Kategorijos
Informacija pirkėjui

4 intriguojantys faktai apie kūno kojines

Rytų Europos fenomenas – kūno kojinės – žinomos kaip seksuali apranga moterims, norinčioms nustebinti vyrus miegamajame. Ar žinojote, kaip jos atsirado ir iš kur?

Kadangi šiandien kūno kojinių gamintojų yra daugiau nei bet kada anksčiau, atsiranda vis drąsesnių, atviresnių ir pikantiškesnių modelių. Seksualus ir aptempiantis drabužėlis gaminamas iš įvairiausių medžiagų – tinklelio, nėrinių, perregimų, itin plonų ir raštuotų audinių. Kartu su medžiagų kombinacijomis, atsirado ir įvairesni dizainai – kūno kojinės su ilgomis rankovėmis, be rankovių, atvirais šonais, su atviromis intymiosiomis zonomis priekyje ir nugaroje.

Šios skirtingų medžiagų ir modelių kombinacijos sukūrė seksualų drabužį, kuris yra labai jausmingas ir geidulingas bei įkvepia pasitikėjimą daugeliui moterų. Žinoma, partneris taip pat nelieka nuošalyje – toks erotiškas vaizdas giliai sujaudina ir pamalonina.

Atrodo, jog šiandien apie kūno kojines jau viskas žinoma – tai vientisas, vienos dalies aptemptas drabužis, kuriuo galima aptempti kūną žaidžiant erotiškus miegamojo žaidimus. Vis dėlto, apie tai, kaip šis seksualus drabužėlis atsirado, žino nedaugelis.

Pateikiame 4 įdomius faktus apie pikantišką drabužėlį, kurio istorija gali jus nustebinti.

Pirmoji kūno kojinė

Kalbėdami apie kūno kojines, negalime nurodyti konkretaus asmens ar gamintojo, kuris sugalvojo kojine aptempti visą moters kūną. Kai kurie šaltiniai teigia, jog po įprastais šokių kostiumais kūno kojines pirmosios pradėjo dėvėti pilvo ir kitokių egzotiškų šokių šokėjos.

Užfiksuota, jog pirmą kartą kūno kojinė viešumoje pasirodė 1861 metais, kuomet tuo metu žymi amerikiečių aktorė Adah Isaacs Menken jas dėvėdama atliko vaidmenį operos spektaklyje „Mazeppa“. Šiame spektaklyje aktorė turėjo suvaidinti nuogo, pririšto prie arklio vyro vaidmenį, kurio kuklumą simbolizavo perregima kūno kojinė. Tai sukėlė didelį šoką teatro kritikams, kuriems kūno kojinė pasirodė per daug atvira teatro scenai, tačiau ji sėkmingai gyvavo ir toliau buvo naudojama teatre vaizduojant nuogą kūną. Po maždaug šimtmečio, 1965 metais šį seksualų drabužį jau buvo galima rasti daugelyje vietinių parduotuvių.

Nors kūno kojinės istorija prasidėjo teatro scenoje, daugelis mano, jog šį seksualų drabužį sukūrė apatinio trikotažo gamintojai, o jo idėja gimė iš vis populiarėjančių katės kostiumų ir akrobatų dėvimų aptemptų kūno kostiumų.

Kūno kojinė pop scenoje

Vienas įsimintiniausių pop scenos pasirodymų, kurio metu vakaro žvaigždė pasipuošė perregima ir blizgančia kūno kojine įvyko 2000 metais per VMA apdovanojimų ceremoniją. Tą vakarą skandalinga dainininkė Britney Spears visus nustebino savo atvirumu ir nuogumu. Atlikėja parodė visus kūno apvalumus, o jos krūtinę ir intymiąją zoną dengė tik blizgučiai. Taip kūno kojinė užkariavo pop sceną – kūno kojinėmis puošėsi tokios pop žvaigždės kaip Lady Gaga, Jennifer Lopez, Katy Perry, Pink ir net legendinė dainininkė Cher. Praėjus daugiau nei dviem dešimtmečiams, kūno kojinės vis dar populiarios tarp žymiausių pasaulio atlikėjų.

Kūno kojinių evoliucija

Iš pradžių, kūno kojinės buvo dėvimos su sijonais kaip viršutinis drabužis, o dabar jis neabejotinai sietinas su seksualia apranga. Nepaisant kūno kojinės istorijos, faktas vienas – šiandien šis seksualus drabužėlis siejamas ne su teatro, tačiau su miegamojo ir intymių žaidimų scenomis.

Anksčiau kūno kojinės neturėjo atvirų intymiųjų zonų ir buvo panašios į moteriškas tampres, todėl daugeliu atveju jas reikėdavo pilnai nusimauti, o tai buvo itin nepatogu. Šiandien beveik visos kūno kojinės turi atviras intymiąsias zonas, todėl jos yra itin praktiškos ir pritaikytos patogiems miegamojo žaidimams.

Tiks bet kokio tipo figūrai

Kūno kojinės yra ypatinga seksuali apranga, kadangi dėl jų modelių įvairovės ir medžiagos tamprumo, jos gali prisitaikyti prie bet kokio tipo figūros! Nesvarbu, ar nešiojate S ar XL dydį, ar turite plačius klubus, ar didelę krūtinę, bet kuriuo atveju kūno kojinė seksualiai aptemps Jūsų kūną – svarbiausia išsirinkti sau tinkantį dizainą bei modelį. Figūrą vizualiai formuoti ir didžiausius privalumus akcentuoti padeda šios seksualios aprangos raštai, atviros zonos strategiškose vietose bei nėriniai.

Pavyzdžiui, uždaros kūno kojinės, kurių raštai išryškina krūtinę, liemenį, pečius ir užpakaliuką tiks apvalesnių formų savininkėms, norinčioms pabrėžti privalumus ir paslėpti trūkumus. Smulkesnio sudėjimo moterims siūlomos atviresnio modelio kūno kojinės. Toks kūno kojinių modelis sukurtas taip, kad išryškintų nepridengtas šlaunis, atidengtų seksualius liemens linkius ir krūtinę. Nesvarbu, pasirinksite perregimą vientisą ar iš tinklelio pasiūtą kūno kojinę, visos jos tiks bet kokio dydžio figūrai.

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis