Kategorijos
Informacija pirkėjui

Korsetai: nuo kūno suvaržymo iki seksualumo išraiškos šiandien

Korseto samprata šiandien ir kokia ji buvo prieš kelis dešimtmečius šiek tiek skiriasi. Vis dėlto, galima sutarti vieną – ir anksčiau, ir dabar korsetai yra ir buvo moters seksualumo simbolis.

Ne paslaptis, jog anksčiau korsetai buvo privalomos aprangos detalės kilmingų moterų garderobe ir buvo skirti kūnui suvaržyti. Korsetas padailindavo kūno formas, pabrėždavo siaurą liemenį ir putlią krūtinę, taip pat su juo moterys jautėsi seksualesnės, patrauklesnės ir labiau geidžiamos. Be to, jo dėka viršutiniai drabužiai elegantiškiau ir dailiau krisdavo ir apglėbdavo kūno išlinkimus. Vis dėlto, istorijoje pabrėžiama, jog korsetai turėjo ir neigiamų pusių – anksčiau moterys siekdamos liemens siaurumo, korsetą suverždavo taip, jog neretai pažeisdavo savo vidinius organus.

Šiandien korsetas dažniausiai dėvimas ypatingomis progomis ir visiškai nebesiejamas su žiauriu savęs žalojimu vardan lieknesnės talijos. Korsetas – seksuali apranga, kuria moterys pasipuošia norėdama nustebinti, sujaudinti ir priversti jos geisti... Patirtis rodo, jog joms tai puikiai sekasi! Šiandien ši aprangos detalė pabrėžia, padailina, tačiau neiškraipo natūralių moters kūno apvalumų ir linijų. Tai sveiko ir gražaus kūno skraistė, kuri paįvairina kasdienį įvaizdį.

Taigi, iš kokių korsetų galime rinktis šiandien?

Seksualūs korsetai prekyboje

Šiandien prekyboje korsetų pasirinkimas – labai platus! Korsetas susideda iš viršutinės, dažniausiai pilvuką dengiančios dalies, kelnaičių ir dirželių prisegti ilgoms, gundančioms ir seksualioms prisegamoms kojinėms. Viršutinė dalis yra pagrindinis korseto akcentas, kuris suteikia didžiąją dalį bendro vaizdo. Ši dalis gali būti perregima, puošta įvairių raštų nėriniais, ornamentais, atlasiniais kaspinėliais ir seksualiomis atviromis zonomis. Nugaroje korsetai dažnai būna suvarstomi arba turi gilias iškirptes, kurios subtiliai prabrėžia nugarą. Korseto kaušeliai gali būti kieti, turėti lankelius ar specialius įsiuvus krūtinei pakelti, arba gali tik pridengti.

Prisegamos kojinės

Kiekvienas korsetas turi dirželį, kuris skirtas kojinėms prisegti. Tikriausiai nereikia sakyti, jog ilgos prisegamos kojinės apglaubiančios šlaunis – itin pikantiškas vaizdas mylimojo akiai. Kojinių, kaip ir korsetų, pasirinkimas labai didelis. Galite rinktis iš tinklelio ar perregimos medžiagos pasiūtų kojinių. Visos jos puoštos skirtingomis nėrinių juostomis šlaunų srityje, o kai kurios turi per visą kojinę gundančiai besiraitančius ornamentus.

Keli patarimai, kaip išsirinkti korsetą sau:

  • Jei turite nedidelę krūtinę. Nedidelės krūtinės savininkėms rekomenduojame rinktis drabužėlius be lankelių krūtinei, jog atrodytų seksualiai ir natūraliai. Siūlome rinktis iš Passion ir Casmir kolekcijoje esančių korsetų, kadangi jų dydžiai šiek tiek mažinti, todėl tobulai aptemps ir gražiai įrėmins Jūsų krūtinę. Rinkitės iš tokių gundančių korsetų kaip Dallas, Gracia ar Gill, džiaukitės savo seksualiu įvaizdžiu ir nustebinkite antrąją pusę.
  • Jei turite didelę krūtinę. Didelės krūtinės savininkėms siūlome rinktis bodį su lankeliais. Kadangi didelė krūtinė sveria šiek tiek daugiau, lankeliai padės palaikyti gražią jos formą, palaikys tinkamą jos aukštį ir atrodys estetiškai bei elegantiškai. Obsessive kolekcijoje rasite elegantiškus ir seksualiai krūtinę pabrėžiančius Show It Off, Lacy ar Slevika.
  • Apvaliai figūrai. Pilnesnės figūros savininkėms siūlome rinktis korsetus, kurie yra šiek tiek ilgesni, siekia sėdmenis ir yra uždaresni. Tokia seksuali apranga paslėps didžiausius Jūsų figūros trūkumus ir pabrėš visus privalumus. Siūlome Jums Obsessive kolekcijos Roseberry ir Lacy.. Šie korsetai gan uždari ir ilgi, todėl užtikrintai suteiks pasitikėjimo savimi. Taip pat rekomenduojame klasikinio stiliaus, tvirtus, figūrą prilaikančius ir įrėminančius korsetus kaip Amarone.
  • Be dirželių. Dauguma korsetų turi dirželius kojinėms, tačiau yra tokių, kurie neturi ir susideda iš atskiros viršutinės dalies bei kelnaičių, pavyzdžiui, Obsessive linijos Melidia. Šio tipo drabužį siūlome toms, kurios nori parodyti savo pilvuką ir liekną taliją arba toms, kurios nenori su korsetu dėvėti prisegamų kojinių.
  • Patogumas. Nesvarbu, kokia Jūsų figūra – visada rinkitės korsetą, kurį Jums patogu ir drąsu dėvėti, nes tada atrodysite seksualiausiai ir erotiškiausiai. Juk pasitikėjimas savimi yra pagrindinis moters ginklas! Jei korsetą perkate pirmąjį kartą, galite rinktis iš labiau krūtinę pridengiančių ir nepermatomų audinių. Na, o jei esate drąsi ir norite parodyti viską, ką turite – rinkitės atviriausius ir mažiausiai pridengiančius variantus. Nebijančioms atvirumo, rinkitės atveriančius krūtinę ar kitas intymiąsias zonas korsetus. Galime pasiūlyti tokių erotiškų ir gundančių variantų kaip Creda, Tyrone, Oriens ar Cutie.

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis