Kategorijos
Informacija pirkėjui

Dalykai, kurių dar nežinojote apie masturbatorius

Apie masturbacijos teikiamą malonumą ir naudą sveikatai žino daugelis – ji mažina stresą, gerina miego kokybę, pakelia nuotaiką ir turi daug kitų privalumų. Masturbatoriai vyrams – tai puikūs sekso žaislai, kurie perkelia masturbaciją į kitą lygį.

Masturbatoriai – sekso žaislai, kurie sustiprina masturbacijos metu jaučiamus stimuliuodami vyro penį ir paįvairina seksualinį pasitenkinimą. Šie sekso žaislai dažnai turi nelygią tekstūrą bei palaiko jaudinantį, pasididžiavimą iš visų pusių apglėbiantį spaudimą. Masturbatorius yra lengva naudoti ir prižiūrėti, todėl jie yra populiarūs ir plačiai naudojami.

Šiandien rinkoje masturbatorių pasirinkimas itin platus – galite rinktis iš ypatingai tikroviškų, vibruojančių, vaginą, analinę angą ar burną imituojančių arba dvipusių masturbatorių. Masturbatoriai pasižymi išskirtinės kokybės, minkštomis ir maloniomis liesti medžiagomis ir stimuliuojančiais, gumbeliais ir įvairiais raštais padengtais kanalais. Be to, daugelis masturbatorių greitai prisitaiko prie kūno temperatūros, todėl suteikia dar tikroviškesnius pojūčius.

Masturbatoriai skirti ne tik vienišiems, antros pusės nerandantiems vyrams. Tai yra puikus sekso žaislas, kuomet mylimuosius skiria didelis atstumas. Taip pat masturbatorius gali būti naudojamas norint paįvairinti poros žaidimus. Manote, jog apie masturbatorius žinote viską? Patikrinkite savo žinias!

Seksas su filmų suaugusiems žvaigžde

Ar žinojote, jog sekso žaislų gamintojas „Fleshlight“ suteikia galimybę pasinerti į žymiausių filmų suaugusiems žvaigždžių gelmes? „Fleshlight“ masturbatoriai yra tituluojami vieni geriausių masturbatorių, o 2016 metais kompanija pardavė net 400 tūkstančių masturbatorių visoje Europoje. Kokia gamintojo paslaptis?

Šie masturbatoriai yra pagaminti pagal garsiausių filmų suaugusiems žvaigždžių anatomiją ir tiksliai atkartoja žvaigždžių vaginas ir analines angas. Kiekvienas masturbatorius turi unikalų kanalą, kuris padengtas įvairiais raštais ir nelygumais – visa tai suteikia nepaprastai realistiškus pojūčius. Be to, revoliucinė „Superskin“ technologija suteiks pojūtį artimą tikram seksui.

Išmanusis masturbatorius

Masturbatorius ir virtualiosios realybės akinių derinys? Taip, tai jau čia! Išmanusis masturbatorius kartu su naujausiomis technologijomis ištrins ribą tarp fantazijos ir realybės, o Jūsų seksualinės fantazijos ir solo žaidimų patirtis pasieks visiškai naują lygmenį.

Masturbatoriaus veikimo principas nėra sudėtingas. Išmanioji programėlė leidžia pasirinkti erotišką vaizdo įrašą, VR akiniai suteikia 3D erdvinį vaizdą, kuriame matysite savo poziciją taip, kaip ją matytumėte miegamajame sekso metu. Negana to, į vaizdo įraše atliekamus veiksmus ir judesius reaguoja ir pats masturbatorius – jis atitinkamai susitraukinėja, o jo viduje esantis stūmoklis itin efektyviai stimuliuoja penį. Vaizdas, pojūčiai ir garsai – visa tai suteiks neapsakomus potyrius ir taps sunku atskirti tikrą seksą nuo virtualaus.

Nuotolinis masturbatorius poroms

Nesvarbu, kaip toli esate nuo savo antrosios pusės, erotinių prekių rinka turi Jums ką pasiūlyti. Masturbatoriaus ir vibratoriaus rinkiniai suteikia galimybę mėgautis intymiais žaidimais su savo antrąja puse, nesvarbu, ar išvykote porai dienų į kitą miestą, ar darbo reikalais lankote kitą šalį. Veikdamas interaktyviai, šis rinkinys leidžia jausti partnerio sekso žaislo vibracijas arba reguliuoti jas patiems ir taip dovanoti partneriui nepamirštamą malonumą.

Vibruojantys masturbatoriai

Masturbatoriai turi ne tik stimuliuojančius kanalus, kurie efektyviai masažuoja. Papildomą malonumą gali suteikti vibruojantys masturbatoriai, kurie pasižymi skirtingomis pulsacijų ir vibracijų programomis ir intensyvumo lygiais, o tai neabejotinai suteikia dar didesnį malonumą nei tik paprasta rankinė ar automatinė masturbacija. Įjungta vibracija virpina visą masturbatoriaus vidų, o viduje esanti minkšta medžiaga puikiai perduoda vibraciją, todėl visi masturbatoriaus iškilumai juda vienu ritmu ir užtikrina iš proto vedančią stimuliaciją. Vieni iš  lyderių šioje srityje yra gamintojo Tenga sukurti masturbatoriai.

Automatiniai masturbatoriai

Ar žinojote, jog automatiniai masturbatoriai gali visą darbą padaryti už jus, o jums nereikės pajudinti nei piršto malonumui pasiekti? Automatinių masturbatorių viduje slypi tikroviškos movos su galingais varikliais, kurių dėka mova pati savaime juda aukštyn-žemyn ir puikiai imituoja oralinio sekso metu jaučiamą spaudimą ir stimuliaciją.

Specialūs lubrikantai

Taip, tai tikrai egzistuoja – masažo su laiminga pabaiga gelis. Žinoma, masturbacijai tinka visi lubrikantai, tačiau specialiai tam skirti geliai pasižymi išskirtine, itin slidžia tekstūra, kuri užtikrins dar karštesnius, dar malonesnius ir slidesnius potyrius.

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis