Penio movos

Penio movos Penio movos

Nors penio movos yra skirtos vyrams, ne paslaptis, kad jos gali ir moterų patiriamą malonumą pakylėti iki devinto dangaus.

Penį glotniai apgaubianti mova gali būti tiek atviru, tiek uždaru galu, savo forma ir struktūra ji šiek tiek primena prezervatyvą – apgaubia penį, nuo galvutės iki pagrindo. Tiesa, kartais galvutė paliekama atvirta.

Penio movų paskirtis

Penio movų nederėtų painioti su penio žiedais, nes jų paskirtis šiek tiek skiriasi. Penio žiedai padeda ilgesnį laiką išlaikyti erekciją. Kai kurios penio movos turi ir tokius penį apspaudžiančius žiedus, bet ne visos. Pagrindinė movų paskirtis – suteikti papildomo ilgio jam ir papildomo malonumo jai. Movų faktūros gali būti pačios įvairiausios, pradedant natūralistiškomis ir baigiant žaismingomis, turinčiomis pridėtus dygliukus, kauburėlius, rantelius ar skylutes.

Medžiagos ir naudojimas

Penio movos yra itin elastingos, gaminamos iš silikono arba patentuotų, tikros odos prisilietimą imituojančių, medžiagų, taip pat iš gelio – kad suteiktų maksimalų komfortą. Kadangi visos jų gamybai naudojamos medžiagos yra sertifikuotos, šie žaislai neturėtų sukelti jokių šalutinių reakcijų. Penio movų gamybai lateksas dažniausiai nenaudojamas – taigi jos tiks ir lateksui alergiškiems žmonėms. Tiesa, jei jus kankina alergijos, prieš įsigydami penio movą vis dėlto dar kartą atidžiai perskaitykite jos sudėtį ir pasitikrinkite, ar joje nėra jums netinkamų sudedamųjų dalių.

Penio movos prisitaiko prie visų linkių, jas lengvai užmausite ir nuimsite, tačiau nepamirškite, kad movą turėtumėte mauti ant jau sukietėjusio penio. Movos maunamos be lubrikanto, kadangi jis mažina sukibimą ir mova gali tiesiog nuslysti. Tačiau įsiskverbimo metu ant movos paviršiaus vis dėlto rekomenduojama išspausti šiek tiek lubrikanto, kad partnerė nepatirtų nemalonios trinties įsiskverbimo ir frikcijų metu.

Ilginančios movos

Penio prailginimui skirtos movos suteiks Jūsų partnerei dar daugiau išskirtinių pojūčių: mova papuoštas jūsų pasididžiavimas gali ūgtelėti net 2-5 centimetrais! Movos galvutė yra kietesnė nei visa mova, todėl įsiskverbimo metu partnerė tikrai jaus stipresnę stimuliaciją. Galvutė dažniausiai yra užpildyta ta pačia medžiaga, iš kurios pagaminta visa mova, taigi vyro pojūčiai liečiant savo penio galvute movos paviršių taip pat bus malonūs ir stimuliuojantys.

Galite rinktis itin ploną ar storesnę movą, kuri suteiks ir papildomos apimties. Didesnė penio apimtis įsiskverbimo metu suteiks pilnumo įspūdį moteriai, o plonos penio movos garantuoja natūralesnius pojūčius partneriui. Taigi kokią movą rinktis – priklauso nuo to, kuriam partneriui labiau reikia papildomos stimuliacijos. Dar geriau – turėti ir vienokią, ir kitokią, kad galėtumėte kaitalioti pagal nuotaiką ir poreikius: juk nenuostabu, kad kartais norisi vienokių, o kartais – visai kitokių pojūčių.

Kai kurios movos savo komplektacijoje turi ir prie sėklidžių tvirtinamą žiedą. Vadinasi, užsidėję movą, jos apačioje pritvirtinta juostele galėsite apspausti ir savo sėklides. Taip ilgiau bus išlaikoma erekcija, atitols ejakuliacija.

Paviršius ir struktūra

Penio movų paviršiaus struktūra gali būti labai įvairi.

  • Realistiškos penio movos. Realistiškų penio movos tiek spalva, tiek savo paviršiumi primena tikrą penį. Tokios penio movos yra išvagotos venų – tai papildoma stimuliacija Jūsų partnerei – ir turi itin aiškiai išreikštą penio galvutę.
  • Kitas movų tipas pasižymi labai žaismingomis faktūromis. Paviršius gali būti gumbuotas, turėti minkštus ir lanksčius spygliukus ar imituoti spiralę. Gamintojai siūlo ir labai išskirtinius paviršius turinčias movas, taip pat kelių movų komplektus, kad galėtumėte lengviau apsispręsti, kuri mova Jums yra pati priimtiniausia ar tiesiog tam, kad kiekvieną kartą mylėdamiesi mėgautumėtės skirtinga stimuliacija.

Ne visos movos yra vienalytės, tarsi prezervatyvas. Kai kurios yra skylėtos, ažūrinio paviršiaus. Būtent tokio paviršiaus iškilimai ir įdubimai suteiks daugiausia malonumo partnerei stimuliacijos metu. Pro movą persišviečianti penio oda atrodys itin seksualiai, be to, leis Jūsų peniui pajausti besikaitaliojančią stimuliaciją, kai penis vienu metu lies ir movos vidų, ir partnerės makšties sieneles.

Vibracija

Papildomų malonių pojūčių suteiks movos, turinčios vibracijos funkciją! Vibruojančios penio movos stimuliuoja iš karto abu partnerius. Į kai kurias penio movas galima įstatyti nedidelę vibruojančią kulką, kitos turi visą sistemą, kuri leis mėgautis vibracijomis ilgą laiką.

Penio movos, kurios turi papildomą atsikišimą (tai gali būti ir kiškutis) priekyje, kartu stimuliuos ir moters klitorį įsiskverbimo metu. Kadangi vibruojanti dalis dažniausiai yra toje vietoje, kur ir vyro penio pagrindas, papildoma stimuliacija užtikrinama ir jam.

Daug moterų teigia, kad būtent klitorio stimuliacija yra tai, ko joms pritrūksta norint pasiekti orgazmą. Taigi jeigu trokštate patenkinti savo moterį taip, kaip ji svajoja, vibruojanti penio mova gali būti vienas iš subtilių ir jaudinančių pasirinkimų, apdovanosiančių maloniais pojūčiais ir ją, ir jus.

Sekantis Penio žiedai
Ankstesnis Intymi kosmetika

Prekė įdėta į krepšelį

Pirkinių krepšelis

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis