Kategorijos
Informacija pirkėjui

Vakuuminiai stimuliatoriai

Daugeliui moterų būtent klitorio stimuliacija leidžia pasiekti malonumo viršūnę. Jei ieškote žaisliuko būtent šiai erogeninei zonai, galite rinktis arba vibratorių, skirtą išorinei stimuliacijai, arba klitorinį stimuliatorių. Pastarieji nukreipia stimuliaciją tiesiai į karščiausią tašką. Vieni jų veikia vakuumo, kiti garso impulsų principu. Stimuliatoriai yra sukurti solo malonumui, tačiau perdavusi jį į partnerio rankas, galėsite atrasti naują malonumo lygį dviese. Rinkitės iš įvairių formų ir spalvų klitorinių stimuliatorių.

Vakuuminių stimuliatorių kaina

Klitorinių stimuliatorių kaina priklauso nuo stimuliacijos programų kiekio, papildomų funkcijų bei galimybių, gamintojo ir naudojamų medžiagų. Jei ieškote aukštos kokybės, įkraunamo stimuliatoriaus, turinčio net kelias stimuliacijos intensyvumo galimybes, teks investuoti nuo 60 € ir daugiau. Tuomet galėsite išsirinkti mėgstamiausią spalvą, Jums gražiausią dizainą ir patraukliausią formą. Žinomiausio gamintojo stimuliatoriai, pasižymintys ne tik aukšta kokybe ir funkcionalumu, bet ir dizaino elementais, kainuoja nuo 150 €.

Klitoriniai stimuliatoriai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Nedideli, bet tikrai ypatingi merginų ir moterų draugai, pasitenkinimui suteiks visiškai kitą prasmę. Rinkitės iš plačios spalvų ir atspalvių gamos, formų bei dydžių įvairovės, nes mes pasirūpinome, kad kažką sau, mūsų asortimente, rastų kiekviena Jūsų. Galite rinktis iš elegancija ir prabanga alsuojančių LELO klitorinių stimuliatorių, žaismingųjų Satisfyer ir be abejo, revoliuciją sukėlusių ir visame pasaulyje žinomų womanizer. Tai viena geriausių dovanų, kurią galite įteikti savo antrajai pusei.

Filtruoti
Kaina
-
Spalva
 1. (9)
 2. (8)
 3. (1)
 4. (6)
 5. (3)
 6. (9)
 7. (9)
 8. (3)
 9. (1)
 10. (1)
Ilgis, cm
 1. (12)
 2. (14)
 3. (8)
 4. (2)
Skersmuo, cm
 1. (3)
 2. (6)
 3. (2)
 4. (1)
Gamintojas
 1. (1)
 2. (1)
 3. (1)
 4. (1)
 5. (12)
 6. (3)
 7. (26)
 8. (2)
 9. (1)

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis