Tarnybinis romanas – visi UŽ ir PRIEŠ

Tarnybinis romanas – visi UŽ ir PRIEŠ Tarnybinis romanas – visi UŽ ir PRIEŠ

Tarnybiniai romanai filmuose dažnai atrodo jaudinantys bei apipinti nuotykių ir aistros šydu. Vis dėlto, visuomenė į su darbu susijusius intymius žaidimus žiūri labai skeptiškai, o kartais net neigiamai.

Vieni didžiausių Amerikos čiužinių gamintojų „Sleep Cupid” apklausė 3000 moterų ir sužinojo, jog net 83,9% bent kartą svajojo apie tarnybinį romaną su savo bendradarbiu. Dar įdomesnis faktas – net 71,3% iš tų pačių apklaustų moterų svajojo apie seksą su savo bosu! Vieninteliai dalykai, stabdantys moteris nuo romano užmezgimo buvo jau esami santykiai, aukšta užimama pozicija, viešas visuomenės pažeminimas, įstatymų draudimai ir kitos teisinės pasekmės.

Tuo tarpu viena didžiausių amerikiečių įdarbinimo įmonių „Vault.com“ savo atliktoje apklausoje išsiaiškino, jog, pavyzdžiui, amerikiečiai vyrai yra šiek tiek mažiau linkę pasinerti į tarnybinį romaną negu moterys. Kita vertus, abi pusės paklaustos, ar norėtų romaną užmegzti dar kartą, aktyvesnė buvo vyriškoji – net 70% vyrų atsakė, jog sutiktų padaryti tai vėl. Ta pati apklausa parodė, kuriose pramonės srityse darbo romanai užmezgami dažniausiai. Tai buvo draudimo įmonės (72%), švietimo sritis (70%), finansai ir bankininkystė (60%), valstybinis sektorius (60%), gamybos sektorius (59%), technologijų sritis (56%) ir energetikos sektorius (55%). Mažiausiai tarnybinių romanų nutinka teisės ir apskaitos darbo vietose (49%).

Kuomet toks didelis procentas moterų ir vyrų fantazuoja apie seksą su savo darbo aplinkoje dirbančiais kolegomis, kodėl visuomenėje egzistuoja toks neigiamas požiūris į tarnybinį romaną? Vieningo atsakymo į šį klausimą nėra, nes visuomenė susiskaldžiusi į dvi stovyklas. Vieniems toks nuotykis atrodo visiškai suprantamas ir priimtinas, kiti tuo tarpu smerkia ir teigia, jog toks romanas sukelia daug problemų tiek darbuotojams, tiek ir jų darbdaviams.

Žemiau pateikiame visus UŽ ir PRIEŠ argumentus, kodėl verta arba neverta užmegzti tarnybinį romaną. Telieka apsispręsti patiems, ar norite pasinerti į šį nuotykį?

Tarnybinis romanas – UŽ

Tiesa ta, jog žmonės dažnai praleidžia daugiau laiko darbe nei namuose, todėl tarnybinis romanas atrodo itin viliojančiai ir patraukliai. Jis gali paįvairinti rutina tapusią darbo aplinką ir darbą paversti... pasimatymu. Juk ofise kartu dirbančius žmones matome kiekvieną dieną, su jais daug bendraujame, praleidžiame nemažai laiko ir turime bendrų pomėgių bei pokalbio temų – visa tai padeda pažinti žmogaus asmenybę, humoro jausmą, o šie bruožai gali lengvai sukurti cheminę reakciją ir net daugiau.

Taip pat, kartu dirbantys žmonės supranta vienas kito darbo kasdienybę, mato sunkumus, su kuriais tenka susidurti, o visa tai suartina ir sukelia natūralų potraukį. Be to, kuomet susitikinėjate su kolegomis iš darbo, galite jaustis ramūs, nes juos artimai ir gerai pažįstate. Galiausiai, santykiai su bendradarbiu gali tapti labai linksmu nuotykiu, nes darbe galite slapta siųsti vienas kitam raštelius ir prie kolegų apsimesti, jog nesate santykiuose. Juk visa tai skamba kaip linksmas ir intymus žaidimas!

Tarnybinis romanas – PRIEŠ

Didžiausias tarnybinio romano minusas yra toks, kad nepavykusių santykių atveju su kolega turėsite matytis kiekviena dieną. Ši situacija bus ypatingai nemaloni, nepatogi ir sunki tam, kuris šių santykių užbaigti nenorėjo. Natūralu, kad šie jausmai mažina darbo efektyvumą, sukelia apatiją, sukuria priešišką darbo aplinką ar net gi gali iššaukti dramos scenas darbo vietoje.
Be to, darbo vietoje užgimę santykiai anksčiau ar vėliau taps Jūsų kolegų apkalbų objektu, todėl Jūsų meilės gyvenimas niekada nebus tik Jūsų reikalas – nuolat būsite po savo darbo kolektyvo padidinamuoju stiklu. Santykiams augti reikia erdvės, kurios Jūs negalėsite gauti per nuolatinį kolegų tiriamąjį žvilgsnį. Galiausiai, darbdaviams dažniausiai nepatinka darbo romanai, kadangi tai gali gerokai sumažinti darbo našumą. Norėdami praleisti daugiau laiko kartu, ilgiau pietausite ar ieškosite kitų būdų, kaip nepastebimai dingti porai minučių ir pabūti tik dviese. Šis Jūsų elgesys kolegoms gali pasirodyti kaip bandymas išsisukti nuo darbo, todėl santykiai su kolektyvu gali pašlyti.

Žymiausi tarnybiniai romanai

Jenna Fischer ir John Krasinski

Vienas žymiausių Amerikoje TV serialų „The Office“ (liet. „Biuras“) suvedė du pagrindinius jo personažus, Jim Halpert ir Pam Beasley. Serialo fanai dievino komedijoje vaizduojamą porą, tačiau Pam Beasley personažą vaidinančios Jenna Fischer sužadėtuvės neleido pagalvoti, jog aktoriai jaučia vienas kitam daugiau nei tik profesinį draugiškumą. Vis dėlto, po vieno epizodo, kuriame personažai pasibučiavo, Jenna Fischer sužadėtuvės buvo iškart nutrauktos ir kitame serialo sezone aktoriai iš tikrųjų pradėjo susitikinėti. Neilgai trukus, jie susituokė ir dabar augina du vaikus.

Barack ir Michelle Obama

Pirmą kartą buvęs JAV prezidentas Obama ir jo žmona Michelle susitiko vienoje advokatų kontoroje Čikagoje. Pasirodo, jog Barack buvo vasaros praktikantas, kuriam užduotis skyrė pati Michelle. Obama įsimylėjo Michelle iš pirmo žvilgsnio, o Michelle sutiko susitikinėti tik po kurio laiko. Po trijų metų jie susižadėjo, o kitais metais tapo vyru ir žmona.

Bill ir Melinda Gates

„Microsoft“ įkūrėjas Bill Gates sutiko savo dabartinę žmoną vienoje spaudos konferencijoje Niujorke. Sutikęs jauną 22 metų merginą, Gates iškart ją pakvietė į pasimatymą, tačiau mergina manė, jog susitikinėti su kompanijos vyriausiuoju direktoriumi nebuvo pati geriausia idėja. Vis dėlto, jiedu pajuto stiprius jausmus vienas kitam ir pradėjo susitikinėti. Po šešis metus trukusio sužadėtinių statuso, pora susituokė.

Brad Pitt ir Angelina Jolie

Holivudo aktoriai tapo draugais, kuomet nusifilmavo 2004 metais išleistame filme „Mr. And Mrs. Smith“ (liet. „Ponias ir Ponia Smitai“). Nors žmonės po šio filmo pradėjo įtarinėti apie užsimezgusį romaną tarp garsių aktorių, tuo metu apkalbas numalšino faktas, jog Brad Pitt buvo susituokęs su kita garsia aktore Jennifer Aniston. Vis dėlto, po šešių mėnesių pora paskelbė apie savo skyrybas, o 2005 metų balandį Brad ir Angelina buvo užfiksuoti paparacių Kenijoje. Po metų pora susilaukė pirmojo savo vaiko.

Sekantis Korsetai: nuo kūno suvaržymo iki seksualumo išraiškos šiandien
Ankstesnis Erotinis masažas – efektyvios priemonės
Esanti informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų, bei naudojami slapukai.
Spausdami „Taip, sutinku“ patvirtinkite, kad esate pilnametis asmuo ir sutinkate su slapukų naudojimu.
Jūs galite pasirinkti kuriuos slapukų tipus leidžiate slapukų nustatymuose. Daugiau apie slapukų naudojimą sužinokite mūsų privatumo politikoje.

Prekė įdėta į krepšelį

Pirkinių krepšelis

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis