Kategorijos
Informacija pirkėjui

Vibruojantys ir automatiniai masturbatoriai

Siekiantiems maksimalaus pasitenkinimo siūlome masturbatorius, kurie turi ne tik stimuliuojančias tekstūras, bet ir vibracijos funkciją. Masturbatoriai gali turėti integruotą vibracijos funkciją, arba komplekte esančią, vibruojančią kulką, kuri įsistato į masturbatorių, arba galime pasiūlyti net ir išmaniuosius masturbatorius. Taip pat kviečiame išbandyti automatinius masturbatorius, kurie leis patirti malonumą neįdėjus jokių pastangų, nes jis viską atliks už Jus, nes frikcijas atlieka pats masturbatorius.

Vibruojančių ir automatinių masturbatorių kaina

Gamyboje naudojamos medžiagos, vibracijos programų kiekis, papildomos funkcijos bei gamintojas nulemia masturbatoriaus kainą. Vibruojantys masturbatoriai kainuoja šiek tiek daugiau už įprastus – tikrovišką masturbatorių su vibracijos funkcija galite įsigyti už 20-25 €. Daugiau vibracijos programų turintys masturbatoriai kainuoja brangiau – nuo 50 €. Automatiniai ir išmanieji masturbatoriai sukurti solo žaidimų ekspertams kainuoja apie 100 €, tačiau yra verti kiekvieno už juos išleisto euro.

Vibruojantys masturbatoriai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Plati formų, dydžių, stimuliacijos galimybių ir kainų įvairovė leis kiekvienam išsirinkti labiausiai tinkantį. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite aukštos kokybės Pipedream Extreme vibruojančių masturbatorių kolekciją. Galite rinktis masturbatorius visam penio paviršiui ar tik galvutei, taip pat turime išmaniuosius, virtualios realybės masturbatorius SenseMax. Kompaktiškieji vibruojantys Topco masturbatoriai ir išskirtiniai Monkey Spanker sekso žaisliukai leis užsimiršti ir pasinerti į malonumą.

Filtruoti
Kaina
-
Gamintojas
 1. (3)
 2. (3)
 3. (3)
 4. (2)
 5. (2)
 6. (4)
 7. (4)
 8. (20)
 9. (2)
 10. (9)
 11. Daugiau

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis