Kategorijos
Informacija pirkėjui

Poza po pietų

Pavadinimas anglų k.: After diner

Šios pozos pavadinimas sufleruoja jos vietą – sekso metu naudojamas stalas ir kėdė, todėl ji puikiai tinka po pietų ar vakarienės. Tai viena iš daugelio mūsų puikių pozų, daugiau jų galite rasti mūsų iliustruotame sekso pozų vadove.

Kaip tai padaryti

Vyras turi atsisėsti ant kėdės, esančios maždaug 60 cm atstumu nuo stalo, laisvai praskėstomis kojomis. Moteris turi atsistoti priešais stalą, nusisukusi nuo savo partnerio ir lėtai leistis žemyn, sėdant, kol partneris galės įskverbti savo penį į Jos makštį. Moters kojos turi būti suglaustos, o rankos – sulenktos per alkūnes ir atremtos į stalą. Partnerė taip pat turi būti pasvirusi į priekį. Laikydamasi už stalo, Ji galės išlaikyti pusiausvyrą gana lengvai.

Šios pozos metu vyras judės aukštyn – žemyn, tačiau partnerė taip pat gali sukti savo klubus ratu. Partneris gali sudėti savo rankas Jai ant liemens arba pečių ir padėti judėti arba gali tiesiog glamonėti Jos krūtis.

Privalumai

  • Egzotiška
  • Partneris gali glamonėti krūtis ir spenelius
  • Tinka analiniam seksui
  • Palinkdama į priekį ar atgal, moteris gali kontroliuoti įsiskverbimo kampą
  • Nereikalauja ypatingo lankstumo ar sugebėjimų

Sudėtingumas

1 2 3 4 5

Jos malonumas

Jai patiks ši egzotiška ir maloni poza, leidžianti mėgautis greitu ir karštu seksu. Pasilenkdama labiau į priekį ar atgal, Ji galės šiek tiek kontroliuoti įsiskverbimo kampą, todėl tikrai atras Jai maloniausią padėtį.

Jo malonumas

Jam patiks ši karšta ir spontaniška poza, itin tinkama „greitukui“!

Dar karščiau

Moteris gali nustebinti savo partnerį, paruošus skanią vakarienę, o po to... Ji turėtų dėvėti tik mažą, trumputę suknelę. Ir nieko daugiau. Joks vyras nepamirš tokių karštų pietų.

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis