Kategorijos
Informacija pirkėjui

Romantiškasis Nuru masažas

Nuru masažas - tai egzotiškas kūno į kūną masažas, kuris į Vakarų šalis atkeliavo dar visai neseniai, nors savo gimtinėje, Japonijoje, yra gerai žinomas nuo bene ankstyviausių laikų. Tačiau per šimtmečius Nuru masažo technika išlaikė savo tradiciją ir priemones.

Nuru masažas - kas tai?

„Nuru“, išvertus iš japonų kalbos, reiškia „slidus“. Toks slidus yra ir pats Nuru masažas. Jam naudojamas specialus Nuru masažo gelis. Tai natūralus, itin lakus ir tąsus gelis, pagamintas iš giliavandenės nori jūržolės, naudojamos ir suši lapų gamyboje. Todėl masažo gelis ne tik tinkamas visiems žmonėms (nes neturi alergenų), tačiau kartu maitina ir minkština bei atstato odos drėgmės balansą.

Tiesa, gelis pasižymi ne tik aukščiau išvardintomis savybėmis. Yra dar kelios priežastys, kodėl Nuru masažui yra naudojamas būtent šis gelis, o ne paprastas masažo aliejus. Pirmiausia, jį itin lengvai nuvalysite bet kokiu audiniu. Pavyzdžiui, po masažo lengvai rankšluosčiu nusivalysite kojas, keliaudami iki vonios kambario. Kadangi gelis yra pagamintas iš natūralių produktų, jis yra tirpus vandenyje, todėl priešingai, nei masažinis aliejus, jis itin lengvai nusiplauna. Jums nereikės jokių papildomų priemonių, pakaks tik vandens. Tačiau svarbiausia Nuru gelio savybė yra konsistencija. Jis yra tąsus ir nesusigeria į odą taip greitai kaip masažiniai aliejai, o kartu ir puikiai veikia kaip lubrikantas.

Nuru masažo technika

Jeigu jau įsigijote gelio, galite imti ruoštis nepakartojamai Nuru patirčiai. Masažą patartina daryti abiems partneriams esant visiškai nuogiems. Bet kokia medžiaga ar drabužis tik sugers masažo gelį. Be to, toks masažas sužadins abiejų partnerių aistrą. Masažui derėtų išsirinkti patogią minkštą vietą. Tai gali būti tiesiog čiužinys ar lova – abu galima labai lengvai paversti „slidžiais“. Paprasčiausiai įsigykite linksmybių patalynę, kuri pagerins slydimą, nes neleis geliui susigerti.

Masažo gelis yra dideliais kiekiais tepamas ant nuogo kūno, todėl labai svarbu, kad jis nebūtų šaltas. Buteliuką su geliu prieš masažą keletui minučių panardinkite į šiltą vandenį, kad gelis sušiltų iki reikiamos temperatūros. Kaip jau minėta, Nuru masažo gelis yra itin tirštas, todėl rekomenduojama jį praskiesti: įpilkite į specialų, Nuru masažui skirtą, dubenėlį dalį gelio ir atitinkamai tiek vandens, kad masažo gelio konsistencija Jums būtų tinkama. Jokiu būdu negailėkite gelio – kuo daugiau, tuo slidžiau ir... maloniau!

Pasirengimas masažui

Sukurkite sau ir partneriui tokią atmosferą, kuri jums maloniausia. Kartu pasimėgaukite dušu ar šilta vonia. Išlipę nesišluostykite, nes labai svarbu, kad Jūsų kūnai prieš masažą būtų šlapi. Tuomet, kai jau abu esate pasiruošę, leiskite partneriui, kuris bus masažuojamas atsigulti ant pilvo ir patys gausiai išsitepkite masažo geliu ir dalį jo ištepkite ant partnerio kūno. Atsigulkite partneriui ant nugaros ir imkite į jį trintis visu kūnu. Patirsite dar nejaustą slydimo malonumą. Masažuokite rankas, kojas, nugarą, kaklą. Atleiskite savo vaizduotės vadeles ir pasileiskite jos nešami! Galima ir keistis vaidmenimis – iš pradžių Jūs masažuokite partnerį, o paskui leiskite tai daryti jam. Patikėkite, ši patirtis bus tikrai unikali ir masažą norėsis kartoti vėl ir vėl.

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis