Klitorinis stimuliatorius: tiesiai į malonumo viršūnę!

Klitorinis stimuliatorius: tiesiai į malonumo viršūnę! Klitorinis stimuliatorius: tiesiai į malonumo viršūnę!

Ar žinote, kad tik viena iš keturių moterų sekso metu gali patirti orgazmą, jei tuo metu papildomai nestimuliuojamas ir klitoris? Jei esate viena iš tų laimingųjų – sveikiname! Tačiau daugumai aktuali klitorio stimuliacija. Beje – tai bene greičiausiais ir neabejotinai efektyviausias kelias į maksimalų moters malonumą. Tad vienas kitas sekso žaisliukas, kuris tiek solo, tiek poros žaidimuose pasirūpins efektyvia klitorio stimuliacija, dar niekam nepakenkė. Šią funkciją tobulai atliks klitorio stimuliatorius, veikiantis garso, oro impulsais.

Trumpai apie stebuklingą raktelį į moters orgazmą

Taip, tas raktelis ir yra klitoris – viena iš pačių jautriausių moters erogeninių zonų, kuri, tinkamai stimuliuojama, visada ves į kibirkščiuojantį malonumą.

Skaičiuojama, kad klitoris turi apie 8 tūkstančius (o dar naujesni tyrimai rodo, kad galimai ir apie 10 tūkstančių) įvairių nervinių galūnėlių, kurios itin jautrios, kai yra liečiamos, trinamos ar kitaip dirginamos.

Tiesa, kai kurio moterys gali sakyti, kad klitorio stimuliacija joms dovanoja ne malonumą, bet diskomfortą. Tai gali būti tiesa, nes klitorio galvutė išties yra be galo jautris. Visgi daugeliu atvejų tą diskomfortą kelia ne pat stimuliacija, tačiau nemokėjimas tinkamai elgtis su šiuo jautriu moters kauburėliu. Šiek tiek praktikos, bandymų ir eksperimentų leis išmokti, kaip su juo elgtis teisingai ir dovanoti moteriai didžiausią malonumą.

Damos savo kūną pažįsta geriau, jaučia jį puikiai, tad joms pačioms atrasti, kaip stimuliuoti klitorį, nebūna sudėtinga. Vyrams kartais gali tekti pavargti, kas dažnai nutinka dėl manymo, jog kuo giliau stums penį, tuo didesnis malonumas moteriai bus. Tačiau klitorio stimuliatorius šioje vietoje neklysta niekada – šis daikčiukas idealiai žino, ką daryti, kad klitorio stimuliacija teiktų didžiulį malonumą ir leistų pasiekti kokybišką orgazmą.

Klitorinis stimuliatorius – į pirkinių krepšelį!

Toks stimuliatorius bus puiki ir daug pranašesnė išorinio vibratoriaus alternatyva. Klitoriniai stimuliatoriai šioje srityje nepralenkiami, mat stimuliaciją nukreipia tiesiai į tą malonumų zoną.

Klitoriniai stimuliatoriai gali veikti dvejopai: oro ar garsų impulso principu.

Oro impulsais veikiantis stimuliatorius labai patogus, kompaktiškas, lengvai naudojamas, tad tiks ir pažengusioms, ir tokius žaisliukus trokštančioms išbandyti pirmą kartą. Tereikia patogiai įsitaisyti, priglausti stimuliatorių prie klitorio ir viskas – jums beliks mėgautis malonumu. Kuo daugiau malonumo kombinacijų bei intensyvumo lygių stimuliatorius turi, tuo daugiau galimybių pritaikyti jį pagal asmeninius poreikius, nuotaiką.

Garso impulsų veikiami žaisliukai mažai kuo skiriasi. Jei irgi labai kompaktiški, lengvi, paprastai naudojami ir demonstruojantys ypatingą savybę padėti patirti nepamirštamą malonumą. Dėkite žaisliuką prie savo jautriosios vietelės, o jis pasidalins garso bangų ir impulsų vibracija.

Šie stimuliatoriai bus nepamainomi solo žaidimuose – juos neabejotinai perkelsite į kur kas aukštesnį lygį. Bet... jei tokį žaisliuką įteiksite į rankas partneriui, irgi pasinersite į aistros ir malonumo verpetą. Sakysite, kuo gi jis skiriasi nuo įprasto vibratoriaus? Esminis skirtumas – garso bangos ir impulsai užtikrina ne tik išorinę klitorio stimuliaciją, bet ir stimuliuoja jį iš vidaus. Tai unikali technologija nepamirštamam moters malonumui.

Ką reikia žinoti apie naudojimą?

Klitorio stimuliatoriai tiks visoms moterims, ypač toms, kurios orgazmą patiria tik stimuliuojant klitorį. Kai kurie garso bangų ir impulsų principu veikiantys žaisliukai gali netikti moterims, kurių klitoris labai jautrus, nes pastarieji pasiekia visas viduje esančias klitorio dalis ir demonstruoja tikrai stiprius pojūčius.

Atkreipkite dėmesį, su kokiais lubrikantais konkretūs žaisliukai gali būti naudojami. Labai dažnai oro, garso impulsų pagalba veikiantys sekso žaislai tinkami tik su vandens pagrindo lubrikantais.

Išbandykite klitorinį stimuliatorių

Visi klitorio stimuliatoriai

Sekantis „Kamasutrą“ parašė žmogus, pats niekada neturėjęs lytinių santykių
Ankstesnis Kodėl žmonėms patinka analinis seksas

Prekė įdėta į krepšelį

Pirkinių krepšelis

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis