Kategorijos
Informacija pirkėjui

Intymi kosmetika padės mėgautis ilgesniu seksu

Daugelis porų pasaulyje susiduria su intymius miegamojo žaidimus griaunančia problema – pernelyg ankstyva ejakuliacija. Pasak mokslininkų, tai kažkuriuo gyvenimo laikotarpiu išgyvena visi vyrai nepriklausomai nuo jų amžiaus ar socialinio statuso. Visgi, šią problemą galima išspręsti labai paprastu būdu – intymia kosmetika.

Daug porų visame pasaulyje išgyvena per trumpo lytinio akto problemą. Knygos „The New Naked: The Ultimate Sex Education for Grown-Ups“ (liet. Tikrasis nuogumas: vienintelis seksualinio išsilavinimo gidas suaugusiems) autorius bei mokslų daktaras Harry Fisch teigia, jog net 45% vyrų baigia lytinį aktą per anksti – per 2 minutes. Kaip teigia Fisch, 2 minutės yra per trumpas laiko tarpas tam, jog moteris spėtų pasiekti orgazmą tik vaginalinės stimuliacijos metodu. Kitas, 2009 metais atliktas olandų tyrimas apklausė 474 vyrų ir parodė tokius rezultatus – vidutinis vyras iki ejakuliacijos užtrunka apie 6 minutes.

Ankstyva ejakuliacija yra apibrėžta mokslininkų kaip būklė, kurią išgyvena net 30% vyrų kažkuriame savo gyvenimo etape. Dažniausiai tai yra ne fizinė problema, o psichologinė – ją dažnai sukelia patirties trūkumas arba nerimas. Kai vyrai pradeda save kaltinti ir nuolat galvoti apie šią savo problemą, sekso metu jie išgyvena didelę baimę, kuri gali sukelti net rimtus erekcijos sutrikimus.

Šiandien bet kuri erotinių prekių parduotuvė gali pasiūlyti daug priemonių, kurios padeda kovoti su per ankstyva ejakuliacija ir leidžia mėgautis ilgesniu seksu. Kokios yra tos priemonės ir kaip greitai bei paprastai prailginti lytinį aktą? Intymi kosmetika – tai raktas į aukštesnės kokybės seksualinį gyvenimą.

Intymi kosmetika vyrams

Beveik visa vyrams skirta intymi kosmetika yra skirta tam, jog seksas būtų malonus abiems pusėms – tiek Jai, tiek Jam bei truktų kur kas ilgiau nei įprastai. Gausiame asortimente galima rasti erekciją stiprinančių, ejakuliaciją nutolinančių ir jautrumą mažinančių gelių, kremų bei purškiklių. Specialių formulių ir išskirtinių, natūralių ingredientų dėka, efektas yra pasiekiamas greitai, lengvai ir efektyviai. Pagrindiniai du intymios kosmetikos tipai vyrams, kurie padeda išspręsti trumpo lytinio akto problemą:

  • Ejakuliaciją nutolinanti. Ejakuliaciją nutolinančios priemonės yra tiesiogiai susijusios su išankstinės ejakuliacijos problema vyrų gyvenime. Šio tipo intymi kosmetika paprastai ir greitai nutolina ejakuliaciją – nors daug kas baiminasi, jog šios priemonės gali sukelti visišką odos nejautrą, erotinių prekių gamintojai kuria formules, kurios neatimtų jaučiamų pojūčių ir malonumo. Dažnai ejakuliaciją nutolinančių produktų sudėtyje yra natūralūs ingredientai, todėl jie yra visiškai patikimi ir saugūs.
  • Erekciją stiprinanti. Erekciją stiprinantys geliai bei kremai išsiskiria tuo, jog jų sudėtyje esantys ingredientai suaktyvina penio kraujotaką, todėl jis tampa standesnis bei tvirtesnis. Tai padeda pasiekti stipresnę erekciją, kuri gali šiek tiek prailginti meilės žaidimus bei suteikti užpildančius įsiskverbimus antrajai pusei.

Stimuliuojanti kosmetika moterims

Nors intymios kosmetikos moterims pagrindinis tikslas nėra prailginti meilės žaidimus, tačiau ji taip pat gali prisidėti prie šios problemos sprendimo. Moterims skirta stimuliuojanti kosmetika gali suteikti didesnį malonumą dailiosios lyties atstovėms ir padėti joms efektyviau, greičiau ir intensyviau pasiekti orgazmą. Intymios kosmetikos moterims rūšys yra šios:

  • Stimuliuojanti. Stimuliuojanti kosmetika moterims, dėka specialių ingredientų, suteikia dilgčiojančius, pulsuojančius, šaldančius arba šildančius pojūčius. Tokie produktai ne tik stimuliuoja, tačiau ir padidina klitorio ar kitų erogeninių vietų jautrumą – tokiu būdu kiekvienas prisilietimas yra išgyvenamas intensyviau, todėl moteris gali pasiekti orgazmą kur kas greičiau ir efektyviau. Dažnai šios kosmetikos sudėtyje yra randami tokie ingredientai kaip mentolis, pipirmėtės aliejus. Taip pat jie yra praturtinti kitais natūralias aliejais, kurie maitina ir drėkina odą.
  • Siaurinanti. Vaginą siaurinantys kremai bei geliai savo sudėtyje turi tokių medžiagų, kurios stangrina, siaurina makšties raumenis bei audinius. Šio efekto dėka vaginos sienelės yra stimuliuojamos kur kas intensyviau nei įprastai, kadangi penis sukelia didesnę trintį. Kuo didesnė stimuliacija – tuo greitesnis ir intensyvesnis orgazmas. Verta paminėti, jog partneriui tai taip pat suteikia didesnį malonumą.

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis