Komunikacija santykiuose

Komunikacija santykiuose Komunikacija santykiuose

Komunikacija – šiandien tai tas žodis, kuris sutinkamas kone ant kiekvieno kampo. Santykiai – ne išimtis, čia komunikacija taip pat būtina. Ypač, jei atsiranda jausmas, kad vienas partneris nebesupranta kito.

Tavo partneris ar partnerė nori su Tavimi mylėtis, o viskas, apie ką gali galvoti – darbas, darbas ir dar daugiau darbo? Papasakok savo partneriui ar partnerei apie tai. Išsikalbėk. Leisk savo antrai pusei žinoti, kuo Tu gyveni, leisk suprasti Tave, pažinti Tavo jausmus ir reakcijas. Žmonės neretai nori daug ir aistringo sekso, dažnai rodomo filmuose ar serialuose, tačiau realybė ne visada būna tokia, tiesa? Tad gera komunikacija ir vienas kito supratimas tą aistrą gali tikrai padidinti. Pabandykite! Prie aistringojo sekso vizijos tikrai galėsite sugrįžti, bet rekomenduojame pradžioje, ypač, jeigu nesate pratę daug ir atvirai komunikuoti vienas su kitu, pradėti nuo kalbėjimosi apie mažus dalykus.

Nuoširdus pokalbis

Komunikacija svarbi visuose santykiuose, ne tik romantiniuose, tačiau būtent pastarieji pasižymi savo jautrumu, tad čia tikrai privalu mokytis komunikuoti atvirai, supratingai, nuoširdžiai. Tai nuostabus būdas išreikšti savo mintis, jausmus, norus ir poreikius, kartu suprasti ir kitą, taip mažinant nesusipratimų, nesusikalbėjimų bei konfliktų „lygioje vietoje“ tikimybę. Be to, jei jau patekote į konfliktą, nuoširdi komunikacija gali pagelbėti išspręsti tas problemas ar ginčus sveiku būdu, nesigriebiant kraštutinių priemonių.

Santykiuose abu žmonės nori būti priimti kito, nori būti suprasti, mylimi. Deja, be geros komunikacijos to pasiekti praktiškai neįmanoma. Visgi, išskiriame dvi komunikacijos sritis, kurios galiausiai vis tiek persipina: tai komunikacija apie santykius ir komunikacija apie intymius reikalus. Santykiai tokie jau yra, kad viena komunikacija be kitos niekur toli nenuves.

Tad norėdami išlaikyti romantiškus santykius, o gal atkurti juos, sužadinti išnykusį seksualumą, pradėkite nuo pokalbio. Tiesiog dabar pat išsirinkite laiką, pasižymėkit jį raudonai savo kalendoriuose. Galit pasigaminti vakarienę, pasipuošti, o galit ir į miestą nueiti. Svarbu savo kūnui ir protui leisti suvokti, kas vyks. Susitikus svarbu ne tik kalbėti, bet ir klausyti vienas kito.

Pokalbių žaidimai

Jei trūksta idėjų apie ką kalbėti, paieškokite temų internete arba į šį susitikimą eikite nešini kokiu nors kortelių žaidimu, padėsiančiu užduoti jautrius klausimus. Ne visada bus malonu paklausti, ne visada bus malonu atsakyti, tad labai svarbu išlaikyti saugią aplinką, nesmerkti, priešingai – bandyti kuo geriau suprasti. Nebūtina iškart pulti prie klausimo: „Ką aš lovoje darau ne taip?“ Tačiau, jeigu toks klausimas kirba jūsų mintyse, paklauskite jo. Ir tada klausykite. Pajuskite, kas vyksta jūsų kūne, kaip reaguojate. Pasidalinkite tuo su savo partneriu ar partnere.

Atminkite, kad šį pokalbį vystote tam, kad sukurtumėte emocinį artumą, taip ne tik stiprindami savo santykius, bet ir po žingsnelį gerindami seksualinį savo gyvenimą.

Sekantis Kaip jaustis seksualiai, kai aplink – daug streso?
Ankstesnis Moters seksualumas nuo 20 iki 50+ metų: kada ji tampa tikra „femme fatale“
Esanti informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų, bei naudojami slapukai.
Spausdami „Taip, sutinku“ patvirtinkite, kad esate pilnametis asmuo ir sutinkate su slapukų naudojimu.
Jūs galite pasirinkti kuriuos slapukų tipus leidžiate slapukų nustatymuose. Daugiau apie slapukų naudojimą sužinokite mūsų privatumo politikoje.

Prekė įdėta į krepšelį

Pirkinių krepšelis

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis