Kategorijos
Informacija pirkėjui

Erotinis masažas – efektyvios priemonės

Nereikia būti masažo meistru, jog suteiktumėte savo partneriui (-ei) nepamirštamą, atpalaiduojantį, ar jaudinantį masažą. Tam pasiekti šiandien – gausu būdų ir priemonių.

Masažai gali būti įvairūs – skirti atsipalaiduoti, nuimti stresą arba... sujaudinti ir nuteikti erotiškai nakčiai. Masažas gali būti kaip puikus įžanginis žaidimas prieš seksą, kuris kartu ir atpalaiduos, o palietus tinkamas vietas sujaudins ir įaudrins fantazijas.

Šiandien nereikia būti profesionaliu masažo meistru, jog galėtumėte savo partneriui (-ei) suteikti aukštos kokybės, jaudinantį erotinį masažą. Jūsų masažo įgūdžius ir idėjas lengvai padės išpildyti gausus masažui skirtų priemonių ir įrankių pasirinkimas.

Masažo aliejus

Masažo aliejus – svarbi erotinio masažo dalis, kadangi jis sužadina jautriausius receptorius ir leidžia lengvai slysti rankomis per jautriausias kūno vietas... Masažo aliejų pasirinkimas šiandien itin gausus. Galite rinktis iš aliejų su feromonais, šildančių, su kvapais ir bekvapių. Be to, masažo losjonai ir geliai taip pat puikus pasirinkimas, jei Jums nepatinka aliejaus paliekamas riebus paviršius ant odos, kuris kemša poras ir neleidžia odai kvėpuoti. Galiausiai, masažo geliai – lubrikantai tai puikus du viename rinkinys! Su juo galėsite ne tik masažuoti, tačiau vienu metu ir palaikyti reikalingą intymių vietų lubrikaciją...

Masažinės žvakės

Visi žino apie masažo aliejus, tačiau ar esate girdėję apie masažines žvakes? Šios žvakės suteiks ne tik malonų prisilietimą, tačiau ir padės sukurti romantišką atmosferą miegamajame, kadangi žvakių skleidžiami skirtingų kvapų aromatai maloniai glostys uoslės receptorius. Jų naudojimas – itin paprastas ir nesudėtingas. Tiesiog uždekite žvakę, palaukite kelias minutes ir įpilkite šlakelį aliejaus į savo delnus. Nesibaiminkite, aliejus nebus karštas – jis maloniai šildys delnus, kuriais galėsite atlikti erotišką, šiluma ir aromatu dvelkiantį masažą savo antrajai pusei. Jūsų miegamasis skendės ne tik malonių aromatų jūroje, tačiau ir blausioje žvakių šviesoje...

Masažuokliai

Ar nusibodo įprastas masažas rankomis? Norite stipresnių pojūčių ir galingesnių prisilietimų? Tuomet savo masažo komplektą papildykite galingu pagalbininku – masažuokliu! Masažuokliai turi galingas vibracijos programas ir skirtingus intensyvumo lygius, kurie tiek atpalaiduos įsitempusius raumenis, tiek suteiks neapsakomą malonumą, kuomet masažuosite jautriausius kūno taškus. Masažuokliai turi lanksčias galvutes, todėl jie lengvai randa kelią intymiausių vietelių link, o ergonomiškos rankenos užtikrina patogų ir komfortabilų jo naudojimą. Geriausia dalis – dauguma masažuoklių yra atsparūs vandeniui, todėl intymiais masažais galima mėgautis ne tik miegamajame, o ir vonios kambaryje, duše ar baseine.

Nuru masažas

Nuru masažas tinkamas tiems, kurie nori išbandyti visiškai kitokio tipo masažą. Nuo įprasto masažo, šis skiriasi tuo, jog antrąją pusę reikia masažuoti ne rankomis, o visu savo kūnu, todėl abu turite būti visiškai nuogi. Specialaus Nuru masažo gelio dėka Jūsų kūnai taps itin slidūs, todėl masažą bus labai paprasta atlikti – atsigulkite ant partnerio nugaros ir pradėkite į jį trintis. Vėliau apsikeiskite vietomis ir tegul partneris trinasi į Jus. Unikali patirtis ir nauji pojūčiai garantuoti!

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis