Kaip išsirinkti penio pompą?

Kaip išsirinkti penio pompą? Kaip išsirinkti penio pompą?

Gana intriguojantį pavadinimą turintis sekso žaisliukas naudojamas visai paprastai, yra absoliučiai saugus tiek naujokams, tiek jau pažengusiems, o dovanoja daug privalumų. Tokia pompa leis ilgiau mėgautis sekso malonumu – pompa suaktyvina kraujotaką varpoje, dėl ko erekcija būna stulbinanti, negana to, penis įgauna papildomo ilgio ir apimties. Beje, penio pompa gali būti nepamainomas daikčiukas, jei turite erekcijos problemų. Tai ar pasiruošę savo sekso žaidimams suteikti naujų spalvų?

Rankinė ar automatinė penio pompa?

Vienas iš esminių dalykų renkantis penio pompą yra nuspręsti, norite rankinės ar automatinės. Rankinės ypač paprastai naudojamos ir dovanoja labai greitą efektą. Rankine pompa itin lengvai reguliuosite jos darbą pagal savo poreikius. Tiesa, vienu metu jums reikės abiejų rankų, kur viena laikys cilindrą, o kita pompuos. Žinoma, galite į pagalbą pasitelkti ir partnerę – į žaidimą nuo pat pradžių įsitraukite abu.

Išsirinkite rankinę penio pompą

Visos rankinės penio pompos

Automatinė pompa patiks tiems, kurie nenori įdėti savo pastangų – lai pompa viską padaro už jus! Tokia pompa pasirūpins didesne varpos apimtimi, jos ilgiu, o jums teliks tik tai stebėti ir visiškai susikoncentruoti į meilės žaidimus. Įkiškite penį į pompos cilindrą, paspauskite mygtuką ir stebėkite, kaip jūsų varpa auga. Tikriausiai nė nereikia sakyti, kad tai dovanos malonumą ir jums, ir partnerei.

Išsirinkite automatinę penio pompą

Visos automatinės penio pompos

O gal Bathmate pompa

Tai – vandens pompa. Greičiausiai pavadinimas puikiai atskleidžia šios pompos ypatumus – jos veikimas grįstas ne oro slėgiu, kuris didina penį, bet vandens slėgiu, o tai užtikrina ir maksimalų malonumą, ir komfortą bei saugumą. Vandens pompos ypač populiarios, absoliučiai saugios naudoti laikantis rekomendacijų ir, kaip teigiama, dar efektyvesnės už įprastas penio pompas. Šio tipo pompa irgi didins penio apimtį, stiprins erekciją, dovanos nepamirštamą malonumą, tik su dar didesne jėga.

Išsirinkite Bathmate penio pompą

Visos Bathmate penio pompos

Papildomas privalumas

Jei norite, kad penio pompa vienu metu nušautų du zuikius, rinkitės vibruojančią. Šio sprendimo tikrai nepasigailėsite, mat pompa ne tik atliks pagrindinę savo funkciją – padės peniui sustandėti  ir pasiekti tobulas apimtis, tačiau dar ir suteiks papildomą stimuliaciją. Vibracijos intensyvumą paprastai galima valdyti pulteliu ar kitu būdu pagal savo poreikius – tai galite daryti pats arba perleisti užduotį partnerei. Sutikite, partnerei reguliuojant peniui teikiamas vibracijas šis veiksmas bus dar labiau jaudinantis.

Vibruojanti pompa puikiai tiks ir kaip masturbavimosi įrankis, todėl jei neturite nuolatinės partnerės ar dėl kitų priežasčių kartais liekate be sekso, nors to labai norėtųsi, ši pompa bus geras pasirinkimas.

Pabaigai

Penio pompos medicininiu požiūriu yra laikomos saugiomis bei naudingomis, jos laikomos gera priemone tiems, kurie turi erekcijos problemų. Naudodami penio pompas laikykitės gamintojo rekomendacijų – naudokite pompą tiek laiko, kiek rekomenduojama ir ne ilgiau.

Sekantis Kaip išsirinkti intymią kosmetiką?
Ankstesnis Kaip išsirinkti erotinį žaidimą?

Prekė įdėta į krepšelį

Pirkinių krepšelis

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis