8 puikūs filmai jūsų aistringam pasimatymui

8 puikūs filmai jūsų aistringam pasimatymui 8 puikūs filmai jūsų aistringam pasimatymui

Visiškai nesvarbu, ar judviejų meilė trunka jau ne vienerius metus, ar esate ką tik susipažinusių žmonių pora, romantiškas pasimatymas su aistras keliančiu filmu, dar tikrai nepakenkė nė vieniems santykiams. Kaip tik priešingai, tai gali tapti jūsų karštos nakties preliudija.

1. Plačiai užmerktos akys / Eyes Wide Shut (1999)

Tai legendinė erotinė ir mistinė genialaus amerikiečių  režisieriaus Stanley Kubrick kino juosta. Joje pagrindinius vaidmenis atlieka ne ką mažiau garsios ir legendinės žvaigždės – Nicole Kidman ir Tom Cruise. Tuo metu šie du aktoriai ne tik vaidino sutuoktinių porą, bet ir patys buvo susituokę. Įtraukiantis filmo siužetas pasakoja istoriją apie jauną porą, ištrina ribas tarp sapno ir realybės bei kviečia leistis į mistišką, erotišką, jausmingą, kvapą gniaužiančią kelionę.

2. Meilė ir kiti narkotikai / Love and Other Drugs (2011)

Romantinė komedija, sukurta amerikiečių režisieriaus Edward Zwick. Pagrindiniuose vaidmenyse išvysite tokius daugeliui žinomus aktorius, kaip: Jake Gyllenhaal, Anne Hathaway, Oliver Platt, Hank Azaria ir kt. Filme pasakojama apie du jaunuolius, Jamie ir Maggie, kurie susitikę vienas kitame atranda tai, ko, regis, ieškojo visą gyvenimą, tačiau jų santykiai klostosi ne visai taip, kaip jiems norėtųsi.

3. Viki, Kristina, Barselona / Vicky Cristina Barcelona (2008)

Legendinio aktoriaus ir režisieriaus Woody Allen kūrinys, kuriame vaidina Penelope Cruz, Javier Bardem, Scarlett Johansson, Rebecca Hall. Romantinė komedija nukels jus į karščiu pulsuojančią Ispaniją. Veiksmas vyksta Barselonoje, kur praleisti atostogų atvyksta dvi draugės – itin griežtos moralės ir auklėjimo Viki, kuri yra susižadėjusi ir ruošiasi netrukus ištekėti bei Kristina – į seksualinius nuotykius linkusi laisvos sielos mergina. Čia bičiulės sutinka ekstravagantišką ispaną menininką ir išprotėjusią jo buvusią žmoną. Aistros, meilės ir romantikos pagauti veikėjai įsivelia į nuotykius, kurie vieniems žiūrovams gali pasirodyti juokingi, o kitiems šiurpūs.

4. Po to / After (2019–2023)

Filmų serija, sukurta pagal Anna Todd romaną. Jauna mergina įsimyli tamsią paslaptį turintį vaikiną. Jiedu užmezga sunkius, kvapą gniaužiančius ir jaudulio kupinus santykius.

5. Mano didysis O! / Hysteria (2011)

Režisierė Tanya Wexler, vaidina Maggie Gyllenhaal, Hugh Dancy. Ši žaisminga istorinė drama pasakoja tikrą istoriją apie tai... kaip buvo išrastas vibratorius. Filmo siužetas žiūrovus nukelia į Angliją, o veiksmas vyksta daugiau nei prieš 100 metų. Jaunas medicinos kolegijos absolventas įsidarbina padėjėju pas gydytoją, kuris garsėja moteriškos „isterijos“ gydymu pasitelkiant intymų masažą. Sumanus jaunuolis nusprendžia patobulinti „rankų techniką“ ir sugalvoja elektrinį vibracinį masažuoklį, kuris neilgai trukus susilaukia neįtikėtino populiarumo.

6. Dvilypis meilužis / L'Amont Double / Double Lover (2017)

Prancūzų režisieriaus François Ozon kurta kino juosta, kurioje pagrindinius vaidmenis atlieka aktoriai Marine Vacth ir Jérémie Renier.

Chloja įsimyli savo psichoterapeutą, kuris susižavėjęs mergina po truputį peržengia profesines ribas ir vis labiau pasiduoda jausmams. Tačiau vos po kelių mėnesių gyvenimo kartu, Chloja pradeda įtarti, kad mylimasis kažką slepia. Nuo tos akimirkos mergina atsiduria pavojuje. Ar jai pavyks jo išvengti?

7. Išdavystė / Éperdument (2016)

Tai dar vienas prancūzų kinematografų kūrinys, sukurtas remiantis tikrais įvykiais. Režisierius Pierre Godeau, vaidina Adèle Exarchopoulos, Guillaume Gallienne. Sukrečianti drama pasakoja tragiškos meilės gniuždomų žmonių istoriją, žiūrovų širdis suvirpindama giliausiais jausmais ir užgaudama meilės dūrių paliktus randus.

8. Penkiasdešimt pilkų atspalvių / Fifty Shades of Grey (2015)

Amerikiečių režisierės Sem Teilor Džonson kurta romantinė drama, kurioje pagrindinius vaidmenis atlieka Dakota Johnson ir
Jamie Dornan. Filmas savo kūrėjams uždirbo šimtus milijonų JAV dolerių, taip pat pasirodęs kino ekranuose gerokai kilstelėjo sekso prekių pardavimus, subūrė ne vieną erotinius žaidimus mėgstančių žmonių bendruomenę ir išgelbėjo arba sugriovė šimtų porų santykius.

Sekantis Kaip išsirinkti prezervatyvus?
Ankstesnis Kaip išsirinkti intymią kosmetiką?

Prekė įdėta į krepšelį

Pirkinių krepšelis

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis