Kategorijos
Informacija pirkėjui

Vienos austrės poza

Pavadinimas anglų k.: Veniese Oyster

Vienos austrės poza – itin neįprasta ir egzotiška, reikalaujanti nemažai moters lankstumo ir dovanojanti itin daug malonumo. Vis dėlto, jeigu Jums ši poza yra per daug sudėtinga, galite rinktis kitą pozą iš mūsų iliustruoto sekso pozų gido!

Kaip tai padaryti

Moteris turi atsigulti ant nugaros ir iškelti savo kojas aukštai į viršų. Vyras atsiklaupia ant kelių ir įsiskverbia, rankomis laikydamas Ją už kulkšnių ir palinkdamas į priekį visu svoriu taip, jog Jos keliai prisispaustų prie lovos.

Vyras, perkeldamas savo kelius arčiau ar toliau nuo savęs, gali keisti įsiskverbimo kampą ir įsiskverbimo gylį, todėl eksperimentuokite ir atraskite, kas Jums abiem patinka labiausiai.

Moteris, mylintis šia poza gali padaryti ne itin daug – nebent stimuliuoti savo klitorį.

ĮSPĖJIMAS!

Kai mėginsite šią pozą pirmą kartą, būkite itin atsargūs ir neskubėkite. Vyras turėtų būti lėtas, švelnus ir įsitikinęs, jog neskaudina savo partnerės. Pirmųjų smūgių metu Jis turi būti įsitikinęs, jog Jo penis neįeina per giliai ir neskaudina moters.

Privalumai

  • Itin gilus įsiskverbimas
  • G taško stimuliacija, kuri padidina tikimybę patirti orgazmą
  • Egzotiška ir seksuali
  • Tobulai tinka vyro malonumui

Sudėtingumas

1 2 3 4 5

Jos malonumas

Vienos austrės poza gali nepatikti Jai, jei Ji nėra lanksti ir jaučiasi nepatogiai. Jeigu moteris yra lanksti, ji galės mėgautis ne tik giliu įsiskverbimu, bet ir G taško stimuliacija.

Jo malonumas

Tai tobula, išskirtinai vyro malonumui sukurta poza. Itin seksuali, itin karšta... Potyriai, kuriais Jis mėgausis, mylėdamasis šia poza, bus nauji ir nepakartojami.

Dar karščiau

Ši poza ir taip yra itin karšta, todėl nieko daugiau daryti nereikia.

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis