Seksas menstruacijų metu – 6 priežastys jam

Seksas menstruacijų metu – 6 priežastys jam Seksas menstruacijų metu – 6 priežastys jam

Seksas yra puikus būdas sustiprinti partnerių tarpusavio ryšį, o seksas menstruacijų metu ne tik sustiprins Jūsų santykius, bet ir parodys, kiek esate atviri vienas kitam. Seksas menstruacijų metu gali priversti Jus išeiti iš komforto zonos ar net sulaužyti stereotipus.

Yra mitų, kad menstruacijų metu galite užsikrėsti įvairiomis infekcinėmis ligomis, bet ši rizika yra mažesnė nei aštuonias valandas makštyje laikyti tamponą. Jei esate geros sveikatos ir gyvenate sveiką seksualinį gyvenimą, tuomet nereikėtų baimintis infekcinių ligų.

Daugelį nuo intymių santykių menstruacijų laikotarpiu atbaido nešvaros, išsitepimo tikimybė. Tam reikėtų pasiruošti iš anksto. Visuomet ant lovos galite patiesti rankšluostį ar antklodę, kurią būtų negaila sutepti. Mėgaukitės intymiomis akimirkomis, kai to norisi, o ne tik tada, kai galite.

Taip pat meilės žaidimus galite perkelti į vonią ar dušą, kur viskas lengvai nuplaunama ir išvaloma. Savo meilės „sekretus“ po malonumo sesijos lengvai nuplausite ir jausitės švarūs. Galite rinktis „saugesnes“ sekso pozas – prisiminkite seną gerą misionieriaus, šaukštelio ir kitas pozas. Mėgautis įsiskverbimais galėsite ir naudojant specialius higieninius tamponus. Be to, meilės žaidimai nebūtinai yra vien tik įsiskverbimas. Galite mėgautis vienas kito glamonėmis ar oraliniu seksu. Tam į pagalbą Jums ateis menstruacinė taurelė, kuri nepraleis kraujo, tad galėsite mėgautis saldžiomis partnerio glamonėmis.

Svarbiausia yra atvirumas ir pasitikėjimas vienas kitu. Vieniems seksas menstruacijų metu gali būti tabu, kiti tai priima kaip visiškai suprantamą dalyką. Išsiaiškinkite vienas kito poreikius ir lūkesčius. Galbūt reikės išeiti iš savo komforto zonos ir sulaužyti nusistovėjusius stereotipus, bet tai gali praturtinti Jūsų tarpusavio ryšius.

Kodėl verta dėti pastangas ir kodėl gi nereikėtų vengti sekso menstruacijų metu?

1. Seksas menstruacijų metu sustiprins Jūsų tarpusavio ryšį

Tai labai intymu ir tai tik tarp Jūsų. Tikriausiai menstruacijų metu nenorėtumėte mylėtis su bet kuo, tad tai rodo, kad Jūsų antroji pusė Jums yra artima ir svarbi.

2. Seksas menstruacijų metu veikia nuskausminamai

Menstruacijų metu moterys dažnai jaučia spazmus ir skundžiasi skausmais pilvo apačioje. Nuskausminamieji yra įprasta priemonė malšinti skausmą, bet seksas veikia kur kas efektyviau! Seksualinis susijaudinimas padeda atsipalaiduoti raumenims. Sekso metu išsiskiria hormonai, atsakingi už gerą savijautą, laimės pojūtį, todėl Jūsų mintys bus atitrauktos nuo bet kokio diskomforto. Patirto orgazmo metu išsiskyrę hormonai numalšina ir galvos skausmą, kurį menstruacijų metu dažnai jaučia moterys.

3. Moterys menstruacijų metu yra jautresnės

Menstruacijų metu moters lyties organai yra kur kas jautresni prisilietimams ir stimuliacijai, todėl jos gali patirti intensyvesnius orgazmus.

4. Kraujas yra geriausias lubrikantas

Menstruacijų metu kraujas atlieka natūralaus lubrikanto vaidmenį. Sudrėkusi vagina atneš daugiau malonumo ne tik moteriai, bet ir vyrui. Galėsite pasinerti į šlapius, slidžius ir audringus sekso žaidimus.

5. Seksas menstruacijų metu gali jas sutrumpinti

Kiekvieno orgazmo metu Jūsų gimda susitraukinėja ir taip daug greičiau išstumia kraują. Seksas menstruacijų metu gali ne tik sutrumpinti menstruacijas, bet ir padėti išstumti senus, užsilikusio kraujo likučius.

6. Seksas menstruacijų metu išblaškys Jūsų rutiną

Menstruacijų metu turėsite pasukti galvą, kokios pozos Jums tinkamiausios, kad mažiau susiteptumėte. Taip pat gali tekti meilės seansus perkelti į dušą, kur galėsite mažiau varžyti save. Seksas menstruacijų metu sužadins Jūsų kūrybiškumą ir vaizduotę.

Dauguma porų sako, kad sekso per menstruacijas metu jie dažniausiai pamiršta diskomfortą ar susitepimo tikimybę, nes malonumas ir tarpusavio intymumas yra pirmoje vietoje, o visa kita lengvai sutvarkoma ir išvaloma. Be to, seksas ir įprastu metu yra šiek tiek „nešvarus“, tad nestabdykite savęs, jei norite gerai praleisti laiką.

Nepamirškite, kad mylintis menstruacijų metu išlieka tikimybė pastoti, tad jei neplanuojate kūdikio, naudokite apsaugos priemones!

Sekantis Seksas Amerikoje ir Europoje: skirtumai ir panašumai
Ankstesnis Makšties lubrikacija – tiesa ir mitai

Prekė įdėta į krepšelį

Pirkinių krepšelis

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis