Kategorijos
Informacija pirkėjui

Afrodiziakai

Senovės graikų grožio ir meilės deivės Afroditės vardu pavadintos priemonės, didinančios lytinį potraukį ir skatinančios seksualinį aktyvumą bei geismą. Erotiniu dirgikliu gali tapti ir vakarienė žvakių šviesoje, kai ragaujate jūros gėrybes, juodąjį šokoladą, ar libido keliančiais prieskoniais gardintą maistą. Tačiau neatmeskite ir afrodiziakų, parduodamų erotinių prekių parduotuvėse. Jie yra koncentruoti, paprasti naudoti ir suveikia greitai.

Afrodiziakų kaina

Vidutinė afrodiziako buteliukų kaina yra 10-15 €. Jūs galite rinktis stipresnės koncentracijos lašiukus, sukurtus specialiai vyrams ar moterims kainuojančius apie 15 €. Nors ir mažose pakuotėse, bet afrodiziakai yra labai skalsūs – vienam naudojimo kartui pakanka vos kelių nedidelių lašelių, tad 15-30 ml buteliukas pravers Jums tikrai ne kartą ir ne du.

Afrodiziakai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Siūlome Jums įsigyti stebuklingųjų lašų įvairiose talpose, patogiose pakuotėse, skirtų vyrams ar moterims, skatinančių spermentaciją ar didinančių libido, su egzotiškais skoniais. Mūsų asortimente rasite produktus iš HOT ir Cobeco Pharma, arba masažinius aliejus iš Shunga, kurių sudėtyje yr afrodiziakų. Užteks tik vieno lašelio – ir Jūsų aistra liepsnos...

Filtruoti
Kaina
-
Skirta
  1. (2)
  2. (2)
  3. (1)
Gamintojas
  1. (1)
  2. (2)
  3. (5)
  4. (1)
  5. (1)

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis