Kaip iš naujo įsimylėti partnerį?

Kaip iš naujo įsimylėti partnerį? Kaip iš naujo įsimylėti partnerį?

Įprasta manyti, kad meilė trunka tris metus, bet ar tikrai? Tiesa tai, kad pradinis susižavėjimas, meilė ir aistra laikui bėgant blėsta, tačiau, skiriant pakankamai pastangų ir laiko – gali būti atgaivintos. Taigi, kaip įsimylėti savo partnerį iš naujo ir atkurti aistrą? Ar problema tik nusibodęs seksas?

Taigi, kaip įsimylėti partnerį iš naujo?

Naujos patirtys

Svarbiausia – naujos patirtys ne tik miegamajame (bet nepamirškite eksperimentuoti ir čia),  bet ir už jo ribų. Išmėginkite šokių pamokas  – sinchroniškas kūnų judėjimas gali būti neįtikėtinai intymus ir seksualus. Be to, mokymasis naujų įgūdžių kartu suartins jus kaip porą.

Erotiniai žaidimai

Išbandykite erotinius kortų žaidimus ir sužinokite šį tą naujo apie savo partnerį ir save. Tai pastūmėja atsiverti ir atvirai pasikalbėti apie poreikius, norus ir fantazijas.

Svarbu nepamiršti, kad ryšys ir bendravimas už miegamojo ribų yra tokie pat svarbūs, kaip ir tai, kas vyksta miegamajame. Bendravimo stoka yra dažna problema, dėl kurios santykiai gali tapti nuobodūs, tačiau tai yra gyvybiškai svarbu, nes padeda suprasti vienas kito poreikius ir pageidavimus.

Žaidimas leis ne tik išsikalbėti bet ir paeksperimentuoti ir sužinoti, ko kiekvienas iš jūsų tikitės iš santykių.

Išsirinkite erotinį žaidimą

Visi erotiniai žaidimai

Masažai

O kur dar intymumas? Palepinkite vienas kitą masažais, nes atpalaiduojantis ir jausmingas poros masažas gali būti puikus būdas užmegzti fizinį ir emocinį ryšį.

Įsigykite priemones masažui

Visos priemonės masažui

Kokybiškas laikas kartu

Kokybiškas laikas kartu. Suplanuokite veiklą, kuri patinka jums abiem, skirkite laiko pasimatymams, savaitgalio išvykoms ar tiesiog pasivaikščiojimui. Taip pat, maisto gaminimas kartu gali būti smagus ir jausmingas užsiėmimas, o jo dalybos – sužadins aistrą.

Svarbu suteikti "erdvės"

Nepamirškite ir to, kad ilgalaikiuose santykiuose svarbu suteikti „erdvės”. Leidžiant laiką atskirai galite pasisemti naujų įspūdžių ir istorijų, kuriomis galite pasidalinti vienas su kitu. Tai tik padės ugdyti sveiką santykį ir juos stiprinti.

Atminkite, kad nėra vieno universalaus sprendimo, tačiau svarbiausia rasti tai, kas tinka jums ir jūsų partneriui bei būti atviriems, eksperimentuoti. Būkite drąsūs, kūrybingi ir įsimylėkite iš naujo!

Sekantis Klitorio erogeninės zonos
Ankstesnis Ar normalu, jei nėra rytinės erekcijos?

Prekė įdėta į krepšelį

Pirkinių krepšelis

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis