Nauja sekso rūšis – elektroseksas. Kas tai?

Nauja sekso rūšis – elektroseksas. Kas tai? Nauja sekso rūšis – elektroseksas. Kas tai?

Anksčiau naudota perteklinei riebalų masei pašalinti, vėliau elekstrostimuliacija buvo pritaikyta intymiųjų vietų stimuliacijai ir taip gimė nauja sekso rūšis – elektroseksas. Nors mokslininkai ir ekspertai viešai diskutuoja apie elektros stimuliacijos naudą ir žalą intymių vietų zonoms, svarbiausia elektrosekso metu laikytis tam tikrų taisyklių.

Masažo aliejai, sekso žaislai, įvairūs botagai bei suvaržymo sistemos intensyviai stimuliuoja jautriausias erogenines kūno vietas ir taip sustiprina jaučiamą malonumą. Pavyzdžiui, vibratoriai sukelia drebinančias pulsacijas ir jaudulio šiurpuliukus, kurie bėgioja nugara žemyn, o šiuos sujungus su elektrostimuliacija gimsta nauja, inovatyvi sekso rūšis – elektroseksas.

Elektroseksas unikalus tuo, jog elektros impulsai, siunčiami per odą, priverčia susitraukinėti vidinius raumenis – tai ir garantuoja naujus, palaimingus pojūčius. Norintiems išbandyti šią jaudinančią sekso rūšį saugiai, tokių gamintojų elektrostimuliaciniai vibratoriai kaip Mystim ar Electroshock užtikrins aukščiausio lygio malonumą ir patikimumą.

Nesvarbu, ar elektrostimuliaciniai sekso žaislai yra naudojami dėl noro pagerinti sveikatą, ar tiesiog dėl seksualinio pasitenkinimo – šie žaisliukai dovanoja didelį įvairių impulsų spektrą, nuo švelnaus kutenimo iki stiprių pulsacijų.

Kaip veikia elektros srovės, kokį vaidmenį jos atlieka intymios stimuliacijos metu ir kaip jomis mėgautis saugiai?

Intriguojanti elektrostimuliacijos istorija

Elektrostimuliacija ilgai buvo naudojama gydant raumenų ar bet kokios kitos rūšies skausmus, ir net gi problemas, susijusias su kūno riebalų masės pertekliumi. Pirmasis elektrostimuliacinis prietaisas, sukurtas stimuliuoti kūno raumenis, pasirodė 1950 metais. Jis veikė tokiu principu – elektros srovė tekėdama per kontaktines pagalvėles stimuliavo po oda esančius nervus kūnui esant ramybės būsenoje. Dėl šios priežasties, iš pradžių prietaisas buvo naudojamas ne skausmo malšinimui, o kaip būdas sulieknėti fiziškai nejudant.

Naudodami elektrostimuliatorius, žmonės dėdavo kontaktines pagalvėles ant „problematiškų“ savo kūno vietų ir taip mėgino sumažinti perteklinį riebalų sluoksnį. Vis dėlto, pirmojo elektrostimuliatoriaus gamintojai greitai sulaukė kritikos, kadangi daug pirkėjų skundėsi rimtais sveikatos sutrikdymais ir net gi sužalojimais, ir 1970 metais produktas buvo pašalintas iš prekybos. Tarp minėtų sužalojimų buvo tokie kaip paralyžius, vaisiaus persileidimas bei sąmonės netekimas.

Po kiek laiko produktas vėl buvo pristatytas visuomenei, tačiau šįkart kitokiu pavadinimu. Antrojo pasirodymo metu gamintojai surado būdą, kaip prietaisą galima būtų panaudoti masturbacijai – jis buvo plastikinių, rožinių moteriškų kelnaičių formos ir turėjo mažą valdymo skydelį su elektros laidu. Taip 1980 metais gimė pirmasis analogiškas prietaisas sukurtas intymių vietų elektrostimuliacijai.

Kaip veikia elektroseksas?

Idėja elektros srovę panaudoti kūniškiems malonumams nėra tokia neįprasta kaip gali pasirodyti iš pradžių. Mūsų kūnu visuomet teka elektros impulsai, kurie perduoda informaciją skirtingoms nervų galūnėms smegenyse. Be šių elektros impulsų, mes negalėtume emociškai pajusti apkabinimo, bučinio, ar net sekso metu jaučiamų pojūčių. Elektrostimuliacija persiunčia elektros impulsus į nugaros smegenis, todėl ji užgožia bet kokį skausmą ir taip leidžia pajusti stipresnį ir greitesnį susijaudinimą.

Elektros impulsai, kurie yra siunčiami į nervų galūnėles per elektrostimuliacinius prietaisus, turi tris savybes – tai plotis, dažnis ir intensyvumas. Šios savybės gali būti reguliuojamos elektrostimuliatoriaus pagalba. Impulso plotis nulemia vieno elektros impulso trukmę, o vienu metu derinant plotį su intensyvumu, stimuliuojami ir kiti nervai. Tuo tarpu dažnis, matuojamas Hercais (Hz) nulemia, kaip dažnai elektros impulsai yra siunčiami į odą. Šių savybių suderinamumas yra itin svarbus, jog elektroseksas būtų malonus ir saugus, todėl šiam seksui reikia naudoti tik tam skirtus, elektrostimuliatorius-sekso žaislus.

Elektrosekso nauda sveikatai

Elektrostimuliacija gali ne tik sukelti intensyvius orgazmus be didelių pastangų, tačiau ji yra ir naudinga sveikatai. Mokslininkai išsiaiškino, jog stimuliacija elektros srove yra itin naudinga gydant nevaisingumą, erekcijos sutrikimus, moterų seksualinius sutrikimus, ir net paralyžių. Be to, elektroejakuliacija yra naudojama gydant žmonių ir gyvūnų ejakuliacines problemas – į vyro tiesiąją žarną yra įleidžiamas elektrostimuliacinis zondas, kuris sukelia ejakuliaciją. Šis vaisingumo gydymo būdas yra skirtas vyrams, kurių spermos kokybė yra per maža.

Kitas tyrimas parodė, jog elektrinė akupunktūra taip pat gali išgydyti erekcijos sutrikimus. Šios procedūros metu elektros srovė yra siunčiama per akupunktūrines adatas, kurios yra įduriamos į odą. Tyrimo metu, mokslininkai paleido žemo dažnio elektros srovę į keturis akupunktūros taškus ir laikė 30 minučių. 15% vyrų, kuriems buvo atlikta procedūra, pranešė apie pagerėjusią erekciją ir 30% vyrų teigė, jog padidėjo jų seksualinis potraukis.

Panašus tyrimas, atliktas 2008 metais, parodė, jog elektros srove stimuliuojant tarpvietės zoną – tarp analinės angos ir išorinių lytinių organų – gali paskatinti ir sustiprinti erekciją tų vyrų, kurie turi nugaros smegenų sužeidimų ar erekcijos sutrikimų.

Kaip saugiai užsiimti elektroseksu

Žmonės, kurie neturi jokių sveikatos problemų ir naudoja elektrostimuliaciją seksualiniam pasitenkinimui, dažniausiai nukreipia elektros srovę į genitalijas – penį, klitorį, vaginą. Nors elektroseksas yra labai malonus, vis dėlto juo užsiimti galima tik specialiai tam sukurtais sekso žaislais – kiti elektriniai prietaisai gali sukelti elektros iškrovas, nudeginti odą ir pažeisti nervus.

Pagrindinė taisyklė elektrosekso metu yra naudoti elektrostimuliacinius sekso žaislus žemiau liemens – širdis yra labai jautri elektrostimuliacijai. Jei ši pasiektų širdį, galėtų sukelti skilvelių virpėjimą, sustabdyti širdies darbą ir iššaukti kitas širdies komplikacijas. Elektrostimuliatoriai negali būti naudojami, jei žmogus turi širdies stimuliatorių ar serga širdies ligomis.

Sekantis Santykiai be įsipareigojimų: pliusai ir minusai
Ankstesnis Intymi kosmetika padės mėgautis ilgesniu seksu
Esanti informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų, bei naudojami slapukai.
Spausdami „Taip, sutinku“ patvirtinkite, kad esate pilnametis asmuo ir sutinkate su slapukų naudojimu.
Jūs galite pasirinkti kuriuos slapukų tipus leidžiate slapukų nustatymuose. Daugiau apie slapukų naudojimą sužinokite mūsų privatumo politikoje.

Prekė įdėta į krepšelį

Pirkinių krepšelis

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis