Kategorijos
Informacija pirkėjui

Rytinis seksas – 10 priežasčių mylėtis rytais

Seksas yra vienas iš nuostabiausių dalykų mūsų gyvenime, todėl rytinis seksas – geriausias būdas pradėti savo dieną. Argi nenorėtumėte, kad Jūsų dienos pradžia būtų pozityvi, o kolegos klausinėtų, kodėl Jūs šiandien taip paslaptingai šypsotės?

Dauguma žmonių baidosi rytinio sekso dėl mieguistumo, skubėjimo ar netgi rytinio burnos kvapo! Jus pažadina žadintuvas ir prasideda rytinė rutina: dušas, kavos puodelis, ruošimasis į darbą, galvojimas apie laukiančius dienos rūpesčius. Jūs net nesusimąstote, kad diena galėjo prasidėti ir pozityviai, išlipant „ta koja“ iš lovos. Mokslininkai sako, kad tie, kas rytą pradeda nuo rytinio sekso, yra sveikesni ir laimingesni nei tie, kurie to nedaro. Rytinis seksas gali padėti pradėti dieną pozityviai ir, negana to, Jūs visą likusią dienos dalį galvosite apie savo antrąją pusę, o susitikę būsite pasirengę vėl pulti vienas kitam į glėbį.

Tik nesibaidykite blogo burnos kvapo! Žmonės per daug jaudinasi dėl blogo burnos kvapo – ar žinote, kas gali būti blogiau nei mylėtis ryte su mylimuoju (-ąja), kuriam (-iai) sklinda prastas kvapas iš burnos? Visai netekti galimybės mylėtis ryte! Būkite pasiruošę rytiniam malonumui iš anksto – pasidėkite ant naktinio staliuko mėtinių saldainių ir stiklinę vandens – jie prislopins blogą burnos kvapą. Be to, rytinis seksas nebūtinai turi būti iškart Jums pabudus – Jei norite, galite prieš tai išsivalyti dantis ir grįžti atgal į lovą, kur saldžiai miega Jūsų antroji pusė. Na, o jei esate spontaniška asmenybė ir nepasiruošėte nei saldainių, nei vandens, tuomet Jums reikia išmėginti sekso pozas, kuriose partnerių veidai yra kiek toliau vienas nuo kito, pvz., šuniuko, jojiko, šaukštelio ir kitas pozas.

Daug lengviau bus atsiduoti ryto malonumams, jei miegosite nuogi. Pašalinus drabužių sluoksnį tarp Jūsų, ryte nesugaišite laiko nusirenginėjimui. Negana to, mokslininkai sako, kad miegodami nuogi mes sumažiname kūno temperatūrą, todėl miegame giliau ir sumažiname tikimybę prabusti naktį, tad kokybiškiau pailsime. Taip pat miegojimas be drabužių pagreitina metabolizmo procesus, todėl greičiau deginami riebalai. Ar vis dar abejojate rytinio sekso nauda Jūsų fizinei, emocinei ir psichinei būsenai?

10 priežasčių, kodėl verta pradėti savo dieną nuo rytinio sekso:

1. Seksas ryte vietoj kavos puodelio

Rytinis seksas pažadina geriau nei rytinis kavos puodelis. Rytinis seksas pripildo Jus energija, kurios Jums reikės likusią dienos dalį, be to, tai sveika alternatyva kofeinui. Rytinis seksas taip pat padeda sumažinti stresą, o patirtas orgazmas nuteiks pozityviai.

2. Seksas dienos pradžioje leis praleisti mankštą

Rytinis seksas – rytinė mankšta. Jūs galite praleisti sporto salę ir užsiimti kai kuo intymesniu ir malonesniu. Sekso metu sudeginamos 5 kalorijos per minutę. Nejau tai neskamba viliojančiai?

3. Rytinis seksas – nuostabus pažadinimo būdas

Rytinis seksas – nuostabi staigmena Jūsų antrajai pusei. Jei pabudote intymios nuotaikos, tuomet vienas iš nuostabiausių dalykų ryte – pradėti glamonėti savo partnerę (-į), kol Ji (Jis) vis dar miega. Ar galite įsivaizduoti geresnį pažadinimą ryte?

4. Pradėjus dieną seksu sustiprinsite savo santykius

Mylintis ryte Jūs dar kartą įsitikinsite, kad esate geidžiami ir patrauklūs savo antrajai pusei. Rytais Jūs vienas kitą mylite tokius, kokie esate:  dar nespėję užsidėti kaukių, be makiažo, neapgirtę, nepaskendę kvepalų jūroje, nepasipuošę dailia suknele ar kostiumu. Tad esate tikri, jog Jūs geidžiami tokie, kokie esate. Be to, sekso metu išsiskiria hormonas oksitocinas, kuris atsakingas už meilę ir prisirišimo jausmą. Kai šis hormonas išsiskiria, Jūs pasijuntate dar labiau artimi vienas kitam.

5. Rytinis seksas – sveikatos šaltinis

Rytinis seksas padeda pasijusti sveikesniu – sekso metu išskiriami antikūnai, kurie stiprina Jūsų imuninę sistemą ir saugo nuo infekcijų, tad tai vienas iš prevencijos būdų nuo peršalimo ar gripo. Be to, seksas gerina kraujotaką, todėl dienos bėgyje būsite produktyvesni ir geriau nusiteikę.

6. Rytinis seksas – Jūsų grožio paslaptis

Ar gali būti geresnė dienos pradžia nei orgazmas ryte? Orgazmo metu išskirti chemikalai padidina estrogenų kiekį, kurie pagerina odos ir plaukų būklę, tad rytinis seksas Jus apdovanoja ne tik malonia dienos pradžia, bet ir leidžia Jums pasijusti sveikesniu bei patrauklesniu.

7. Rytais vyrų potencija stipriausia

Rytais vyrų testosteronas būna aukščiausiame taške, o tai reiškia, kad kuo daugiau testosterono, tuo bus stipresnė erekcija ir partneris galės pamaloninti ilgiau trunkančiu seksu! Negana to, moterų klitoris rytais taip pat yra jautriausias, todėl jos gali patirti kur kas intensyvesnius orgazmus. Tad kodėl gi neišnaudoti šios energijos?

8. Rytinis seksas – gera emocinė savijauta

Rytinio sekso metu mūsų smegenys išskiria laimės hormonus endorfinus, kurie atsakingi už Jūsų nuotaiką ir stiprina mus emociškai. Poveikis trunka apie 24 valandas, tad prisipildyti endorfinais nuo pat ryto tikrai verta. Dėl patirto orgazmo išsiskirs oksitocinas, hormonas, kuris sumažins streso lygį, padės nurimti, pasijusti laimingu ir nuteiks lengvai dienos pradžiai.

9. Rytinis seksas padės Jums į darbą atvykti laiku

Sutaupysite laiko, jei ryte po dušu palįsite drauge. Baigus miegamojo reikalus, nėra nieko nuostabiau kartu nusiprausti po dušu ir prisiminti neseniai praleistas intymias akimirkas. O jei turėjote tam per mažai laiko, tuomet galite pabaigti glamones duše, kur vėliau vienas kitą numuiluosite ir švelniai nuprausite. Taip ne tik daugiau laiko praleisite drauge, bet greičiau nusiprausite ir į darbą išvyksite laiku.

10. Rytinis seksas – Jūsų jaunystės paslaptis

Rytinis seksas padeda išsiskirti DHEA (dehidroepiandrosteronui) hormonui, atsakingam už mūsų ląstelių reprodukciją ir atsinaujinimą. Orgazmo metu šio hormono kraujyje padidėja net iki 5 kartų, todėl seksas gali padėti Jums ilgiau išlikti jaunu.

Privalumai pradėti dieną rytiniu seksu yra nesibaigiantys: Jūs prisipildote energija, sumažinate streso lygį, sutvirtinate tarpusavio ryšius, tampate sveikesnis, laimingesnis, patrauklesnis ir netgi atjaunėjate! Pradėjus dieną rytiniu seksu, Jūs nesijausite kaltas (-a), jei vakare būsite per daug pavargę intymiems santykiams, be to, rytiniu seksu prasidėjusi diena taps linksmesnė ir laimingesnė.

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis