Daugybiniai orgazmai su naujuoju Womanizer „NEXT“

Daugybiniai orgazmai su naujuoju Womanizer „NEXT“ Daugybiniai orgazmai su naujuoju Womanizer „NEXT“

Womanizer naujienos „NEXT“ pristatymas neabejotinai žymi naują etapą kompanijos istorijoje. Kompanija net 6 metus tobulino 3D Pleasure Air technologiją. Ši technologija pasirodė esanti itin efektyvi daugeliui moterų, o sekso žaisliukai buvo itin sėkmingi ir viršijantys net drąsiausius kompanijos lūkesčius.

Norint suvokti visus patobulinimus, kuriuos kompanija įdiegė naudodami 3D Pleasure Air technologiją, svarbu žinoti pagrindinę technologijos koncepciją. Pleasure Air technologija yra skirta bekontaktei klitorio stimuliacijai, kuri sukurta sulaikomo oro ir nuolatinių slėgio poslinkių dėka.

Vartotojų reikalavimai

3D Pleasure Air technologijos sukūrimui didelę įtaką turėjo vartotojų atsiliepimai. Trys pagrindiniai jų reikalavimai buvo:

  • triukšmo mažinimas,
  • kintantys intensyvumo nustatymai,
  • natūralesni pojūčiai.

Atsižvelgdami į atsiliepimus, Womanizer „Next“ naudojama 3D Pleasure Air technologija yra pranašesnė už originalią Pleasure Air technologiją trimis pagrindiniais aspektais. Gaminys yra daug tylesnis, suteikia vartotojui galimybę daug tiksliau keisti slėgio intensyvumą ir sukuria daug harmoningesnę, natūralesnę stimuliaciją.

Nauja Climax Control funkcija

Womanizer „Next“ gali pasigirti ir nauja Climax Control funkcija. Su šia funkcija vartotojai gali pasirinkti vieną iš šių lygių - nuo švelnaus iki intensyvaus. Taigi, naudojant „Next“ valdote „Pleasure Air“ patirties intensyvumą, o tai gali sukelti stipresnius, gilesnius pojūčius ir galimybę patirti daugybę orgazmų. Šios galimybės Womanizer pirmatkai neturėjo.

 

Sekso žaislų, kurie stimuliuoja klitorį oro spaudimo bangomis, populiarumas nebūtinai reiškia senos vibracijos technologijos pabaigą. Nėra vieno sprendimo, kuris tiktų visiems, todėl sekso žaislų gamintojai vartotojams siūlo platų aukštos kokybės pasirinkimų spektrą, kad būtų galima iš tikrųjų aprėpti visus seksualinio pasitenkinimo aspektus. Įvairių rūšių stimuliacija patenkina skirtingus pageidavimus, poreikius ir fantazijas, todėl jiems visiems yra vietos rinkoje.

Patyrinėkite Womanizer produktus:

Sekantis Skausmingas lytinis aktas: kaip išspręsti problemą?
Ankstesnis Daugybinių orgazmų paslaptis

Prekė įdėta į krepšelį

Pirkinių krepšelis

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis