Sekso žaislas – gera dovana vyrui?

Sekso žaislas – gera dovana vyrui? Sekso žaislas – gera dovana vyrui?

Tai kur kas daugiau nei gera dovana! Ir nors apie sekso žaislus vyrams tikrai nekalbama tiek daug ir išsamiai, kaip, pavyzdžiui, apie moterims skirtus vibratorius, dildo ir panašiai, tačiau tiesa ta, kad vyrai ne ką mažiau mėgsta seksualiniam malonumui skirtus žaisliukus.  Tokia dovana – ilgalaikė investicija į vyro seksualinio gyvenimo kokybę, sveikatą, o drauge ir į moters malonumą bei darnius poros seksualinius santykius, įvairovę. Tai tobulas įrankis užkirsti kelią nuoboduliui miegamajame.

Taigi, jei svarstote Valentino dienos proga savo mylimajam padovanoti šį tą pažangaus, tai sekso žaislas bus tobulas pasirinkimas. Tiesa, vienas svarbus aspektas – labai svarbu pasirinkti tinkamą sekso žaislą. Siekdami palengvinti jums užduotį žemiau trumpai pristatome perkamiausias ir geriausiai įvertintas vyrų sekso žaislų kategorijas. Pasirinkite iš jų bent vieną ir jūsų antroji pusė tikrai bus labai dėkinga.

Penio žiedai

Yra sekso žaislų, kurie orientuoti į kur kas kokybiškesnį poros malonumą. Vienas iš pavyzdžių – penio žiedas, leidžiantis vyrui ilgiau mėgautis erekcija, pailginti sueitį ir abiem partneriams jausti didesnį malonumą. Tad penio žiedų rinkiniu neabejotinai mėgausitės abu – didesnis malonumas ir Jam, ir Jai, o vyro orgazmas dar intensyvesnis nei įprastai.

Išrinkite penio žiedą jam

Visi penio žiedai

Masturbatoriai

O štai masturbatoriai suteiks itin plačią pojūčių paletę vienišiams. Masturbatoriai yra geriausias pasirinkimas solo žaidimų malonumams, bet... niekas nesako, kad negalite jų naudoti ir mylėdamiesi poroje! Daugiau pikantiškumo ir įvairovės. Beje, prie tokios dovanos nepamirškite pridėti ir gero lubrikanto.

Išrinkite masturbatorių jam

Visi masturbatoriai

Prostatos masažuokliai

Ne paslaptis, kad prostata tituluojama reikšmingiausiu vyrų malonumo centru ir tai visai nepagražinta tiesa. Tad padovanokite jam prostatos masažuoklį, užtikrinsiantį nepamirštamus orgazmus.

Išrinkite prostatos masažuoklį jam

Visi prostatos masažuokliai

Išmanieji žaislai

Vis populiaresnės yra išmaniosios sekso priemonės, kurioms savaime suprantamu dalyku tampa Bluetooth ryšys, išmaniaisiais įrenginiais valdomos funkcijos ir pan. Tad pasinėrus į malonumus su sekso žaislu, jo nustatymus, intensyvumo lygius ar kitus parametrus galima keisti naudojant savo išmanųjį telefoną. Ši tendencija taip pat suteikia galimybę partneriams mėgautis bendru malonumu net ir nesant fiziniam kontaktui. Tik pagalvokite, partneris prie jūsų pasitenkinimo prisidės ir tada, kai nebūsite drauge.

Išrinkite automatinį masturbatorių

Visi automatiniai masturbatoriai

 

Sekantis Nustebink JĄ per Valentino dieną
Ankstesnis Valentino diena: Kodėl verta švęsti?

Prekė įdėta į krepšelį

Pirkinių krepšelis

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis