Šiurkštus seksas

Šiurkštus seksas Šiurkštus seksas

Ne visuomet glamonės ir pasikutenimai yra tai, ko mums reikia. Tačiau daugelis esame suvaržyti tam tikrų stereotipų. Todėl, kalbai pasisukus apie seksą, ne visi drįsta pasakyti, kad norėtų išbandyti kažką stipresnio ir kitokio nei įprasta. Dažnai abu partneriai turi tokių minčių, todėl paprasčiausiai išsakę vienas kitam savo lūkesčius galite atrasti kai ką pikantiško – tai šiurkštus seksas (angl. rough sex).

Ką reikia žinoti, jeigu norite pabandyti?

Šiurkštus seksas galbūt skamba kiek grubokai, tačiau ši technika neturi nieko bendro su partnerio žalojimu. Priešingai – šiurkštus seksas reikalauja ypatingai daug dėmesio ir rūpesčio, kadangi turite labai gerai žinoti kaip apskritai leistina elgtis ir su kokiu elgesiu sutiktų Jūsų partneris. Kūnas yra mūsų šventovė, kuris sekso metu padeda patirti malonumą. Tuo tarpu skausmas nėra malonus, todėl bet kokia technika, kelianti neigiamus pojūčius Jūsų partneriui, yra visiškai netoleruotina, žaidžiant šiurkštaus sekso žaidimus. Taigi nuo ko, vis dėlto, reikėtų pradėti, norint užsiimti šiurkščiu seksu?

Pasitikėjimas

Visų pirma, ir visų svarbiausia yra besąlyginis pasitikėjimas savo partneriu. Jeigu nors vienas Jūsų yra kitą kažkada nuvylęs, pasitikėjimą, užsiimant šia technika, išlaikyti bus labai sunku. Todėl abu privalote būti užtikrinti, kad būsite dėmesingi ir paisysite vienas kito.

Komunikacija

Prieš pradėdami taip pat turėtumėte iki smulkiausių detalių išsiaiškinti tai, kas Jums priimtina, o kas ne. Ar jausitės gerai, jeigu Jums trenks per skruostą? Ar galite savo partnerį žeminti žodžiais? O apspjauti? Bendravimas yra svarbus ir paties sekso metu, stebint ar partneriui yra malonu ar ne, juk ne visuomet drįstame pasakyti, jeigu jaučiame nedidelį diskomfortą. Jeigu palaikysite akių kontaktą, tikrai pastebėsite, jeigu Jūsų partneris jausis blogai.

Saugos žodis

Jokiu būdu nepamirškite saugos žodžio. Jis turėtų būti specifinis, kad partneris iš karto suprastų, jog reikia liautis. Galima pasirinkti ir du saugos žodžius – vieną, kuris reikštų „liaukis tuoj pat“, o kitą – „tęsk, bet ne taip stipriai“. Saugos žodžiams galite pasirinkti spalvų pavadinimus. Pavyzdžiui, „raudona“ gali reikšti visišką veiksmo nutraukimą, o „geltona“ pristabdymą.

Tik nustatę visas taisykles imkitės žaidimo – kitaip gali atsirasti pralaimėtojų, o juk sekse turi laimėti abu partneriai.

Technikos

Visas šiurkštaus sekso pagrindas yra trenkimas ranka, todėl prieš pradėdami pasirūpinkite, kad ant rankų nebūtų jokių aksesuarų: žiedų, apyrankių, laikrodžių. Turite išmanyti ir trenkimo technikas. Galima trenkti tik ištiestu delnu. Galite trenkti tiek su atbula ranka, tiek delnu. Pliaukštelint delnu yra dvi pagrindinės technikos. Pirštus galite suglausti ir iš delno suformuoti nedidelį išgaubimą. Toks pliaukštelėjimas bus silpnesnis. Jeigu naudosite visą delną, pliaukštelėjimas bus stipresnis, skleis visai kitokį garsą, jausite daugiau. Jeigu norite daugiau žaismingumo, galite naudotis tik pirštais – pavyzdžiui sprigtelėti savo partnerio spenelius.

Saugu ar ne?

Išsiaiškinę, kaip galite elgtis su partneriu, privalote žinoti, kurios kūno dalys yra pačios jautriausios ir kur jokiu būdu negalima trenkti net švelniai! Tiesa, privalote žinoti, kad netgi jeigu Jūsų partneris sutinka būti pliaukšteltas kur nors, jokiu būdu nei į vieną kūno dalių netrenkite stipriai, nesvarbu ar ji yra viena jautresnių, ar ne. Visuomet pradėkite labai lengvai ir po truputį didinkite pliaukštelėjimo stiprumą, kad galėtumėte sužinoti kas yra maloniausia Jūsų partneriui ir koks pliaukštelėjimas yra jau per stiprus. Viską darykite labai lėtai, neskubėdami, kad galėtumėte stebėti partnerio reakcijas.

Taip, tai saugu

Galite nesibaimindami pliaukštelti per užpakaliuką, priekinę ar užpakalinę šlaunų dalį, mentes, viršutinę rankos dalį žemiau pečių, virš krūtų. Šios vietos yra pakankamai raumeningos, šalia nėra gyvybiškai svarbių organų, todėl, jeigu elgsitės atsargiai savo partnerio tikrai nesužalosite ir suteiksite nepakartojamo malonumo.

Verta pagalvoti

Ne visos kūno dalys yra vienodai jautrios, todėl reikėtų jau daug daugiau dėmesio skirti veidui, krūtims, pilvo sričiai, genitalijoms bei blauzdoms. Šios vietos yra kiek skausmingesnės, todėl ne visi jaučiasi maloniai gavę net ir silpną antausį. Būkite ypač atidūs su veido sritimi, kadangi galima pliaukštelti tik į skruostą. Dažnai partneriai patiria malonumą tempiami už plaukų. Per kūną bėgantys šiurpuliukai tikrai jaudina, nes galva yra viena erogeninių zonų. Tačiau tempiant už plaukų labai svarbu žinoti kaip taisyklingai reikia tai daryti. Plaukus galima tempti tik nuo šaknų. Jokiu būdu neužlaužkite partnerio galvos per stipriai tempdami.

Ne, jokiu būdu!

Net ir lengvas pliaukštelėjimas gali sukelti rimtų pasekmių kaklo srityje – tiek priekyje, tiek nugaroje. Nelieskite galvos, saulės rezginio, tarpo tarp krūtinkaulio, kelių, alkūnių ar kitų vietų, kuriose yra sąnariai. Pliaukšteldami negalite kliudyti stuburo ir inkstų srities, esančios apatinėje nugaros dalyje, ties juosmeniu. Ypatingai atsargūs būkite, jeigu trenkiate per veidą – nekliudykite akių, ausų, žandikaulio ar skruostikaulio. Šios vietos veide yra ypatingai jautrios todėl švelnus pliaukštelėjimas gali turėti rimtų pasekmių. Juk nenorite nieko sužaloti ir malonumo paversti tragiška intymaus gyvenimo patirtimi?

Tyrinėkite save!

Kodėl šiurkštus seksas? Dažnai tai susiję su dominuojančio partnerio vaidmeniu. Jame, nepriklausomai ar pora homoseksuali ar heteroseksuali, dominuoti gali bet kuris partneris. Šiurkštaus sekso intensyvumas taip pat priklausys nuo dominuojančio partnerio fizinių galimybių. Moterys dažniau gali rinktis žodinio pažeminimo, suvaržymo technikas, pliaukšteldamos ranka rečiau. Tačiau tai priklauso nuo to, kokias žaidimo taisykles Jūs su partneriu sutarsite. Šiurkštus seksas gali tapti įžanga ir į BDSM žaidimus. Variacijų gali būti šimtai ir kiekviena Jus abu jaudins skirtingai. Todėl, jeigu norite išbandyti savo poros galimybes, pajausti ribas ir suteikti seksualiniam gyvenimui aštresnių prieskonių tikrai nenusivilsite šiurkštaus sekso patirtimi.

Sekantis G taškas
Ankstesnis Fetišas

Prekė įdėta į krepšelį

Pirkinių krepšelis

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis