Kategorijos
Informacija pirkėjui

Doxy apžvalga: kodėl tai galingiausias masažuoklis pasaulyje?

Populiariausi pasaulyje masažuokliai Doxy užkariavo tūkstančius širdžių – Europoje, Amerikoje bei Australijoje jie linksniuojami kaip galingiausi sekso žaislai-masažuokliai. Pelnę net keletą apdovanojimų Didžiojoje Britanijoje, „Doxy“ išsiskiria unikaliu savo dizainu ir išskirtinėmis savybėmis – jos pritaikytos ne tik patyrusiems, tačiau ir intymių masažų naujokams.

Doxy – tai galingiausias, tiesiai iš elektros tinklo maitinamas intymiųjų kūno vietų masažuoklis pasaulyje“,- rašo gamintojas oficialiame savo puslapyje. Masažuoklių sėkmės istorija prasidėjo 2013 metais, kuomet jie pirmą kartą buvo atiduoti į sekso žaislų mylėtojų rankas – 2014, 2015 bei 2016 metais „Doxy“ laimėjo geriausio sekso žaislo moterims apdovanojimą „Erotic Trade Only Show“ parodoje, kuri kasmet vyksta Didžiojoje Britanijoje.

Šie sekso žaislai-masažuokliai yra kuriami, konstruojami bei tobulinami Kornvalyje, Didžiojoje Britanijoje esančioje gamykloje. Šiandien masažuokliai yra puikiai žinomi, paklausūs ir parduodami Europoje, Šiaurės Amerikoje ir Australijoje – iš šių kontinentų atkeliaujantys teigiami atsiliepimai leidžia „Doxy“ išlaikyti aukštas pozicijas ir būti trokštamiausiu bei populiariausiu masažuokliu erotinių prekių rinkoje tiek solo, tiek poros masažų ir intymių žaidimų metu.

Doxy atsiradimo istorija

„Doxy“ sumanytojas Will Garland sukūrė masažuoklį po to, kai negalėjo surasti atitinkamo pakaitalo savo merginai, kuomet nustojo veikti jos asmeninis „Hitachi Magic Wand“ masažuoklis. Pastarasis masažuoklis iki šių dienų yra žinomas visame pasaulyje – nors jis buvo sukurtas nugaros masažui, 1968 metais Šiaurės Amerikoje jis netikėtai tapo geriausiai parduodamu sekso žaislu. „Hitachi“ masažuoklis visus sužavėjo savo galingumu bei unikaliais panaudojimo būdais.

Vis dėlto, „Hitachi“ įkūrėjams nepatiko, jog jų masažuoklis yra asocijuojamas su sekso žaislų rinka, todėl nutraukė savo produkciją 2013 metais. „Magic Wand“ išsiskyrė tuo, jog jo galvutė buvo pagaminta iš išlieto metalo, kaip ir šiandieninis „Doxy“ – Will Garland sugrąžino žmonėms jų pamiltą masažuoklį, kurio ištobulintas dizainas ir dar didesnis galingumas pavertė masažuoklį populiariausiu rinkoje.

„Per savaitę sukuriame ir eksportui paruošiame 1000 masažuoklių, kurie keliauja į Europą, Ameriką ir Australiją“,- teigia įkūrėjas.

Išskirtinės savybės ir unikalus dizainas

Kaip ir minėta anksčiau, pagrindinis „Doxy“ išskirtinumas ir unikalumas slypi jo galvutėje – pastaroji yra pagaminta iš elitinio, aliuminio ir titano lydinio ir padengta švelniausiu ir glotniausiu silikonu. Dėka šių metalų, galvutė garsiai neūžia (kaip daugumos masažuoklių), efektyviai sukasi bei padeda masažuokliui sukurti itin galingą, giliai į kūną įsiskverbiančią vibraciją, kuri yra ypač veiksminga intymių vietų ar viso kūno masažui arba jaudinančiai stimuliacijai.

Tuo tarpu masažuoklio korpusas yra taip pat pagamintas iš titano ir aliuminio lydinio – naudojant itin aukštą slėgį, po liejimo korpusas yra poliruojamas net penkis kartus, taip išgaunant prabangų blizgesį. Dėl šios savybės, „Doxy“ yra itin tvirtas, atsparus bei ilgaamžis – Jums niekada nereikės rūpintis ir saugoti sekso žaislo nuo kiekvieno sutrenkimo ar naudojimo galingiausiu jo režimu. Galiausiai, dėka masažuoklio unikalaus gamybos būdo, jis neleidžia vibracijoms keliauti visa Jūsų ranka ir ją nemaloniai purtyti, kaip tai nutinka naudojant įprastus masažuoklius.

Masažuoklis yra itin paprastas, kadangi jis valdomas tik trijų mygtukų paspaudimu – išjungimo/įjungimo, „+“ ir „-“ ženklais pažymėtais mygtukais. Norintiems susijaudinimą didinti palaipsniui, sekso žaislas siūlo nuo švelnių iki vis stiprėjančių pulsacijų. Kitu atveju, masažuoklis gali pasiekti net 9000 sūkių per minutę – ši funkcija skirta tiems, kurie nori itin intensyvaus, galingo ir greito intymaus masažo.

Galiausiai, „Doxy“ yra toks galingas, jog įprastų elementų jam tiesiog neužtenka, todėl jis veikia įjungtas tik į elektros lizdą. Galbūt tai skamba gąsdinančiai, tačiau nerimauti nėra priežasties – įkroviklio laido ilgis siekia net 3 metrus, todėl jis nesukels jokio diskomforto jausmo.

Tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems

Dėl savo universalaus panaudojimo būdo, masažuoklis puikiai tarnaus tiek naujokams bei nepatyrusiems masažuoklių naudotojams, tiek patyrusiems intymių masažų mėgėjams. Kadangi „Doxy“ turi didelę galvutę, jis padės lengvai ir be didelių pastangų surasti jautriausias erogenines vietas, o lengvas valdymas nekels jokių papildomų klausimų.

Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje rasite populiariausių „Doxy Massager“ masažuoklių kolekciją. Įvairių spalvų – rožinės, baltos, juodos, purpurinės, metalinės – masažuokliai turi blizgius paviršius, kurie sukuria itin prabangų įvaizdį. Keletas skirtingų „Doxy“ versijų padės išsirinkti sau tinkamiausią žaislą: rinkitės mažesnį ir kompaktišką, 350 gramų sveriantį masažuoklį, arba išmėginkite maksimaliai tvirtą „Doxy“, kuris sveria 830 gramų.

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis