Kategorijos
Informacija pirkėjui

Chalatų įvairovė: kokius reikėtų turėti kiekvienai moteriai?

Nuo to, kur dėvėsite chalatą, priklauso ir kokios medžiagos ar dizaino jis turėtų būti. Gausiame asortimente nesunkiai išsirinksite labiausiai sau tinkantį, nesvarbu, ar jo reikia kasdieniam nešiojimui, ar juo norite suintriguoti ir sujaudinti savo antrąją pusę. Kita vertus, toks gausus asortimentas gali ir suklaidinti, todėl patarimai, kaip išsirinkti tinkamiausią chalatą gali labai pagelbėti.

Šiuolaikinio chalato istorija siekia keletą šimtmečių atgal, kuomet šilkiniai ir dailiai išsiuvinėti apdarai Kinijoje simbolizavo dinastijų turtus, klestėjimą ir kilmingumą bei demonstravo žmonių vietą visuomenėje. Kiek vėliau, turtinga Japonijos tekstilės industrija išpopuliarino tradicinius Kimono, kurie tapo įkvėpimu šiandieniniams apdarams ir chalatams visame pasaulyje.

Šiandien galime rinktis iš itin didelio chalatų asortimento – nuo šiltų, jaukių, minkštų ir ilgų chalatų iki šilkinių ir seksualių. Dėl savo gausos, įvairūs chalatai moterims šiandien gali prisitaikyti įvairiose situacijose: nesunkiai sau chalatą išsirinksite tiek kasdieniam nešiojimui, tiek intriguojantiems intymiems vakarams su savo partneriu.

Kasdieniai chalatai

Praktiški, kasdieniai chalatai moterims įprastai yra pasiūti iš medžiagos, kuri švelniai priglunda prie kūno ir maloniai glosto odą bei yra maloni dėvėti. Lengva viskozė, medvilnė ir elastanas apgaubia bei lengvai, neįpareigojančiai krenta ant kūno ir jo neaptempia. Įprastai kasdieniai chalatai siekia kelių ilgį ir turi pakankamai uždarą dekoltė sritį, todėl užtikrina patogų ir komfortišką dėvėjimą. Kuomet renkatės chalatą kasdienai, atkreipkite dėmesį į jo praktiškąją pusę – ar su juo bus patogu vaikščioti, ar jis tinkamas namų aplinkai.

Kasdienai skirti chalatai gali būti dekoruoti elegantiškais nėriniais bei įvairiais raštais, kurie sukuria prabangų įvaizdį. Šaltesniam sezonui rinkitės minkštą ir šiltą chalatą, o tuo tarpu šiltajam sezonui yra daugybė lengvų ir plonų kasdienių chalatų. Kasdieninių chalatų asortimente gausu įvairių spalvų – galite rasti tiek tradiciškos juodos ir baltos spalvos, tiek ryškių rožinių, mėlynų ir žalių spalvų.

Seksualūs chalatai

Ne paslaptis, kad vienas efektyviausių būdų paįvairinti miegamojo žaidimus ir intymųjį gyvenimą yra seksuali apranga. Seksualūs chalatai dažniausiai būna perregimi, pagaminti iš plonų, lengvų, satininių medžiagų, kurios dailiai krenta ant kūno ir įrėmina visus linkius. Taip pat galite rasti chalatų pagamintų tik iš nėrinių, pro kuriuos atsiskleidžia visos pikantiškiausios kūno vietos. Seksualūs chalatai moterims dažnai pagaminti taip, kad pabrėžtų krūtinę, klubus, kojas ir užpakaliuką. Seksualių chalatų ilgis yra gerokai virš kelių, o dekoltė sritis yra itin atvira – vis tai skirta kaitinti partnerio kūną ir mintis miegamajame.

Kaip išsirinkti seksualų chalatą?

  • Rinkitės tokią medžiagą, kurią liesti būtų taip pat malonu, kaip švelnią Jūsų odą. Čia geriausiai tiks šilkiniai, satininiai ir slidūs audiniai, kuriais galės lengvai slysti Jūsų partnerio pirštai;
  • Jei turite daug seksualių apatinių komplektų ar naktinukų, pasistenkite suderinti seksualaus chalato dizainą, spalvą ir modelį prie jau Jūsų turimos seksualios aprangos;
  • Jei neturite apatinių ar naktinukų, prie kurių galėtumėte derinti chalatą, tuomet rinkitės iš gamintojų siūlomų chalato ir naktinukų komplektų;
  • Jei norite parodyti daugiau nuogo kūno ir įkaitinti partnerio fantazijas – rinkitės trumpus, atvirus modelius, kurie vos dengia krūtinę ir užpakaliuką;

Prieš renkantis dydį, visuomet atkreipkite dėmesį į gamintojo nurodytą dydžių lentelę. Nors chalatas gali pasirodyti kaip universalus drabužėlis, vis dėlto seksualiausiai ant Jūsų kūno atrodys tinkamo dydžio chalatas.

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis