Kaip išsirinkti intymią kosmetiką?

Kaip išsirinkti intymią kosmetiką? Kaip išsirinkti intymią kosmetiką?

Apie kosmetiką kūnui, veidui, rankoms mes labai dažnai diskutuojame, skaitome ir gauname tikrai daug informacijos, o štai apie intymioms vietoms skirtas kosmetikos priemones kalbame kur kas mažiau, o neretas tik nurausta, tarsi tai būtų gėdingos prekės. Tačiau šios prekės – itin reikšminga seksualinio gyvenimo dalis, negana to, jos gali būti priemonė, padėsianti atsikratyti varginančių problemų sekso metu ar po jo. Tad aptarkime kertinius aspektus, kaip išsirinkti intymią kosmetiką.

Kam skirta?

Visą intymią kosmetiką galime suskirstyti į dvi dideles grupes: skirta moterims ir skirta vyrams. Jei perkate internetu, tokia klasifikacija padės gerokai susiaurinti pasirinkimų lauką ir taupyti savo brangų laiką.

Jei tokią kosmetiką planuojate išbandyti pirmą kartą ir nežinote, ką rinktis, galite atsižvelgti į populiariausius gaminius. Pavyzdžiui, tarp intymios kosmetikos moterims lyderiauja skirta stimuliuoti klitorį ar spenelius, o tarp produktų vyrams populiarumo rekordus muša geliai, kremai ar kitos priemonės, leidžiančios sustiprinti erekciją ir patirti dar didesnį nei įprastai malonumą. Taip pat tiek tarp vyrų, tie tarp moterų populiarūs vėsinantys produktai, todėl tokius tikrai galite drąsiai rinktis.

Koks seksas dominuoja jūsų gyvenime?

Vaginalinis, analinis, oralinis? Priklausomai nuo to, kokiais meilės žaidimais užsiimate dažniausiai, galite rinktis skirtingas intymios kosmetikos priemones.

Jei paprastai mėgstate įprastą sueitį, turėsite platų pasirinkimą priemonių, kurios gali stimuliuoti, suteikti vaginos susiaurėjimo pojūtį.

Išsirinkite vaginą siaurinančią kosmetiką

Visa vaginą siaurinanti kosmetika

Jei nevengiate analinio sekso, tai žinot, kad jam būtinas lubrikantas. Tačiau galite rasti ir platesnį analiniam seksui tinkamų priemonių spektrą, pavyzdžiui, stimuliuojantys bei atpalaiduojantys kremai ir geliai, rasite ir šviesinančiu poveikiu pasižyminčių produktų. Didžioji dauguma priemonių skirtos stimuliuoti, sušvelninti analinę sueitį, mažinti jautrumą, padėti efektyviau atsipalaiduoti ir pan., kas užtikrins, kad analine sueitimi mėgausitės kur kas saugiau ir, žinoma, patirsite dar didesnį malonumą.

Išsirinkite kosmetiką analiniam seksui

Visa kosmetika analiniam seksui

Jei mėgstate oralinį seksą ir norite suteikti jam daugiau pikantiškumo arba kaip tik norite išbandyti tai pirmą kartą, tai jums labai naudinga bus oraliniam seksui skirta intymi kosmetika. Galite rinktis įvairias penio masažui skirtas priemones, kurios bus puiki preliudija ir kurios yra saugios jas nurijus. Jei norite daugiau stimuliacijos ir malonumo partneriui, galite išbandyti specialiai oraliniam seksui skirtą lūpų balzamą. Tiek pradedantiesiems, tiek oralinio sekso pasaulyje gerokai pažengusiems tikrai patiks įvairių skonių purškalai, kurie atpalaiduoja gerklės raumenis, pašalina pykinimo riziką, o peniui suteikia progą slysti ne tik kur kas švelniau, lengviau, bet ir giliau.

Išsirinkite kosmetiką oraliniam seksui

Visa kosmetika oraliniam seksui

Kokio poveikio reikia?

Jau minėjome, kad intymi kosmetika skiriasi savo poveikiu, todėl rinkdamiesi įvertinkite, kokių poreikių ir lūkesčių turite. Pavyzdžiui, gal norite dar didesnio jaudulio? Tai rinkitės iš labai plataus stimuliuojančių priemonių spektro. Rinkitės pagal tai, kurią vietą jautrinti norite: spenelius, klitorį, penį, G tašką, sėklides ar kt.

Taip pat intymi kosmetika gali padėti išspręsti nemažai su seksu susijusių problemų. Galbūt esate neseniai pagimdžiusi ar dėl kitų priežasčių jaučiate, kad vaginos jautrumas yra sumažėjęs? Išbandykite kremus ar gelius, kurie stangrina vaginą, ją siaurina. Tai gali būti labai paprastas tokios aktualios problemos sprendimas.

Jei negalite susijaudinti, sunkiai pasiekiate orgazmą, irgi išbandykite stimuliuojančias priemones. Šiuo atveju tikslinga būtų žinoti, kurios jūsų zonos yra jautriausios. Pavyzdžiui, labai daug moterų negali patirti orgazmo, jei nestimuliuojamas klitoris, todėl papildomos šios intymios vietos stimuliavimo priemonės tikrai gali perkelti jūsų malonumą į kitą lygmenį.

Išsirinkite stimuliuojančią kosmetiką

Visa stimuliuojanti kosmetika

Kartais vyrų problema yra ta, kad jie per greit baigia. Tad išbandykite ejakuliaciją nutolinančią kosmetiką: purškalus, kremus, gelius.

Išsirinkite ejakuliaciją nutolinančią kosmetiką

Visa ejakuliaciją nutolinanti kosmetika

Baiminatės, kad penis gali kiek nuvilti? Norite dar stipresnės erekcijos? Yra nemažai priemonių tokiai problemai spręsti – rinkitės erekciją stiprinančius kremus, geliu ar kitos formos priemones. Paprastai tokios priemonės orientuotos į kraujotakos aktyvinimą, kas leidžia sustiprinti erekciją, o drauge ir malonumą abiem.

Išsirinkite erekciją stiprinančią kosmetiką

Visa erekciją stiprinnati kosmetika

Sudėtis

Nepriklausomai nuo to, kokias priemones rinksitės, būtinai atkreipkite dėmesį, iš ko jos pagamintos, ar yra kokybiškos, saugios naudoti intymiose vietose. Jei užsiimsite oraliniu seksu, įsitikinkite, kad priemonės saugios jas nurijus.

Sekantis 8 puikūs filmai jūsų aistringam pasimatymui
Ankstesnis Kaip išsirinkti penio pompą?

Prekė įdėta į krepšelį

Pirkinių krepšelis

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis