Kategorijos
Informacija pirkėjui

Vaginaliniai kamuoliukai ir lytinė moters sveikata: kuo tai susiję?

Vaginaliniai kamuoliukai yra skirti ne tik didesniam malonumui sekso metu pasiekti, kaip gali pasirodyti iš pradžių. Šie kamuoliukai turi ilgą istorija ir jų dėka galima atlikinėti įvairius pratimus, kurie sustiprina vidinius dubens bei vaginos raumenis, o pastarieji yra itin svarbūs bendrai moters sveikatai.

Nors per tūkstantmečius metų vaginalinių kamuoliukų dizainas keitėsi, o jų modeliai tobulėjo, vis dėlto jų paskirtis išliko tokia pati – sustiprinti vidinius dubens ir vaginos raumenis tam, jog seksas suteiktų dar daugiau malonumo abiem partneriams. Visgi, visų svarbiausia yra tai, jog jie tapo intymios moters sveikatos garantas.

Vaginalinių kamuoliukų istorija

Vaginalinių kamuoliukų istorija prasidėjo dar prieš tūkstančius metų ir pirmą kartą buvo užfiksuota Azijoje, Japonijoje. Kamuoliukai buvo populiarūs tarp geišų ir kurtizanių, kurios kamuoliukais treniruodavosi tam, kad sekso metu suteiktų didesnį malonumą vyrams. Kitos moterys naudodavo juos kasdieniniame gyvenime – kamuoliukai padėdavo sukelti jų lytinį susijaudinimą prieš sugrįžtant vyrui. Tuo metu vaginaliniai kamuoliukai buvo dengti metalu ir sujungti plona grandine, o šilko siūlas padėdavo patogiai juos ištraukti. Kadangi žmonės tuo metu gyvsidabrio nelaikė žalingu sveikatai, jie pripildydavo kamuoliukus gyvsidabriu, kuris stimuliuodavo vaginą kiekvieno judesio metu.

Šiandien vaginalinių kamuoliukų pasirinkimas yra itin didelis ir, atvirkščiai nei anksčiau, jie skirti moterų malonumui. Prekyboje galima rasti kamuoliukų  iš nerūdijančio plieno, metalo, latekso, silikono ar stiklo. Be to, vietoj gyvsidabrio, dabar vaginalinių kamuoliukų viduje galima rasti mažesnius kamuoliukus, kurie judėjimo metu masažuoja ir kitaip stimuliuoja vaginą ir taip sukelia jaudinančius pojūčius. Taip pat, šie sekso žaislai skiriasi savo svoriu, kuris leidžia pratimus atlikti tiek dar niekad jų nebandžiusioms moterims, tiek treniruotis jau pažengusioms.

Nauda sveikatai

1952 metais gydytojas Arnoldas Kėgelis, besidomėdamas šlapimo nelaikančių žmonių problemomis, sukūrė pratimus, kurie šiandien yra vadinami Kėgelio pratimais. Nors pirminė pratimų paskirtis buvo šlapimo nelaikymo gydymas, vėliau Kėgelio pratimai buvo pritaikyti daug plačiau – jie yra itin naudingi bendrai moters vaginos ir vidinių dubens raumenų sveikatai palaikyti. Vaginalinių kamuoliukų dėka Kėgelio pratimai tampa dar efektyvesni, o rezultatai pasiekiami itin greitai.

Kėgelio pratimai rekomenduojami moterims, kurios planuoja pastoti, nes jie sutvirtina dubens raumenis. Tvirti dubens raumenys padeda išnešioti kūdikį, ypatingai paskutiniais nėštumo mėnesiais, o po gimdymo, jų dėka, raumenys greičiau susitraukia ir sugrįžtą į pradinę būklę. Taip pat išsiaiškinta, jog Kėgelio pratimai padeda išvengti vidinių moters lyties organų nusileidimo (prolapso). Nesvarbu, ar vaginos raumenys nebėra tokie stiprūs kaip prieš gimdymą, dėl viršsvorio ar amžiaus – pratimai nesunkiai padės juos sustiprinti.

Vaginaliniai kamuoliukai sekso metu

Geriausiai kamuoliukai yra žinomi dėl savo savybių padidinti sekso metu jaučiamą malonumą abiem partneriams. Atlikinėdama pratimus – įtempdama ir vėl atpalaiduodama vidinius dubens  raumenis – su vaginaliniais kamuoliukais ir taip sustiprindama vaginos raumenis, sekso metu sugebėsite įtempti vaginos sieneles ir taip dovanosite daugkartinius orgazmus sau ir kvapą gniaužiantį malonumą partneriui.

Pratimai taip pat padidina kraujo cirkuliaciją vaginoje, todėl ji tampa itin jautri, o jūs jaučiate didelį susijaudinimą. 1952 metais gydytojas Kėgelis savo viešame pranešime paskelbė, jog moterys, kurios atlikinėjo Kėgelio pratimus, orgazmą pasiekdavo lengviau, dažniau ir greičiau, o jų intensyvumas buvo žymiai didesnis nei prieš tai.

Kaip naudoti vaginalinius kamuoliukus?

  1. Prieš naudojant kamuoliukus, patepkite lytinius organus arba kamuoliukus lytinius lubrikantu tam, kad jie lengviau įslystų. Švelniai stumkite vaginalinius kamuoliukus vieną po kito į savo vaginą tarsi kištumėte tamponą. Nepamirškite atsipalaiduoti, o jei darote tai pirmą kartą, galite pamėginti kamuoliukus kišti atsigulusi, šiek tiek praskėtusi kojas.Įtempkite vidinius dubens raumenis ir tik tada bandykite atsistoti.
  2. Jeigu naudojate vaginalinius kamuoliukus su virvele, nepamirškite jos palikti išorėje. Kuomet kamuoliukai bus Jūsų viduje, neturėtumėte jausti diskomforto.
  3. Pratimas labai paprastas – įtempkite ir atpalaiduokite vidinius savo dubens raumenis ir vis kartokite šį veiksmą. Jį galite atlikti gulėdama arba vaikščiodama. Pradėkite nuo 15 minučių trukmės užsiėmimo ir kaskart jį ilginkite arba atlikite pratimą kelis kartus per dieną. Kai priprasite, galite kamuoliukus nešioti visą dieną: kuo ilgiau juos nešiosite, tuo stipresni taps jūsų dubens raumenys.
  4. Norėdama ištraukti kamuoliukus, švelniai patraukite virvelę. Jei kamuoliukai virvelės neturi, stovėdama atpalaiduokite dubens raumenis arba lengvai juos stumkite.
  5. Galiausiai, nepamirškite higienos! Vaginalinius kamuoliukus nuvalykite sekso žaislų valikliu arba nuplaukite šiltu vandeniu ir muilu.

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis