6 patogūs ir kelionėms tinkantys sekso žaislai

6 patogūs ir kelionėms tinkantys sekso žaislai 6 patogūs ir kelionėms tinkantys sekso žaislai

Nesvarbu, ar vykstate atostogauti vieni, ar į tolimą kelionę su mylimuoju, štai ką rekomenduojame pasiimti kartu. Išrinkome aštuonis sekso žaisliukus, kurie jūsų atostogas pavers ypatingomis. Taigi ...

1. Diskretus kelionėms tinkamas sekso žaislas JAI - We-Vibe Tango X

We-Vibe Tango X

We-Vibe Tango X

Išvenkite bet kokių nepageidaujamų susidūrimų oro uoste, pasiimdami žaislą, kurį galima lengvai supainioti su jūsų lūpų dažais. Taip, „We-Vibe“ viską apgalvojo su šia vandeniui atsparia kulka.

Vienas galas yra smailėjantis, kad būtų galima tiksliai stimuliuoti klitorių, o kitas yra padengtas neslidžiu silikonu, kad būtų galima geriau valdyti. Taip pat yra septyni vibracijos modeliai, leidžiantys spėlioti, įskaitant pulsą, bangą, širdies plakimą ir cha-cha nustatymą.

Šis taip pat yra atsparus vandeniui, tylus ir turi patogią kelioninį užraktą, kad būtų išvengta bet kokios vibracijos keliaujant. Ar dar reikia daugiau pridurti?

Skaityti apie  We-Vibe Tango X daugiau.

2. Klitorio stimuliatorius kelionėms - Satisfyer Pro 2 Classic Blossom

Satisfyer Pro 2 Classic Blossom

Satisfyer Pro 2 Classic Blossom

Išvykstate į kelionę be savo antrosios pusės? Nenuostabu, kad Satisfyer Pro 2 Classic Blossom įtrauktas į mūsų pasirinkimą.

Niekada nevystantis „Pro 2 Classic Blossom“ žiedas yra pagamintas iš silikono, kuris bus labai švelnus Jūsų kūnui. Kompaktiškas ir patogus stimuliatorius be tiesioginio kontakto su klitoriu stimuliuoja jį „Air Pulse“ technologijos pulsuojančiomis bangomis. Papildomo „Liquid Air“ antgalio plona membrana imituoja vandens čiurkšlės ir bangų pojūtį bei lengvą tapšnojimą, nukreiptą į klitorį. Stimuliatorius turi 11 programų, kurių intensyvumas svyruoja nuo švelnių žiedlapių prisilietimų iki itin gilių potyrių.

Prieš leisdamiesi žemyn, tiesiog patepkite mėgstamu vandens pagrindo lubrikantu.

Skaityti apie  Satisfyer Pro 2 Classic Blossom daugiau.

3. Mažasis sekso žaislas klitoriui - LELO SONA 2 Travel

LELO Sona 2 Travel

LELO Sona 2 Travel

Norite kažko mažo, bet turinčio didelę galią? Šis LELO žailsiukas naudoja garso bangas, kad stimuliuotų jūsų klitorį labiau nei bet kada anksčiau – ir patikėkite mumis, dizaineriai nemeluoja.

Vos 3,4 colio dydžio šis mažas vibratorius yra mažesnis nei dauguma akinių nuo saulės ir turi patogų kelioninį užraktą, kad būtų išvengta nepageidaujamo ūžesio.

Dėl 12 tipų vibracijos, nuo švelnaus ūžesio iki intensyvaus pulso, jūsų kojos drebės – ir jis yra 100 % atsparus vandeniui.

Skaityti apie  LELO Sona 2 Travel daugiau.

4. Kelionėms tinkamas sekos žaislas porai - LELO TIANI Harmony

Lelo Tiani Harmony

Lelo Tiani Harmony

Išbandykite Tiani, kad lengvai patirtumėte abipusį orgazmą. Šis dvipusis vibratorius yra sukurtas taip, kad "sėdėtų" jūsų makštyje, siųsdamas malonius impulsus į jūsų G tašką, o mažesnė atšaka priglustų prie jūsų klitorio  ir taip jus išvestų iš proto.

O jei norite naudoti laisvų rankų įrangą arba atsisakyti bet kokios kontrolės, išbandykite 10 vibracijos nustatymų naudodami lengvai naudojamą programą.

Skaitykite apie LELO Tiani Harmony daugiau

5. Automatinis masturbatorius JAM - AK Traveller

AK Traveller

AK Traveller

Kompaktiškas, bet galingas automatinis masturbatorius „Traveller“ taps Jūsų kelionių palydovu į sprogstančią malonumo viršūnę. Inovatyvi automatinė technolopgija realistiškai imituoja oralinio sekso teikiamus pojūčius ir dovanoja nepamirštamą patirtį. Kompaktiškas, solo žaidimams skirtas produktas sukurtas galvojant apie daug keliaujančius ir norinčius daugiau vyrus.

„Traveller“ turi šildymo funkciją, kuri įšyla per kelias sekundes ir suteikia dar tikroviškesnę patirtį. Žaislas turi ir dar vieną išskirtinę funkciją – UV sterilizatorių korpuse, kuris naikina bakterijas, taip užtikrinama optimali higiena.

Skaitykite apie AK Traveller daugiau

6. Delne telpantis malonumas abiems - Loveline Vibrating Cock Ring

Loveline Vibrating Cock Ring

Loveline Vibrating Cock Ring

Mėgaukitės nesibaigiančiais malonumo momentais su „Loveline“ savo atostogų metu. Penio žiedas yra pagamintas iš aukštos kokybės švelnaus silikono, kuris yra tamprus ir tiks daugeliui. Žiedas užmautas ant penio sulėtina kraujotaką, todėl erekcija bus stipresnė, o atšakėlė papildomai stimuliuos partnerės klitorį. Ar gi ne tobula

Jei trūksta vietos (o keliaujant tikrai trūksta), nėra nieko geriau už žaislą du viename, tiesa?

Skaitykite apie Loveline Vibrating Cock Ring  daugiau

Sekantis Šalys, kuriose sekso žaislai yra nelegalūs arba ribojami

Prekė įdėta į krepšelį

Pirkinių krepšelis

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis