Kategorijos
Informacija pirkėjui

LELO Sona klitoriniai stimuliatoriai: 75% daugiau stimuliacijos

Revoliuciniai klitoriniai stimuliatoriai „Sonaׅ“ iš LELO jau tūkstančius moterų visame pasaulyje supažindino su tikrosiomis, neatrastomis ir mažai kam žinomomis klitorinio malonumo gelmėmis. Išskirtinio ir unikalaus dizaino sekso žaislų veikimo principas buvo sukurtas giliai išanalizavus klitorio anatomiją.

2003 metais savo veiklą pradėjęs švedų prekės ženklas LELO visame pasaulyje yra puikiai žinomas. LELO apibūdinamas kaip išskirtinio sekso žaislų dizaino lyderis, kuris kuria itin prabangaus modelio intymaus gyvenimo produktus. LELO išsiskiria tuo, jog specialų dėmesį skiria erotinių prekių išvaizdai, pojūčiui ir funkcionalumui. Prekės ženklas iškelia aukštą kartelę sekso žaislų įvaizdžiui.

Kartu su dideliu dėmesiu kokybei bei inovatyvumui, LELO siūlo platų erotinių žaislų asortimentą. Jame rasite įvairių aksesuarų, masažuoklių, masažo aliejų bei žvakių. Vis dėlto, labiausiai iš prekės ženklo asortimento išsiskiria elegantiški, prabangūs, unikalaus dizaino ir delne telpantys klitoriniai stimuliatoriai Sona. Nedidelis, lengvas, aukso spalvos detalėmis dekoruotas – šis klitorinis stimuliatorius savo unikaliu veikimo principu jau padovanojo orgazmą tūkstančiams moterų visame pasaulyje.

„LELO Sona stimuliuoja net 75% daugiau klitorio nei įprasti klitoriniai sekso žaislai, todėl pajusite tas klitorio dalis, kurių net nežinojote egzistuojant“,- teigia gamintojas.

Sona – garso bangos ir impulsai

Klitorinis stimuliatorius „Sona“ nuo kitų klitoriniam masažui skirtų sekso žaislų skiriasi tuo, jog jis veikia garso impulsų principu vietoj įprastos vibracijos. Anot LELO komunikacijos vadovo Stuart Nugent, „Šiek tiek keista, jog mes sugebėjome pasiekti mėnulį, esame pajėgūs apskaičiuoti tikslų kitų planetų dydį ir išsiaiškinti jų sandarą, tačiau niekada nebandėme suprasti klitorio anatomijos“. Pasak vadovo, kadangi pagaliau pažįstame klitorį tiek pat, kiek pažįstame penį, atėjo laikas skirti klitoriui dėmesį, kurio jis nusipelnė.

„LELO“ sukūrė pirmąją pasaulyje garso bangų technologiją, kurios efektyvumą prekės ženklas palygino su sėdėjimu ant skalbimo mašinos. „Sona“ stimuliatorius sukelia tokias giliai besiskverbiančias vibracijas, kokias galima pajusti atsisėdus ant gręžimo režimu veikiančios skalbimo mašinos. Klitorinis stimuliatorius turi mažą, ploną garso padelį ovalios galvutės viduje, kuris sukuria garso bangas. Pastarosios atsimuša į klitorį ir yra perduodamos per jį visą (ne tik matomą jo dalį), todėl pojūtis yra toks, tarsi garso bangos sklinda iš intymiosios vietos gelmių.

Išskirtinis LELO klitorinis sekso žaislas yra patogus, o jo galvutė nesukelia diskomforto. Ji švelniai apgaubia klitorį taip, jog jo tiesiogiai neliečia, todėl tai nesukelia nemalonių pojūčių ir diskomforto. Jo naudojimas taip pat labai paprastas: praskleidus lytines lūpas ir švelniai priglaudus silikoninę galvutę, ji sandariai apgaubia klitorį ir jį tarsi uždaro. Sandarumo dėka garso impulsai yra tiesiogiai nukreipiami į klitorį ir pereina per visą jo ilgį.

Siekia kovoti prieš lyčių nelygybę

LELO kartu su savo revoliucinių klitorinių stimuliatorių „Sona“ linija siekia daugiau nei tik padovanoti didesnį seksualinį malonumą moterims. Pasak LELO komunikacijos vadovo, geresnis moters intymiųjų vietų suvokimas ir gilesnis moters patenkinimo pažinimas gali sėkmingai prisidėti prie kovos prieš lyčių nelygybę. Prekės ženklas įsitikinęs, jog „Sona“ klitorinis stimuliatorius gali sukurti pasaulį, kuris būtų lygesnis moterims.

„Mūsų garso bangų masažuoklis nėra tik eilinis sekso žaislas – tai kultūrinių pokyčių ir socialinio pakilimo simbolis“,- prideda Stuart Nugent. LELO teigia, jog jų produktas padeda atrakinti potencialą, kuris padės giliau suvokti, kokios iš tikrųjų yra klitorio gelmės. Nedidelis, lengvas, dailiai išlenktas, aukso spalvos detalėmis dekoruotas, širdies formos klitorinis stimuliatorius simbolizuoja aukštesnius tikslus ir efektyvesnį malonumą moterims.

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis