Womanizer

Womanizer

15 prekių

Womanizer yra vakuuminių klitorinių stimuliatorių pirmtakas. Gamintojo produktai 2015 ir 2016 metais paskelbti, kaip geriausi moteriški sekso žaislai, o išbandžiusiųjų atsiliepimai internete apie šio gamintojo klitorinius stimuliatorius – patys geriausi. Moterys sutartinai teigia, jog iki šio sekso žaislo nežinojo, kas yra orgazmas!

Womanizer klitoniai stimuliatoriai ypatingi savo veikimo technika ir „Pleasure Air Technology“ technologija. Stimuliatoriaus galvutė apgaubia klitorį taip, jog jo tiesiogiai neliečia ir nedirgina, todėl impulsai efektyviai stimuliuoja ir nesukelia diskomforto. Daugelis moterų negali naudoti klitorinių stimuliatorių dėl per stiprios trinties ir per didelio intensyvumo. Womanizer siūlo daug intensyvumo lygių ir švelnaus oro srauto stimuliaciją, todėl garantuoja tik geriausius pojūčius.

Womanizer klitoriniai stimuliatoriai gali būti naudojami tiek solo, tiek poros žaidimuose. Be to, galite jį naudoti ir spenelių stimuliacijai. Ergonomiški, silikoniniai, išskirtinio dizaino ir formų – jie geriausi moterų draugai!

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Kategorijos
 1. 15
 2. 1
 3. 2
 4. 2
 5. 1
Spalva
 1. 3
 2. 5
 3. 2
 4. 1
 5. 2
 6. 1
 7. 1
Prekės 1515

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis