Kategorijos
Informacija pirkėjui

Bathmate Hydromax 9 Penio pompa

Bathmate Hydromax 9 Penio pompa
Kaina:
154,98 €

Paruošta siuntimui

„Bathmate“ sukurta ir patobulinta „Hydromax 9“ – tai penio pompa, sukurta didesnio nei vidutinio dydžio pasididžiavimams. Ji puikiai tiks peniams, kurių ilgis erekcijos metu yra 18 cm - 23 cm. Vandens pagrindu veikianti pompa nuo kitų „Hydro“ linijos penio pompų išsiskiria kur kas didesne galia, kuri kitas lenkia net 35%, todėl padės pasiekti rezultatus dar greičiau.

arba užsakykite telefonu 
Greitas ir nemokamas pristatymas
Diskretiška pakuotė

Užsakymai pristatomi rudo kartoto dėžutėse arba baltuose nepermatomuose vokuose.

Siuntos išorėje nėra el. parduotuvės pavadinimo ir informacijos apie siuntos turinį, o siuntėjas yra įmonė neutraliu pavadinimu.

Siuntų pavydžiai
2 metų kokybės garantija

Prekei suteikiama 2 metų kokybės garantija.

Garantijos laikotarpio metu prekei sugedus, pakeisime ją nauja arba sugrąžinsime sumokėtus pinigus. Prekės pakuotės saugoti nebūtina.

Išsamiai apie prekių grąžinimą ir garantiją.

Paprastas grąžinimas

Jeigu persigalvojote, prekę galite grąžinti per 30 dienų nuo pristatymo datos ir atgauti sumokėtus pinigus.

Svarbu: prekė privalo būti neišpakuota po pristatymo, nenaudota, saugos lipdukai arba apsauginė plėvelė nepažeisti.

Kokybiškų prekių grąžinimo išlaidas padengia pirkėjas. Plačiau apie prekių grąžinimą.

Pagaminta Didžiojoje Britanijoje

Išsamiai apie penio pompą Hydromax 9

„Bathmate“ vandens penio pompų linija – tai priemonės, vandens pagalba padėsiančios ne tik komfortabiliai ir be jokio diskomforto jausmo pasiekti ilgalaikį didesnio, tvirtesnio penio efektą, tačiau jos padeda pagerinti ir bendrą seksualinę sveikatą. Pajuskite skirtumą patys!

Skaidri, viena ranka naudojama penio pompa „Hydromax 9“ nuo kitų „Hydro“ serijos pompų išsiskiria didesne savo galia, kuri kitas viršija net 35%, todėl rezultatus pasieksite dar greičiau. Ši pompa yra sukurta vyrams, kurie turi didesnio nei vidutinio dydžio penį – ji puikiai tiks vyrams, kurių penis erekcijos metu siekia 18 cm - 23 cm ilgį. Jos „Super Flow“ vožtuvas leidžia patogiai ir greitai, viena ranka, išpumpuoti perteklinį orą ir vandenį. 360° besisukantis cilindras su matavimo skale leis kiekvieną kartą sekti ir stebėti pasiekimus. „Hydromax 9“ turi išimamą minkštą tarpinę, kuri leis pompai prie dubens prisispausti kiek įmanoma arčiau.

Vandens pompos nuo paprastų išsiskiria tuo, jog jos veikia ne oro, o vandens slėgio pagalba. Vanduo, atvirkščiai nei oras, suteikia maksimalų saugumą be jokio diskomforto jausmo, kurį gali sukelti oro slėgio pagrindu veikiančios pompos. Taip pat vandens slėgis ne tik didina penį, tačiau gali jam suteikti ir ilgalaikį kietumo, standumo ir tvirtumo efektą.

Siekdami geriausių rezultatų, pompą naudokite 10-15 minučių per dieną. Kiekvienos pompos naudojimo sesijos metu, pompą laikykite po 5 minutes.

Svarbu paminėti, jog paskutiniais „Bathmate“ apklausos duomenimis, net 92% visų „Hydromax“ linijos penio pompas bent vieną mėnesį naudojusių vartotojų teigė, jog jie yra patenkinti savo pasiektais rezultatais.

Hydromax 9 video

video

Pagrindinės savybės

 • Didesnio nei vidutinio dydžio peniams
 • Patobulinta, galingesnė technologija
 • Didina penį, sustiprina erekciją
 • Padeda pasiekti ilgalaikius rezultatus

Produkto specifikacija

 • Skirta: vyrams
 • Pagaminta iš: plastiko (ABS)
 • Spalva: skaidri
 • Tinkamas lubrikantas: vandens pagrindo
 • Pompos tipas: vandens
 • Garantija: 24 mėnesių
 • Kilmės šalis: Didžioji Britanija
 • Gamintojas: DX Products Ltd

Naudojimo instrukcija

Pasiruošimas:

 1. Pripildyti cilindrą šiltu vandeniu.
 2. Užmauti pompą ant penio ir prispausti ją prie dubens.

Naudojimas:

 1. Tvirtai suimti pompą ir naudojant rankinę pompą išpumpuoti iš jos orą.
 2. Palaikyti pompą ant penio 5 minutes (kartoti ne daugiau nei 3 kartus).

Išleisti vakuumą: Pasukti pompos viršūnėje esantį vožtuvą ir saugiai ją nuimti.

Priežiūra: Naudoti su visų rūšių lubrikantais. Plauti šiltu vandeniu ir muilu arba nuvalyti sekso žaislams skirtu valikliu.

Pirkėjų įvertinimai ir atsiliepimai (1)

Parašykite atsiliepimą ir įvertinkite prekę.

Nugali visas kitas pompas rinkoje
Tai ne pirma penio pompa, kurią man yra tekę naudoti, prieš tai esu pirkęs brangias „oro“ pompas ir iš patirties galiu drąsiai teigti, kad „Bathmate Hydromax“ vandens pompa nugali visas kitas penio pompas rinkoje. Šios vandens pompos siurbimas labai stiprus, tačiau tai nesukelia diskomforto, nes vakuumas sukuriamas naudojant vandenį, o ne orą. Trumpalaikis (4-6 val.) akivaizdžiai padidėjusios varpos efektas pasimato jau po pirmojo naudojimo, o ilgalaikiams rezultatams pastebėti užtruko vos 3-4 savaites naudojimo. Taip pat, šiai pompai nereikia naudoti jokių lubrikantų, ko pasekoje, ilgainiui sutaupysite daug pinigų. Apibendrinus – puiki investicija, tikrai nesigailiu nusipirkęs, rekomenduočiau visiems vyrams!
Gvidas 2019-12-25

Daugiau penio pompų

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis