui, todėl įsigiję antgalių rinkinį mėgstamą masažuoklį lengvai paversite vibratoriumi.

Klasikinis masažuoklis savo forma primena mikrofoną, tačiau jei tik norėsite paieškoti ko nors įmantresnio – netruksite įsitikinti, kad šiandieninis masažuoklių dizainas pranoksta net ir lakiausią fantaziją. Jeigu norite netradicinio masažuoklio, tuomet galite rinktis ir iš visai nedidelių kompaktiškų žaisliukų, kurie turi tylias ir labai malonias vibracijas. Jie puikiai tilps rankinėje, o kai kurie – netgi kišenėje!

Didesni masažuokliai dažnai yra galingesni, kadangi veikia įjungus juos į elektros lizdą. Tai užtikrina ir ilgesnį veikimo laiką. Tačiau šie masažuokliai neatsparūs vandeniui ir labiau tiks naudojimui miegamajame, o ne vonioje.

Naudojimas vandenyje

Įkraunami masažuokliai, kurių visas paviršius yra padengtas silikonu, dažniausiai bus tinkami ir naudojimui vandenyje (tačiau visuomet atkreipkite dėmesį į gamintojo ar pardavėjo pateikiamas pastabas!).

Itin žaismingas masažuoklis, kuris yra pritaikytas naudojimui vonioje – antytė. Panašus į vaikišką žaisliuką, šis masažuoklis pasižymi patvarumu ir maloniomis vibracijomis bei visiškai neiššaukiančia išvaizda. Šie masažuokliai tinka ne tik erotiniams malonumams, bet ir paprastam pečių ar pėdų masažui, norint atsikratyti nuovargio ir įtampos.

Masažuoklis „Palm Power“ išsiskiria tuo, jog specialiai jam yra sukurta įvairių antgalių, tinkančių naudoti ne tik erotiniams žaidimams, viso kūno masažui, bet net ir specialiai rankoms bei pirštams. Taigi šis masažuoklis išties pamalonins kiekvieną jūsų kūno centimetrą, taip pat suteiks nepakartojamai aistringų malonumų tiek Jam, tiek Jai.

Intymių zonų erotinis masažas

Visi erotiniai masažuokliai yra tinkami išorinei klitorio stimuliacijai. Reguliuojamas galingumas ir vibracijų tipai tikrai leis išsirinkti tinkamiausią prekę kiekvienam.
Rinkoje yra ir specialiai vyrams sukurtų masažuoklių, kurie anatomiškai atitinka penio struktūrą ir maloniai masažuoja penio galvutę. Rinkitės iš įvairiausių formų ir spalvų silikoninių masažuoklių. Silikonas yra labai tvirtas, tačiau kartu ir nepaprastai švelnus, todėl pojūtis jam liečiantis prie odos teiks išskirtinį malonumą.

Jeigu masažuoklį naudojate intymioms vietoms, naudokite jį kartu su vandens pagrindo lubrikantu. Kūnui masažuoti puikiai tiks bet kuris masažo aliejus ar masažo žvakė.
Leiskitės į nepakartojamus masažo malonumus. Jeigu jaučiatės nepakankamai patyrę, masažo paslapčių išmoksite pasiskaitę instrukcinių straipsnių apie intymų, erogeninių zonų ir romantišką masažą, o pasirinkę tinkamas priemones tikrai galėsite jaustis laisvai ir atsipalaiduoti patys bei padėti atsipalaiduoti savo partneriui. Juk erotinis masažas – tai malonumas abiems!

Sekantis Intymi kosmetika
Ankstesnis Lubrikantai

Prekė įdėta į krepšelį

Pirkinių krepšelis

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis