Kaip jaustis seksualiai, kai aplink – daug streso?

Kaip jaustis seksualiai, kai aplink – daug streso? Kaip jaustis seksualiai, kai aplink – daug streso?

Stresas – žodis, kuriuo daugelis gali apibūdinti savo būseną. Stresas darbe, stresas namuose, stresas dėl vaikų, dėl finansų, o kur dar stresas, kai jis nori sekso, o Tu jautiesi visiškai neseksuali ir apie seksą net galvoti nenori...

Žmonių, kurie patiria stresą, kortizolio – streso hormono – gamyba intensyvėja. Tai lemia estrogeno bei testosterono – hormonų, kurių veikla stipriai veikia žmonių norą mylėtis bei požiūrį į savo seksualumą. Tad iš esmės žmonių, kurie patiria stresą, libido linkęs mažėti.

Atlikti tyrimai atskleidžia, kad daugiau nei pusė respondentų, dalyvavusių konkrečiame tyrime, pripažino, jog dėl darbe bei gyvenime patiriamo streso jų miegamojo veikla – apmirusi.

Atsipalaiduokite

Tad pirmas žingsnis, norint įveikti šį nuodą, yra rasti būdą atsipalaiduoti. Nereik iškart skubėti nusiplėšti drabužius ir pulti į lovą. Pirmiausia reikėtų orientuotis į tai, ko prašo kūnas. Gal jis nori medituoti ir taip atsijungti nuo ką tik įvykusių intensyvios darbo dienos įvykių? O gal kūnas prašo karštos vonios su raudono vyno taure? Verta išgirsti, ko nori kūnas, ir tą poreikį patenkinti.

Gerkite mažiau kavos

Stresas dažnai žengia koja kojon su nesuskaičiuojamais puodeliais kavos, tad norint ištaisyti apmirusio miegamojo situaciją, verta atkreipti dėmesį ir į suvartojamo kofeino kiekį per parą. Gal visgi įmanoma šiek tiek sumažinti tą kiekį?

Pamilkite save

Stresas turi dar vieną labai galingą ginklą – imi jaustis neseksuali ne tik savo partneriui, bet ir sau pačiai. Tad tai tampa dar viena erdve, kur galima būtų padirbėti. Skirk laiko pati sau, įsimylėk save pačią. Pabandyk dažniau nusimesti kaustančius drabužius ir atsipalaidavusi pašokti – ne pagal rimtą choreografiją, bet taip, kaip nori Tu pati. Kas Tau yra seksualumas? Ką gali padaryti, kad pati savęs norėtum, geistum? Kai moterys pamilsta save ir ima savęs geisti, aplinka tą tikrai pastebi. Jos švyti. Tad pasirūpink savimi: ko Tau reikia, kad švytėtum?

Sportuokite

Dar vienas paprastas, tačiau tikrai ne pats lengviausias patarimas: fizinis aktyvumas. Ne, dabar nekalbame apie seksą. Kalbame apie sportą, judėjimą. Kai mes užsiimame kokia nors sporto šaka, einame į sporto klubą, išlendame laukan pabėgioti ar net ir darome mankštą namuose, mūsų kūnas į tai sureaguoja išskirdamas hormonus, vadinamus endorfinais. Šie hormonai lemia tai, kad po tokių treniruočių žmonės jaučiasi laimingesni, gražesni, seksualesni. Negana to, šie hormonai susirungia su jau anksčiau minėtais streso hormonais, tad fizinis aktyvumas tampa tikrai puikia praktika toms, kurios jaučiasi ne visai seksualios.

Seksas yra kokybiškų santykių sudedamoji dalis. Tačiau kartu tai yra ta dalis, kuri savaime nenutinka. Čia irgi reikia mokytis, klysti, progresuoti bei regresuoti. Tad raginame keliauti į savo seksualumo žadinimo kelionę žingsneliais ir pasitikėti savo kūno vedimu – jis tave nuves ten, kur reikia.

Sekantis Sekso pozos, kai moteris nori dominuoti
Ankstesnis Komunikacija santykiuose
Esanti informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų, bei naudojami slapukai.
Spausdami „Taip, sutinku“ patvirtinkite, kad esate pilnametis asmuo ir sutinkate su slapukų naudojimu.
Jūs galite pasirinkti kuriuos slapukų tipus leidžiate slapukų nustatymuose. Daugiau apie slapukų naudojimą sužinokite mūsų privatumo politikoje.

Prekė įdėta į krepšelį

Pirkinių krepšelis

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis