Dildo ir falo imitatoriai

Dildo ir falo imitatoriai Dildo ir falo imitatoriai

Dildo ir falo imitatoriai – tai universalūs sekso žaislai, kurie žinomi dar nuo Akmens amžiaus laikų. Nors šie sekso žaislai tiek išvaizda, tekstūra, tiek spalvomis ir pojūčiais dažniausiai imituoja vyro pasididžiavimą, tačiau šiandieninėje sekso žaislų rinkoje vyrauja itin platus subtilių ir visiškai nepanašių į vyro varpą dildo bei falo imitatorių dizainų ir modelių pasirinkimas. Vienas didžiausių šių sekso žaislų privalumų – platus jų pritaikymas, mat jie tinkami vyrams, moterims, porų ir solo žaidimams.

Dizainų ir tipų įvairovė

Renkantis dildo ar falo imitatorių pirmiausia turėtumėte atkreipti dėmesį į jo formą ir tekstūrą ne tik todėl, kad sekso žaislo išvaizda gali padėti susijaudinti, bet, svarbiausia, todėl, kad nuo dildo formos priklausys ir Jūsų malonumas. Taigi pagal savo išvaizdą, dizainą dildo ir falo imitatoriai gali būti skirstomi į kelis tipus:

Tikroviški

Tai itin realistiškai imituojantys vyro pasididžiavimą sekso žaislai. Tikroviškas dildo – tai sekso žaislas, turintis, išraiškingą galvutę ir iškilius venų raštus, o štai falo imitatorius be tikroviškos galvutės ir venų, dar turi ir realistiškas sėklides. Dažniausiai tikroviški dildo ir falo imitatoriai būna ir nepaprastai panašių atspalvių į žmogaus kūno odą.

Medžiagiškumas

Tikroviškais šie sekso žaislai vadinami ne tik dėl įspūdingo išvaizdos panašumo į tikrą vyro pasididžiavimą, bet ir dėl minkštos, švelnios it oda, lanksčios ir greitai nuo kūno temperatūros sušylančios medžiagos, kuri suteikia itin realistiškus pojūčius šiuos sekso žaislus įskverbiant. Rinkoje gausu dildo ir falo imitatorių, kurie išorėje yra minkšti ir švelnūs, o viduje standūs, kas sukuria dar įspūdingesnį realistiškumo jausmą.

Tiems, kas ieško dar tikroviškesnių ir intensyvesnių pojūčių, yra sukurti ir tokie sekso žaislai, kaip:

 • Falo imitatoriai ir dildo su atsmaukiama apyvarpe. Kai kurie dildo sukurti taip, jog, prieš mėgaujantis įskverbimais, reikėtų žemyn atitraukti apyvarpę nuo falo galvutės. Tai leidžia patirti dar didesnį realistiškumo jausmą.
 • Ejakuliuojantys falo imitatoriai ir dildo. Šie dildo ir falo imitatoriai Jums pasiekus kulminaciją gali ejakuliuoti. Pojūtis ir vaizdas sukuria dar tikroviškesnę patirtį.
 • Erekciją imituojantys falo imitatoriai ir dildo. Tiems, kam reikia dar natūralesnių pojūčių, sukurti dildo ir falo imitatoriai, kurie realistiškai gali imituoti ir erekciją. Realistiškos išvaizdos falo imitatorius lėtai pakylantis į standžios ir tvirtos varpos poziciją gali sužadinti ir vaizduotę, ir kūną.
 • Falo imitatoriai su siūbuojančiomis sėklidėmis. Šie sekso žaislai itin realistiškai atkartoja įsiskverbimo judesius, kuomet prie Jūsų odos prisiglaudžia ir siūbuojančios sėklidės.

G taško

G taško dildo ir falo imitatoriai dažniausiai yra lenkto korpuso, su stipriai išreikštu galiuku. Tokio sekso žaislo galvutė gali būti aptaki arba kirstu galu, šiek tiek smailėjanti arba padengta iškilia tekstūra, kad prigludusi prie G taško suteiktų kuo intensyvesnį spaudimą ir stimuliaciją. Negana to, G taško masažams skirti dildo gali būti įvairių tekstūrų, padengti stimuliuojančiais taškeliais, iškiliomis linijomis ir t. t.

Dvigubi dildo

Dvigubi dildo gali būti naudojami solo ir porų žaidimų metu. Yra net kelių dizainų dvigubų dildo:

 • Ilgas lankstus dvigubas dildo. Šis dildo iš kitų išsiskiria įspūdingu savo ilgiu. Abejuose galuose sekso žaislas turi po galvutę, kurių skersmuo gali skirtis arba būti visiškai vienodas. Dažniausiai tai lankstus sekso žaislas, kurį sulenkus galite mėgautis dvigubu įsiskverbiu. Tačiau naudojant skirtingus šio dildo galus, jis idealiai tiks ir poroje.
 • Dildo, skirtingais galais. Šis dildo dažniausiai yra nelankstus arba nežymiai lenkiasi ir turi skirtingo skersmens, formos bei tekstūros galus. Skirtingi šio sekso žaislo galai gali būti naudojami, kad patirtumėte skirtingą stimuliaciją, taip pat vienas galas gali būti skirtas vaginaliniams įskverbimams, o kitas – analiniams.
 • Du dildo, sujungti vienas virš kito. Šie dildo skirti dvigubam įskverbimui – vaginaliniam ir analiniam vienu metu. Dažniausiai tokie dildo yra skirtingo skersmens, iš kurių siauresnis – analiniams įskverbimams, o platesnis – vaginaliniams. Analinėje angoje slypi tūkstančiai jautrių nervų galūnėlių, kurias stimuliuojant patiriamas pasakiškas malonumas. Analinei stimuliacijai skirti dildo ir falo imitatoriai dažniausiai būna šiek tiek mažesnio skersmens nei skirti vaginaliniams įskverbimais. Žinoma, tai ne taisyklė, nes aktyviai treniruojant žiedinius analinės angos raumenis galima įskverbti ir didesnius sekso žaislus, tačiau tuo mėgautis gali tik pažengę analinio sekso mėgėjai.

Analiniai dildo

Analiniams įskverbimams skirti dildo gali būti įvairiausio dizaino: tikroviški, tiesaus ar lenkto korpuso, glotnūs, padengti stimuliuojančia tekstūra, banguoto korpuso ar sudaryti iš kelių skirtingo dydžio kamuoliukų. Visa ši įvairovė skirta skirtingiems pojūčiams ir intensyviems malonumams.

Analiniai dildo ir falo imitatoriai būtinai turi turėti ir platų pagrindą, kad sekso žaislas intensyvių žaidimų metu neįslystų per giliai. Šiuo pagrindu gali būti ir falo imitatoriaus sėklidės, ir siurbtukas, skirtas dildo ar falo imitatorių pritvirtinti prie lygaus paviršiaus.

Dydis – labai svarbu!

Renkantis dildo ar falo imitatorių – dydis yra vienas svarbiausių ir pagrindinių dalykų, į kurį reikėtų ypatingai atkreipti dėmesį. Tačiau tai nereiškia, kad „kuo didesnis, tuo geresnis“. Jei dildo bus per didelis, tuomet jis gali būti skausmingas ir liks nenaudojamas, kita vertus, jei sekso žaislas bus per mažas – tuomet nepatirsite malonumo. Tad kaip išsirinkti tinkamo dydžio dildo ar falo imitatorių?

Ilgis ir skersmuo

Dydis – tai rodiklis, kuris yra labai individualus, todėl kas vienam yra komfortiška, kitam gali būti „per daug“ arba „per mažai“. Renkantis dildo ar falo imitatorių svarbūs šie dydžiai:

 • Dažniausiai prie sekso žaislo instrukcijų rasite nurodytus du ilgius – visą sekso žaislo ilgį ir naudojamą ilgį. Renkantis dildo atkreipkite dėmesį būtent į pastarąjį rodmenį, nes jis nurodo, kaip giliai sekso žaislą galite įskverbti. Pradedantiesiems rekomenduojama rinktis dildo iki 15 cm įskverbiamo ilgio, naudojant vaginaliniu būdu, ir iki 13 cm – naudojant analiniu būdu. Bendras sekso žaislo ilgis bus aktualus keliaujant – kompaktiško dydžio dildo ar falo imitatorių daug paprasčiau ir patogiau pasiimti į keliones.
 • Sekso žaislams skersmuo turi lemiamą reikšmę. Būtent skersmens rodiklis yra vienas svarbiausių elementų renkantis dildo ar falo imitatorių. Vaginaliniams įskverbimams rekomenduojamas 3,5 – 5 cm skersmens dildo, analiniams – iki 3,5 cm skersmens sekso žaislas.

Jei įsigijote per mažą – per siaurą, ir per trumpą dildo ar falo imitatorių – šiuos parametrus galite padidinti uždėdami ant savo sekso žaislo didinančią penio movą. Jei įsigijote per ilgą dildo, tuomet galite uždėti ant jo penio žiedą ir mėgautis komfortiškais įskverbimais. Tačiau įsigijus per didelio skersmens sekso žaislą, jo sumažinti neišeis, todėl visuomet įvertinkite savo galimybes, kad dildo teiktų tik malonias ir komfortiškas akimirkas.

Medžiagos

Be dildo ir falo imitatorių dydžio bei formos, kitas labai svarbus aspektas, renkantis sekso žaislą – medžiaga, iš kurios jis pagamintas. Nuo medžiagos savybių priklausys, ar Jūsų sekso žaislas bus lankstus, ar visiškai tvirtas, turės kvapą ar bus visiškai bekvapis ir pan. Dažniausiai falo imitatoriai ir dildo gaminami iš šių medžiagų:

Silikonas

Visiškai nekenksminga ir bekvapė medžiaga. Iš silikono pagaminti dildo ir falo imitatoriai yra glotnūs ir švelnūs, greitai prisitaiko prie kūno temperatūros. Šie sekso žaislai gali būti įvairaus lankstumo, prisitaikyti prie Jūsų anatomijos ir pozų.

TPE guma

Dažniausiai sekso žaislams, tarp jų ir falo imitatoriams bei dildo, gaminti naudojama TPE guma. Maišant skirtingas sintetines medžiagas gaunamos skirtingo minkštumo, elastingumo ir švelnumo savybės, todėl TPE guma dar vadinama ir „Nature Skin“, „Cyber Skin“, „Ultra Realistic“ ir pan. pavadinimais. Ši medžiaga ypatingai panaši į žmogaus natūralią odą, todėl perteikia tikroviškus pojūčius įskverbimų metu.

PVC plastikas

Tai sintetinė medžiaga, kurios minkštumas ir lankstumas reguliuojamas pridedant minkštiklių, todėl iš PVC pagaminti falo imitatoriai ir dildo gali būti įvairaus kietumo.

ABS plastikas

Dažniausiai sekso žaislai gaminami iš ABS plastiko. Iš jo pagaminti falo imitatoriai ir dildo yra lengvai prižiūrimi. Šie sekso žaislai yra tvirti ir nelankstūs. Tačiau plastikas lengvai gali būti padengiamas silikonu ar kita medžiaga, taip išgaunant standumą viduje ir minkštumą išorėje.

Stiklas

Falo imitatoriai ir dildo, pagaminti iš stiklo, yra unikalaus, ypatingai gražaus dizaino, ilgaamžiški ir vieni higieniškiausių sekso žaislų. Taip pat stikliniai žaislai idealiai tinka temperatūrų kaitos žaidimams.

Metalas

Metaliniai falo imitatoriai ir dildo yra šiek tiek sunkesni už guminius ar silikoninius, todėl jie labiau tinkami patyrusiems vartotojams. Metaliniai sekso žaislai lengvai prižiūrimi, yra itin higieniški ir tinka žaidimams temperatūromis. Tiesiog tereikia dildo įdėti į norimos temperatūros vandenį.

Siurbtukas – Jūsų patogumui

Dauguma falo imitatorių ir dildo ant pagrindo turi apvalius siurbtukus. Viena pagrindinių šio siurbtuko paskirčių – pritvirtinti sekso žaislą prie lygaus paviršiaus ir malonumu mėgautis be rankų pagalbos. Tvirtinant falo imitatorių ar dildo labai svarbu parinkti tinkamą paviršių – jis turi būti idealiai lygus, be jokių įdubimų ar iškilumų.

Tačiau siurbtukas atlieka dar ir kitą vaidmenį:

 • Platus pagrindas. Apvalus siurbtukas yra pakankamai platus, kad užtikrintų visišką saugumą analinių įskverbimų metu. Dėl jo Jūs galite būti visiškai ramūs net ir intensyvių žaidimų metu – sekso žaislas neįslys per giliai.
 • Tvirtinimas prie strap-on diržų. Dauguma dildo ir falo imitatorių gali būti tvirtinami prie strap-on diržų žiedo pagalba. Būtent ties siurbtuku uždedamas specialus žiedas, o siurbtukas užtikrina, kad sekso žaislas neiškris.

Priežiūra ir naudojimas

Naudojant dildo ir falo imitatorius yra keletas taisyklių, kurių reikėtų laikytis.

Higiena

Labai svarbu prieš ir po naudojimo sekso žaislą kruopščiai nuplauti su muilu ir šiltu vandeniu. Galima naudoti ir specialiai sekso žaislams skirtus valiklius, tik atidžiai perskaitykite instrukcijas, nes kai kuriuos valiklius užpurškus reikia nuplauti vandeniu, o kai kurie yra nenuplaunami.

Stikliniai ir metaliniai dildo bei falo imitatoriai (jei juose nėra jokių elektrinių dalių) gali būti virinami ir plaunami indaplovėje, tad tai ypatingai sterilios medžiagos, kurias lengva prižiūrėti.

Dildo ir falo imitatoriai, pagaminti iš PVC ir TPE medžiagų prieš padedant juos saugoti, gali būti apibarstomi ir specialia sekso žaislams skirta pudra. Ši pudra padeda ilgiau išlaikyti žaislo tekstūrą, lankstumą ir elastingumą.

Lubrikantas

Naudojant dildo ir falo imitatorius, kaip ir bet kokius kitus sekso žaislus, būtinas lubrikantas. Lubrikantas padeda sumažinti trintį ir suteikia malonų slidumo jausmą, kas žaidimams su sekso žaislais yra didžiulis privalumas. Su visais dildo ir falo imitatoriais galima naudoti vandens pagrindo lubrikantus. O štai silikono pagrindo lubrikantai jau netinkami kartu su sekso žaislais, pagamintais iš silikono. Naudojant silikono pagrindo lubrikantą kartu su silikoniniais sekso žaislais rizikuojate pažeisti jų paviršių.

Dezinfekuoti keičiant įskverbimo vietą

Vienas dildo ar falo imitatorius turėtų būti naudojamas arba vaginaliniu, arba analiniu būdu ir jokiu būdu juo neturėtumėte dalintis su partneriu. Jei tą patį dildo norite naudoti ir vaginaliniams, ir analiniams įskverbimams, tuomet prieš pakeičiant įskverbimo vietą, šį sekso žaislą reikia labai kruopščiai nuplauti ir dezinfekuoti. O geriausia būtų naudoti prezervatyvus ir, prieš keičiant įskverbimo vietą, prezervatyvą pakeisti.

Saugojimas

Iš TPE ir PVC medžiagų pagaminti falo imitatoriai ir dildo negali būti laikomi ant tiesioginių saulės spindulių. Visiems savo sekso žaislams geriausia turėti jiems skirtą saugojimo dėžę. Labai svarbu, kad sekso žaislai nesiliestų vienas su kitu, nes ilgainiui gali pažeisti vienas kito paviršių ir tekstūrą. To išvengti gali padėti specialūs sekso žaislams skirti saugojimo maišeliai, užtikrinantys, kad žaislai nesilies vienas prie kito.

Sekantis Masturbatoriai
Ankstesnis Moteriška ejakuliacija

Prekė įdėta į krepšelį

Pirkinių krepšelis

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis