Kategorijos
Informacija pirkėjui

Pergalės poza

Pavadinimas anglų k.: Victory

Tai puiki, lengvai įgyvendinama poza, kuri suteiks pasitenkinimą tiek Jai, tiek Jam. Jūs taip pat galite išmėginti daugiau nei 100, fantastiškų sekso pozų iš mūsų iliustruoto sekso pozų vadovo.

Kaip tai padaryti

Įgyvendinti šią pozą itin lengva – moteriai reikia atsigulti ant nugaros, pakelti kojas į viršų 90 laipsnių kampu ir jas plačiai išskėsti. Vyras turi atsigulti ant moters ir įsiskverbti, tačiau moteris turi ne apsivynioti kojomis aplink Jo liemenį, bet laikyti jas ore, bandant išlaikyti savotišką „V“ raidę.

Dominuojanti rolė atitenka vyrui – Jis gali reguliuoti sekso greitį, ritmą bei įsiskverbimo kampą. Ši poza patogi tuo, jog Jam tereikia smūgiuoti pirmyn – atgal, ir, jeigu nori, retkarčiais judėti aukštyn – žemyn, taip suteikiant spaudimą klitorio zonai.

Privalumai

  • Itin gilus įsiskverbimas
  • G taško stimuliacija, padidinanti galimybę patirti orgazmą
  • A taško stimuliacija, padidinanti galimybę patirti orgazmą
  • Vyras gali reguliuoti mylėjimosi tempą, ritmą ir įsiskverbimo kampą
  • Abu partneriai gali matyti vienas kitą, o tai jaudina ne mažiau, nei pati sueitis

Sudėtingumas

1 2 3 4 5

Jos malonumas

Pergalės poza yra tiesiog neįtikėtinai maloni, G taško ir gilaus įsiskverbimo kombinacija. Vienareikšmiškai, dešimt balų iš dešimties.

Jo malonumas

Jis dievina šią pozą, nes ji ne tik lengvai įgyvendinama, bet ir itin egzotiška. Jis ne tik mėgausis giliu įsiskverbimu, bet ir Jos dejonėmis. Ir Jo malonumas neužtruks ilgai... Dešimt balų iš dešimties.

Dar karščiau

Išmėginkite šią pozą skalbimo dieną – pasimylėkite šia poza ant įjungtos, vibruojančios skalbimo mašinos. Patikėkite, vibracija leis Jums mėgautis visiškai naujais, beprotiškais pojūčiais!

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis