Seksas Amerikoje ir Europoje: skirtumai ir panašumai

Europa ir Amerika yra labai skirtingos šalys. Europoje žmonės kasmet turi keletą savaičių atostogų ir puikiai išvystytą bei veikiančią medicininę priežiūrą. Tuo tarpu Amerikoje vyrauja ginklams tolerantiški įstatymai ir ten gyvena daug pasaulinio lygio aktorių. Vis dėlto, nesvarbu, kurioje Atlanto Vandenyno pusėje gyvename – seksas vienodai mylimas visų.

Seksas, žiūrint iš primityvios ir paprastos pusės, tėra prigimtinis žmogaus elgesys, kuris griauna tarpusavio sienas ir peržengia vienas kitam nubrėžtas ribas. Vis dėlto, šiandien vykstantys kultūrų mainai ir kelionės seksui suteikė naują prasmę, kuri iš esmės skiriasi skirtingose geografinėse zonose.

Elektroninė sveikatos konsultavimo platforma zavamed.com atliko tyrimą, kurioje apklausė 500 amerikiečių bei 500 europiečių iš Belgijos, Jungtinės Karalystės, Ispanijos, Šveicarijos, Portugalijos, Olandijos, Italijos, Prancūzijos, Vokietijos ir Austrijos. Buvo pateikti klausimai apie geidžiamiausias kūno dalis, neištikimybę, mėgstamiausią sekso pozą ir kitas intymias temas.

Taigi, kokie buvo klausimai ir kaip atsakymai išryškino pagrindinius skirtumus ir panašumus tarp amerikiečių ir europiečių, kuomet tema pasisuko apie seksą?

Patraukliausia kūno vieta – kirkšnis

Moterų atsakymai parodė pagrindinius skirtumus, tarp kurių buvo rastas ir panašumas – tiek amerikietėms, tiek europietėms yra vienodai patrauklūs vyro pečiai (7% moterų) ir veidas (11% moterų). Pagrindinis skirtumas išryškėjo renkantis kitas kūno vietas. Amerikietės labiau vertino penį, rankas ir juosmenį, kai tuo tarpu europietės rinkosi vyro užpakaliuką ir nugarą. Amerikietėms patrauklesnė vyrų krūtinė nei tiek pat teigiamų atsiliepimų susilaukusi kirkšnies sritis europiečių moterų tarpe.

Palyginus su moterų gautais atsakymais, vyrų atsakymų variantai buvo ženkliai kuklesni. Rezultatai parodė, jog amerikiečiams vyrams labiau patinka moterų užpakaliukas nei europiečiams, nors moterys atsakė priešingai. Iš esmės, atsakymai parodė, jog vyrai nėra tokie susiskaldę patraukliausios moters kūno vietos klausimu. Jiems visiems beveik vienodai patinka trys kūno dalys – kirkšnys, krūtinė ir užpakaliukas. Patraukliausia kūno vieta tiek amerikiečiams, tiek europiečiams buvo kirkšnys (daugiau nei 50% vyrų).

Amerikiečiai tikina niekada neapgaudinėję

Palietus klausimą apie neištikimybę, amerikiečiai vyrai tvirtino niekada neapgaudinėję savo partnerių (beveik 70% apklaustųjų), kai tuo tarpu europiečiai vyrų, tvirtinančių tą patį buvo mažiau – beveik 60%. Tokia pati tendencija vyrauja ir moterų tarpe: beveik 60% amerikiečių tvirtino niekada neapgaudinėjusios partnerio ir tik  35% europiečių moterų prisipažino esą ištikimos. Rezultatai leidžia spręsti, kad amerikiečiai vyrai ir moterys yra mažiau linkę į neištikimybę nei europiečiai.

Daugiausia neištikimybių prisipažino turėjusios europietės moterys – net 64,37% visų apklaustų respondenčių. Labiausiai ištikimi vis dėlto buvo amerikiečiai vyrai, iš kurių tik 31,41% prisipažino buvę neištikimi.

Misionieriaus ir šuniuko stiliaus sekso pozos – mėgstamiausios

Šuniuko stiliaus sekso poza tarp visų apklaustų vyrų pasirodė esanti populiariausia – ją renkasi 28,1% respondentų. Nuo jos ne daug atsilieka ir jojikės poza su 27,2% vyrų. Nors vyrai tikino mėgstantys būti viršuje moters šuniuko sekso pozos metu, moterys mėgavosi būti apačioje tiek misionieriaus, tiek šuniuko sekso pozos metu. Neaišku, ar vyrai nenori atiduoti dominuojančiojo vaidmens moterims, ar moterys tiesiog nori atsipalaiduoti ir fiziškai per daug nesistengti sekso metu.

Tuo tarpu moterys tikino labiausiai mėgstančios misionieriaus sekso pozą (36,3%). Antra pagal mėgstamiausią buvo šuniuko poza (22,2%) ir tik trečią vietą užėmė vyrų antra mėgstamiausia – jojikės – poza. Mažiausiai mėgstama poza tarp visų respondentų buvo stūmoklio poza, kurią padaryti reikia nemažos vyro fizinės ištvermės. Susumavus rezultatus, galima teigti, jog tiek amerikiečiai, tiek europiečiai mėgsta paprastas, tradicines sekso pozas.

Seksas paplūdimyje, kontraceptinės priemonės ir fetišas

Nepaisant visų kultūrinių, geografinių ir lyčių skirtumų, europiečiai ir amerikiečiai dalinasi seksualinio gyvenimo panašumais. Vienareikšmiškai, mėgstamiausia ir dažniausiai naudojama kontracepcijos priemone tapo prezervatyvai. Europiečiai ir amerikiečiai vyrai bei amerikietės moterys pasirinko prezervatyvus kaip pirmąjį apsisaugojimo pasirinkimą. Vienintelės europietės moterys teigė, jog jos naudoja kontraceptines tabletes.

Paklausti apie tai, kokia jų mėgstamiausia fetišo rūšis, vyrai nepaminėjo nieko, o moterys – tiek amerikietės, tiek europietės – patikino, jog jos mėgsta intymius žaidimus rolėmis. Įdomu tai, jog europiečiai vyrai svajoja apie seksą paplūdimyje, kai tuo tarpu visos kitos respondentų grupės mėgsta užsiimti seksu tiesiog lovoje. Savo nekaltybę visi vyrai ir moterys prarado namuose.

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis