Kodėl žmonėms patinka analinis seksas

Kodėl žmonėms patinka analinis seksas Kodėl žmonėms patinka analinis seksas

Šiuolaikinėje visuomenėje seksualumas sklinda iš visų kampų, bet iki pat šių dienų šiuo klausimu vis dar išlikę įvairių mitų ir prietarų. Viena iš labiausiai mitais apipintų intymaus gyvenimo sričių – analinis seksas. Daugelis žmonių jį sieja su prasta higiena ir skausmu. Bet ar tai tikrai yra tiesa? Juk šis lytinio pasitenkinimo būdas gyvuoja jau labai seniai ir paplitęs bei mėgstamas visame pasaulyje.

Analinis seksas gali sustiprinti santykius

Nežinantiems ir dvejojantiems pasakysime, kad analinis seksas – tai ne tik nauja lytinio akto poza, bet ir visiškai kitokie pojūčiai, kuriuos įtraukę į savo lovos žaidimų sąrašą, turėsite dar vieną paįvairinimo galimybę. Analiniai džiaugsmai tinka ir patinka tikrai ne kiekvienam, bet tuo užsiima gerokai daugiau porų nei jums atrodo. Tiesą sakant, šis neva „nešvarus“ ir draudžiamas aktas abu partnerius gali labiau suartinti, o viską atliekant teisingai, gašlus jis atrodo tik iš gerosios pusės. Tai gali tapti vienu iš būdų, kuris porai padės sustiprinti ryšį, atverti duris fiziniam intymumui, vienam kito tyrinėjimams ir naujiems atradimams.

Pagerėjęs libido, geresnė nuotaika ir kokybiškesnis miegas 

Taigi kaip matote, analiniai santykiai nėra jau tokie „baubai“ kaip kai kuriems atrodo. Jie net labai rekomenduojami seksologų, nes be to, kad gali sustiprinti partnerių ryšį, taip pat turi teigiamą poveikį sveikatai. Pripratusiems prie įprastos sueities, analinis seksas gali pasirodyti neįprastas, tačiau išbandžiusieji teigia, jog jis suteikia visus vaginalinio bei oralinio sekso privalumus. Sueities metu patiriamas malonumas ir net orgazmas, pagerėja libido, pasitaiso nuotaika ir miego kokybė. Taip pat teigiama, kad analinis seksas gali būti naudingas vyrams, sergantiems prostatitu, skausminga ejakuliacija ir erekcijos sutrikimais, kadangi akto metu stimuliuojama prostata.

Nėra rizikos pastoti

Be akivaizdžiai pagerėjusios sveikatos, analinis seksas žmonėms patinka dar ir dėl to, kad juo užsiimant nelieka tikimybės pastoti.

Patiriamas intensyvesnis orgazmas

Analinį seksą žmonės renkasi dar ir todėl, kad jo metu patiria intensyvesnius orgazmus nei santykiaujant vaginaliniu ar oraliniu būdais. Ir kuo stipresnis „O“, tuo geresnė savijauta, mažiau streso ir nerimo, geresnis miegas. Negana to, išbandžiusieji teigia, kad analinių santykių metu patiriami orgazmai skiriasi nuo patiriamų kitų sekso rūšių metu. Taip yra todėl, kad išangėje, kaip ir kitose lytinių organų srityse išsidėstę daug jautrių nervų galūnėlių – jas stimuliuojant patiriamas malonumas, kurį galima pasiekti stimuliuojant pirštais, varpos įsiskverbimu ar sekso žaisliukais iš mūsų el. parduotuvės.

Kaip saugiai užsiimti analiniu seksu

Perskaitę straipsnį panorote išbandyti analinį seksą? Puiku! Vis tik šiam aktui reikėtų pasiruošti iš anksto. Analinio sekso metu pastoti tikimybė itin maža, tačiau sueities metu yra rizika užsikrėsti lytiškai plintančiomis infekcijomis. Taigi lytinio akto metu rekomenduojama naudoti prezervatyvą. Taip pat reikėtų atminti, kad išangė nėra makštis ir jaudrinant savaime nesudrėksta, todėl reikėtų papildomai įsigyti lubrikantų arba naudoti prezervatyvus su vandens ar silikono pagrindo lubrikantais. Nepatariama rinktis aliejaus pagrindo lubrikantų, nes tokie gali pažeisti kai kurių rūšių prezervatyvus. Jei iškart po analinių santykių nuspręsite užsiimti vaginaliniu ar oraliniu seksu, turėtumėte naudoti naują prezervatyvą, kad bakterijų iš išangės neperneštumėte į makštį ar burną.

Sekantis Klitorinis stimuliatorius: tiesiai į malonumo viršūnę!

Prekė įdėta į krepšelį

Pirkinių krepšelis

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis