Seksuali apranga nuotakai: kaip išsirinkti?

Seksuali apranga nuotakai: kaip išsirinkti? Seksuali apranga nuotakai: kaip išsirinkti?

Kiekviena nuotaka nekantriai laukia apsivilkti vestuvinę suknelę, tačiau tobulos suknelės paieška yra tik vienas žingsnis siekiant tobulos nuotakos įvaizdžio. Yra dar viena svarbi „apranga” – tai  apatinis trikotažas. Vienos nuotakos ieško apatinio trikotažo dėvėti po vestuvine suknele, o kitos - renkasi šiuos drabužius medaus mėnesiui, kad į kelionę įneštų daugiau seksualumo. Taigi, į ką atkreipti dėmesį norint išsirinkti seksualų apatinį trikotažą.

Derinys su vestuvine suknele

Jei planuojate dėvėti apatinį trikotažą kaip apatinius vestuvių dieną, tada būtina atsižvelkti į suknelės stilių ir spalvą, kad įsitikintumėte, jog viskas lengvai susilieja su jūsų dienos ansambliu. Bet kokia tekstūra, ypač nėriniai, gali būti matoma po tam tikrais lengvais audiniais, pavyzdžiui, šilku, todėl nepamirškite prieš vestuves pasimatuoti suknelę su apatiniu trikotažu.

Svarbu tinkamas dydis

Svarbu, kad apatinis trikotažas būtų tinkamo dydžio, ypač jei jį dėvite po vestuvine suknele. Pirmiausia išsirinkite liemenėlės kaušelio ir juostelės dydį, nes tai padės užtikrinti patogiausią ir sklandžiausią prigludimą.

Atlikite testą

Nusipirkus norimo stiliaus ir dydžio apatinius, nepamirškite jų pasimatuoti kartu su vestuvine suknele.  Pajudėkite, pašokite, kad įsitikintumėte, jog viskas lieka savo vietoje 😊.

O ką rinktis medaus mėnesiui?

Per medaus mėnesį itin populiaru dėvėti išskirtinį apatinį trikotažą. Tad rekomenduojame į kelionę pasiimti kelių stilių apatinius, kad jie atitiktų jūsų skirtingas nuotaikas ir norus kelionėje. Tai gali būti ir seksualus chalatas, korsetas, naktinukai ar liemenėlės ir kelnaičių rinkinys.

Apskritai, perkant apatinį trikotažą reikia vadovautis taisykle – rasti drabužį, leidžiantį jaustis savimi pasitikinčia, seksualia ir geriausia savęs versija.

Išsirinkite seksualų apatinį trikotažą nuotakoms:

Visa seksuali apranga nuotakoms

Sekantis 10 patarimų keliaujant su sekso žaislais į užsienį
Ankstesnis Šalys, kuriose sekso žaislai yra nelegalūs arba ribojami

Prekė įdėta į krepšelį

Pirkinių krepšelis

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis