Kategorijos
Informacija pirkėjui

Įžanginiai žaidimai: efektyviausi sekso žaislai

Daugelį moterų labiau jaudina mintis apie įžanginį žaidimą nei apie patį seksą, todėl yra itin svarbu išsirinkti efektyviausius sekso žaislus, kurie padės Jūsų antrajai pusei pajusti aistrą ir nusiteikti seksui.

Visų intymių žaidimų pabaiga būna vienoda – karštas, energingas ir jausmingas seksas. Vis dėlto, labiausiai intriguojanti sekso dalis yra erotiška preliudija, kuomet erziname, jaudiname ir sukeliame aistrą savo antrajai pusei. Žinoma, moterims ir vyrams ši įžanga yra skirtingai suprantama, tačiau tai būtina sekso dalis norint, jog abu partneriai pasiektų malonumo viršūnę.

Ne paslaptis, jog moterims pasiekti orgazmą yra ne taip lengva ir dažnai užtrunka ilgiau nei vyrams. Moterims įžanginiai žaidimai yra labai svarbi dalis, kurios praleisti negalima – jie paruošia moterį tiek emociškai, tiek fiziškai. Remiantis australų mokslininko Ian Kerner tyrimo „She Comes First: The Thinking Man’s Guide to Pleasuring a Woman“ (liet. „Svarbiausia Ji: gidas mąstantiems vyrams, kaip pamaloninti moterį“) duomenimis, daugumą moterų labiau užveda mintys apie įžanginius žaidimus nei apie patį seksą.

Poros dar viduramžiais žinojo, kas yra įžanginiai žaidimai. Išsaugotas katalikų bažnyčios traktatas „De secretis mulierum“ (liet. „Moters paslaptys“) išsamiai aprašo įžanginių žaidimų svarbą. Jame rašoma, kad reikia glamonėti „apatines moters kūno vietas“ tam, jog moters kūno temperatūra pakiltų iki reikiamos. Kuomet moteris „pradeda neaiškiai murmėti“, tai signalas vyrui žengti kitą žingsnį.

Tam, kad Jūsų aistringi įžanginiai žaidimai būtų malonūs abiems pusėms, rekomenduojame efektyviausius sekso žaislus Jūsų įžanginiams žaidimams.

Vibruojantis ir stimuliuojantis antpirštis

Antpirščiai – tai sekso žaislai, kurie yra užmaunami ant piršto(-ų). Šie žaisliukai puikiai dera su petingu (kūno erogeninių zonų stimuliacija pirštais), kurį praktikuoja labai daug porų visame pasaulyje, o ypatingai jis buvo populiarus XX amžiaus viduryje, kuomet poros susilaikydavo nuo sekso iki vestuvių. Petingas yra puikus įžanginis žaidimas, kadangi jo metu nėra tiesioginio lytinio kontakto, o jautriausios zonos yra efektyviai stimuliuojamos ir suteikia didelį malonumą. Be to, petingas puikiai paruošia moters kūną sueičiai, kadangi jo metu moters vagina išskiria natūralią drėgmę, o tai užtikrina lengvą ir malonų penio įsiskverbimą.

Antpirščiai yra dviejų rūšių – tai stimuliuojantys ir vibruojantys. Stimuliuojantys, minkšti, iš gumos pagaminti antpirščiai yra padengti iškilia tekstūra – taškeliais, gumbeliais, ruoželiais – kuri suteikia intensyvią stimuliaciją, nesvarbu, kokios erogeninės zonos yra masažuojamos. Tuo tarpu minkšti, guminiai vibruojantys antpirščiai turi vibruojančią kulką, kuri priverčia vibruoti visą antpirštį, todėl stimuliacija būna dar intensyvesnė ir nereikalauja daug asmeninių pastangų. Vos pridėjus antpirštį prie spenelių, klitorio, įskverbus jį į vaginą ar įrėmus į G tašką, vibracijos atliks savo darbą nepriekaištingai, o Jūsų antroji pusė aimanuos iš malonumo.

Keletas efektyvių petingo technikų, kurių metu naudodami antpirščius, išvesite savo partnerę iš proto:

  • Masažas. Jo metu koncentruokite savo dėmesį į klitorį – naudodami vidurinį ar mažąjį pirštą, švelniai, sukamaisiais judesiais masažuokite jos klitorį. Matydamas, jog ji tuo mėgaujasi, didinkite tempą. Jos kūno reakcijos Jus informuos, kokie turi būti Jūsų judesiai;
  • Įsiskverbimas. Paguldykite partnerę ant nugaros, praskleiskite jos kojas, ir lėtai įskverbkite vieną arba du pirštus į vaginą. Tada ištraukite, vėl įskverbkite, ir taip judėkite pirštais pirmyn – atgal;
  • Dvigubas masažas. Technika, kuri pareikalaus abiejų Jūsų rankų – vienos rankos pirštų galiukais masažuokite klitorį, o kitos rankos pirštą įskverbkite į vaginą. Tai neabejotinai apdovanos Jūsų antrąją pusę orgazmu;
  • G taško masažas. Atsukite savo rankos delną į viršų ir sulenkite kelis savo pirštus tarsi kablį. Įskverbkite tokioje pozicijoje sulenktus pirštus ir įsivaizduokite, jog bandote pasiekti jos bambą. Pradėkite lėtai ir didinkite tempą pamažu, kuomet partnerė labiau susijaudins.

Stimuliuojantys antpirščiai padės pasiekti geriausią efektą, jei juos naudosite su lubrikantu.

Nuotoliniai vibruojantys kiaušinėliai

Nuotolinis vibruojantis kiaušinėlis – tai itin pikantiškas sekso žaisliukas, kuris gali padovanoti labai daug jaudinančių pojūčių įžanginių žaidimų metu. Kadangi šie žaisliukai yra kompaktiški, nedidelio dydžio ir apvalių formų, jie gali būti naudojami įvairių erogeninių vietų stimuliavimui – speneliams, klitoriui ar bet kuriai kitai jautriai kūno vietai. Švelnūs paviršiai bei glotnus silikonas glostys odą ir jos nedirgins, todėl nejusite jokių nemalonių pojūčių. Didelis jų funkcijų, vibracijos programų ir intensyvumo lygių pasirinkimas prisitaikys prie individualių poreikių ir padės išsirinkti daugiausiai malonumo teikiantį tempą.

Visi nuotoliniai vibruojantys kiaušinėliai yra valdomi nuotoliniu pulteliu, todėl įžanginius žaidimus galėsite pradėti nebūtinai miegamajame... Ir nebūtinai savo pažįstamoje aplinkoje. Pasinerkite į erotišką nuotykį ir įžanginius žaidimus perkelkite bet kur, kur tik sugalvos Jūsų fantazija. Tokie įžanginiai žaidimai suteiks pikantiškumo prieskonį intymiems santykiams ir padės prasklaidyti rutiną. Ši maža Jūsų paslaptis dar labiau jaudins ir kaitins kraują. Tegul pultelio kontrolė lieka partnerio rankose.

Masažo aliejai

Tikriausiai universaliausias ir paprasčiausias būdas sukelti partnerės aistrą, nereikalaujantis didelių investicijų, yra masažas. Ir nereikia būti masažo meistru ar specialistu – kiekviena glamonė teiks neapsakomą malonumą, jei masažuosite mylimą žmogų. Masažui atlikti apstu įvairių priemonių: masažo aliejai, masažinės žvakės ir masažuokliai.

Masažas buvo ilgą laiką asocijuojamas su medicina, kuri gydė ne tik pavargusius raumenis. Vakarų medicina naudojo lytinių organų masažą, kuris sukeldavo orgazmą, kaip priemonę gydyti moteris nuo isterijos. Medicinos specialistai užtrukdavo ilgą laiką, kol išmokdavo šios technikos ir tai pareikalaudavo daug fizinių jėgų, todėl tai paskatino išrasti masažo prietaisus – vibratorius. Vibratoriai sutrumpino procedūros laiką nuo valandos iki kelių minučių.

Taip pat, masažas buvo naudojamas sekso terapijoje. Jos metu buvo stimuliuojamas erotinis susijaudinimas ir tobulinamas žmogaus gebėjimas pozityviai reaguoti į stimuliaciją. Kitais atvejais, sekso terapijos metu naudojami erotiniai masažai padėdavo vyrams dėl ankstyvos ejakuliacijos – vyrai buvo mokomi atpalaiduoti savo dubens raumenis ir taip prailginti susijaudinimą bei padidinti malonumą.

Masažas nuo senų laikų buvo skirtas sukelti susijaudinimui, todėl tai bus puikus įrankis įžanginiams žaidimams.

Erotiniai žaidimai ir jų rinkiniai

Jeigu esate išbandę daugumą minimų priemonių ir ieškote kažko naujo, tuomet siūlome itin linksmą, įdomią ir žaismingą priemonę įžanginiams žaidimams – tai erotiniai žaidimai ir jų rinkiniai poroms. Garsiausių pasaulio gamintojų erotinių žaidimų pasirinkimas itin platus: galite rinktis nuo paprastų kortų ar žaidimų kauliukais, iki žaidimų lentų su figūrėlėmis, ar erotinių rinkinių su sekso žaislais. Keletas įžangai tinkančių žaidimų, kurie garantuos nepamirštamą vakarą:

„Master&Slave“

Žaidime rasite visą komplektą BDSM žaidimams skirtų purpurinės spalvos erotiškų žaislų, kuriais galėsite supančioti, valdyti, plakti ir kitaip jaudinti savo antrąją pusę... Žaidimą taip pat sudaro 24 kortelės, kurios leis keistis vaidmenimis. Kortelėse esančios užduotys nulems, ar būsite nuolankusis, ar dominuojantis, ir nurodys, ar botagas slys Jūsų sėdmenimis, ar juo plaksite savo partnerį(-ę)...

„Fifty Days of Play“

Žaidimą sudaro 5 žaidimo lygiai, su kiekvienam lygiui skirtais slaptais vokais, kuriuose rasite intymius gestus, stimuliacijos scenarijus, nešvankius pasiūlymus ir erotines staigmenas. Kiekvienas vokas leis pasiekti ir peržengti susikaustymo ir padorumo ribas...

„Lovers Dice“

Žaidimą sudaro 2 kauliukai: rožinis kauliukas nurodo vietą, o mėlynas – veiksmą, kurį reikės atlikti su išridenta kūno vieta. Kauliukų ridenimas siūlo begalę intymių žaidimo galimybių, tad Jūsų įprastinis vakaras leis įžiebti išblėsusią aistrą iš naujo.

Visus erotinius žaidimus ir sekso žaislus rasite Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje.

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis